czyscik do zęby

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Justexok
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2018, 10:08

24 lipca 2018, 14:55

Cześć
Moja psina nie chce gryźć tych gryzaczków od pedigree ,tych co płytkę nazębną czyszczą, nie wiem o co chodzi ,jest to dziwne ponieważ gryzie kości i co tam mu się podsunie a chciałabym żeby to poharatał ze względu na te właściwości związane z czyszczeniem zębów....

jakieś pomysły albo alternatywne produkty jakieś znacie???
I tak na marginesie przy okazji ,znalazłam coś dla siebie tutaj, xxxxxxxxxxxx ( zakaz reklamy innych stron) trochę poza tematem przewodnim ale może komuś pomogę..

pozdrawiam
Błażej
Posty: 56
Rejestracja: 19 października 2018, 17:30

23 października 2018, 21:06

Ja polecam spray Deodent lub gryzaki Dentidog.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

28 grudnia 2020, 14:41

Justexok pisze:
24 lipca 2018, 14:55
Cześć
Moja psina nie chce gryźć tych gryzaczków od pedigree ,tych co płytkę nazębną czyszczą, nie wiem o co chodzi ,jest to dziwne ponieważ gryzie kości i co tam mu się podsunie a chciałabym żeby to poharatał ze względu na te właściwości związane z czyszczeniem zębów....

jakieś pomysły albo alternatywne produkty jakieś znacie???
I tak na marginesie przy okazji ,znalazłam coś dla siebie tutaj, xxxxxxxxxxxx ( zakaz reklamy innych stron) trochę poza tematem przewodnim ale może komuś pomogę..

pozdrawiam
Cześć!
W KrakVet.pl mamy inne propozycje gryzaków dentystycznych, nie tylko od Pedigree 8) Ciekawą propozycją jest

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-18943-BRAVO-Kosc-wiazana-jagniecina-15-17cm.html
To gryzak, który troszczy się o zdrowie, a równocześnie zapewnia zabawę. Gryzak jest bezpieczny i zdrowy, a jego struktura chroni zęby i pomaga usunąć zalegającą płytkę nazębną.
Możesz podać jeszcze swojemu czworonogowi

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-14308-BOSCH-Goodies-Dental-dentystyczny-przysmak-dla-psa-450g.html
To ciastka, które nasi klienci i ich podopieczni pokochali! Dzięki odpowiedniej strukturze ryzyko powstawania kamienia nazębnego oraz wystąpienia zapalenia dziąsła zostaje zredukowane do minimum. Regularne stosowanie przekąski w formie wygodnych i łatwych do pogryzienia krokietów zapewni zwierzęciu piękne i zdrowe uzębienie. Pozwól swojemu pupilowi cieszyć się każdym posiłkiem.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość