kuba już za TM

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
boguś
Posty: 220
Rejestracja: 20 września 2006, 18:11
Lokalizacja: Zielona

26 stycznia 2010, 06:03

wczoraj popołudniu odeszedł Kubuś mieszaniec 15 lat.Mój pierwszy pies,którego miałem.Więcej nie mam siły pisać :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
jolantat
Posty: 132
Rejestracja: 03 lipca 2008, 11:31
Lokalizacja: Będzin

26 stycznia 2010, 08:32

Bardzo Ci współczuję i rozumiem Twój żal, też przez to przechodziłam. Musiałam pożegnać jednego pieska który przeżył podobnie jak Twój 15,5 roku, a drugi tylko rok, ból i żal pozostał do dziś, choć mam teraz kolejnego przyjaciela. To naturalne, że wraz z odejściem psa bez względu na wiek bardzo to przeżywamy i takich ludzi jak Ty bardzo szanuje bo jest nas mniejszość. Z czasem jak trochę się uporasz z emocjami z pewnością obdarzysz miłością kolejnego psiaka i choć on nie zastąpi tego który odszedł zapełni pustkę. Ja po pierwszym psie, którego śmierć bardzo przezywałam, zarzekłam się, że już nigdy więcej nic co oddycha nie pojawi się w moim domu, ale po 9 mc pojawił się i byłam bardzo szczęśliwa. Myślałam, że nie pokocham kolejnego pieska, ale pokochałam od razu i więź między nami była tak silna tylko po roku została okrutnie zerwana przez nagłą śmierć ( Raptusek miał wadę serduszka ) Kiedy to pisze łzy mi ciekną bo to boli do dziś. Od tamtego traumatycznego dnia odczekałam 8 miesięcy i wzięłam kolejnego pieska którego bardzo kocham. Zawsze mam psy tej samej rasy mnie to pomaga, ale to rzecz indywidualna. Życzę Ci abyś uporał się z bólem i pustką i z czasem miał fajnego psiaczka.

Jola i Wigor.
Awatar użytkownika
gasparo
Posty: 256
Rejestracja: 27 czerwca 2006, 14:40
Lokalizacja: Kraków

26 stycznia 2010, 21:49

:( :( :(
Bardzo mi przykro Boguś.
Trzymaj się.
Na szczęście masz jeszcze pozostałe czworonogi, które pomogą Ci przez to przejść.
:( :( :(
Awatar użytkownika
boguś
Posty: 220
Rejestracja: 20 września 2006, 18:11
Lokalizacja: Zielona

27 stycznia 2010, 06:16

Dziekuję za dobre slowa,pozostałe 3 psy są też jakieś osowiałe szukają seniora :cry:
Awatar użytkownika
boguś
Posty: 220
Rejestracja: 20 września 2006, 18:11
Lokalizacja: Zielona

11 lipca 2018, 15:42

Dawno nie pisałem.co nie znaczy ,że nie czytałem.
W zeszły wtorek odszedł NERO labrador z avataru,na chwilę obecną zostałem bez psa i teraz jest ogromna pustka.
W dobrych czasach były cztery,teraz przerażająca cisza .
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość