mrozy

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

niaiu
Posty: 111
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 09:51

12 lutego 2021, 08:00

Cześć :)
zastanawiam się, jak sobie radzicie z takimi mrozami jak mamy obecnie. chodzi mi głównie o duże rasy. Dzielcie się swoimi doświadczeniami ;)
bvjno
Posty: 2
Rejestracja: 25 lutego 2021, 14:31

25 lutego 2021, 14:56

Czesc, ja swoje psiaki trzymalam prawie cale dni w piwnicy, na ogół mieszkaly na podwórku. Urzadzilam im kącik wlasnie tam, bo jest tam nieco chlodniej niz w domu, a ze wzgledu ze jeden piesek ma dluzsza siersc to mogloby byc mu za goraco :P
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

26 lutego 2021, 08:11

Ja mam owczarka długosłosego, więc mrozy mu nie straszne :D jak były tre bardzo mroźne dni, to byl w domu, ale tak to na polu jest cały czas i ani mu przez myśl nie przechodzi żeby wejśc do domu hahaha
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

13 kwietnia 2021, 09:32

Cześć :)
Psy z reguły dostosowują się do temperatury na zewnątrz. Nabierają lub gubią sierść. Jednak czasem warto im pomóc. Doskonałym sposobem jest zakup grubego legowiska, dzięki któremu możliwe będzie zapewnienie mu większego komfortu.
W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór legowisk w niemal każdym rozmiarze :) Dlatego znalezienie idealnego legowiska będzie o wiele łatwiejsze!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/search.php?text=legowiska
Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość