przeprowadzki chomika

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość

24 listopada 2008, 02:06

Mój chomik to samiczka syryjska i ma dziesięć miesięcy. Od dwóch miesięcy próbuje wyprowadzić się z klatki. Klatkę ma obszerną, domek zmieniłam na większy, codziennie jest wypuszczana na kilkugodzinne wędrówki po zabezpieczonym obszarze z różnymi zabawkami: przedpokoju i jak dotąd również łazience. Ale właśnie w łazience kilka razy próbowała przenieść swoje mieszkanie. Ostatnio pozwoliłam jej na to, aby zobaczyć co będzie. Przespała całą noc (ale chyba niezbyt spokojnie), zrobiła nową toaletę w kącie (ze starej nie skorzystała choć była obok).Teraz musi jej wystarczyć tylko przedpokój ;) Czy takie zachowanie spotyka się u chomików, to normalne? Co to oznacza? Może powinnam coś zmienić? Jest żywotnym stworzonkiem, nie boi się, lubi się ze mną bawić. Może nie powinnam się niepokoić i nie zawracać głowy, ale zastanawia mnie takie zachowanie.
Awatar użytkownika
karmelka976
Posty: 9
Rejestracja: 09 marca 2009, 14:31

14 marca 2009, 09:54

Moim zdaniem to normalne jak ja miałam chomika to też tak robił. :D :D :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość