Zestresowane chomiki

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Domara
Posty: 1
Rejestracja: 21 lutego 2015, 15:23

21 lutego 2015, 15:29

Moje chomiki są "zestresowane" po wizycie mojej siostry z dziećmi. Miały ich pilnować pod moją nieobecność. Wróciłam i widzę, że chomiki są wystraszone. Wątpię , że chodzi o moją nieobecność, chomiki się chyba tak nie przywiązują? Dzieci siostry oczywiście twierdzą że nic się nie działo. Jak uspokoić chomiki?
Dorothy89
Posty: 3
Rejestracja: 13 marca 2015, 18:06

13 marca 2015, 18:23

Przyczyn może być wiele. Dzieci, które się nimi opiekowały mają także chomika? Zwierzątko to wyczuwa, wiem jak to jest z moimi. ;) Inna sprawa: miejmy nadzieję, że dzieciaki nie męczyły go zbytnio, nie wystraszyły. Taka możliwość też istnieje... Oczywiście trudno się przyznać. Na mojego chomika zawsze działa jak podam mu żółty ser. Wtedy zawsze jest spokojny i skupiony na jedzeniu. I nieprawda, ze chomiki się nie przywiązują. ;) Trochę tak.
marekmarko
Posty: 3
Rejestracja: 15 marca 2015, 16:57

15 marca 2015, 17:20

może są za bardzo "męczone" wyciągane z klatki. Albo po prostu Ci się wydaje :)
legalakar
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2015, 08:22

16 marca 2015, 08:27

pewnie im przejdzie, ale jak to z dziećmi bywa, może nie odpowiednio się z tym chomikiem obchodziły?
_________________________
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość