mój przyjaciel

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

makus

07 lutego 2014, 09:45

witam mam prośbę do pana jarka mam 6 letniego owczarka niem jakiś miesiąc temu choć cały czas ma duży apetyt zaczol chudnąc weterynarz zaaplikował tabletki na odrobaczenie po 2 tygodniach nie było poprawy znów podał tabletki i zmieniliśmy karmę choć nadal zjada kasze plus puszkę, karma jest josera.Master22/11 plus witaminy do tego pies nadal chudy ponadto jakiś tydzień temu zaczol piszczeć przy wstawaniu i czasami jak chodzi piszczy przy klepnięciu po zadzie i dotyku przodu tak jak by go bolał staw barkowy lub mostek ze względu na to ze to pies rozrabiaka ale bardzo kochany myślimy ze możne gdy teraz była u nas gołoledź po prostu fikną gdzieś koziolka i sobie zbił ta część pies jest pełen wigoru i chętny do zabawy ale boli go to bardzo czy możne być inna przyczyna
Gość

07 lutego 2014, 09:51

Pan doktor odpowiada w dziale " choroby i leczenie "
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

15 lutego 2014, 12:41

Nikt nie powie co się dzieje twojemu psu, Trzeb go bartdzo dokładnie zbadać zarówk=no ogólnie, jak i krew , ewentualnie badanie ortobedyczne i neurologiczne ewentualnie podparte badaniem radiologicznym. Nie uda się pomóc przez neta jest tyle możliwości, ze mozna ksiazke napisać
miki7
Posty: 1
Rejestracja: 24 października 2014, 08:49

24 października 2014, 09:12

Witam.Mam pytanie.Nie wiem czy w tym dziale,ale zapytam.Czy moja boksia z czasem zamieni swoją ale pozytywną zazdrość na dużą przyjazń z czteromiesięczną obecnie córeczką?Sunia pojawiła sie u nas w domu pierwsza poprzez adopcje,a dzidzia urodziła sie rok po adopcji suni w domu.Sunia zawsze była,jest i będzie najważniejszą domowniczką,lecz pokazuje dosadnie swoją obecność w domu,zwłaszcza gdy zajmujemy sie dzidzią ona dosłownie wpycha sie miedzy nas i jakby żąda aby jej wyłącznie poświecać uwage.Czasem jest to zabawne,ale zastanawiam sie jak sytuacja może wyglądać kiedy dzidzia bedzie starsza?Z góry dziękuje za odp.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość