Choroba i odejście psa

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

LadySandy
Posty: 2
Rejestracja: 16 grudnia 2022, 23:06

16 grudnia 2022, 23:21

Witam.
Sama nie wiem czego szukam, nawet nie wiem czy mój post wpisuje się w temat. Jednak wiem, że muszę dać upust temu, co we mnie siedzi.

Niecały miesiąc temu odszedł mi piesek, który był ze mną ponad 13 lat... W sierpniu zdiagnozowano u mojej suni przerost serca, mimo leków i względnej poprawy, niestety nie udało się :(
To jednak nie koniec zmartwień...
Posiadam również kota i drugiego pieska.
W zeszłym tygodniu zaczęły się problemy z kotem - od kilku lat boryka się z problemem urologicznym, który znowu dał o sobie znać, tym razem ze zdwojoną mocą. Kilka dni temu kotek doszedł do siebie, lecz nasza radość nie trwała długo. Dwa dni temu zauważyłam, że piesek ma zaczerwienione oko, wobec czego dzień później udaliśmy się do weterynarza. Diagnoza: zapalenie spojówki i rogówki. Jednak przypadek sprawił, że Pan Doktor postanowił zrobić pieskowi USG, które budzi wręcz grozę. Konieczna jest kastracja ze względu na powiększony jajnik i płyny w macicy. Ponadto, na sledzionie zauważalne są pewne zmiany, a na sutku znajduje się guz...
Nie ukrywam, że jestem przerażona tym wszystkim i sama już nie wiem, co robić...
Vet4u
Posty: 669
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

17 grudnia 2022, 19:05

Dzień dobry!

Bardzo mi przykro z powodu odejścia pieska. Niestety nasi pupile, tak jak ludzie chorują. Teraz najważniejsze jest to, aby utrzymywać stały kontakt z lekarzem weterynarii i rozpocząć leczenie tych wszystkich schorzeń po kolei. Lekarz prowadzący powinien Pani wyjaśnić, co należy dokładnie zrobić i ewentualnie skierować Panią do odpowiedniego specjalisty. Trzymam kciuki, żeby zarówno stan kotka, jak i psa się wkrótce polepszył.

Pozdrawiam serdecznie,
Julia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość