Papuga nimfa kuleje

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Korina
Posty: 3
Rejestracja: 01 sierpnia 2006, 10:12
Lokalizacja: Wrocław

24 sierpnia 2006, 14:26

Moja papużka jest ptakiem, który ma do dyspozycji cały dom. Klatkę traktuje jako jadłodajnię i czasami sypialnię. Lubi również spacerować po podłodze. Do tej pory nie miała żadnych problemów zdrowotnych, ale od dwóch dni lekko kuleje na jedną nóżkę. Oglądnełam ją ze wszystkich stron, pomacałam - nie zaobserwowałam zadnej reakcji na ból, nóżka jest silna i "chwytliwa", nie ma także żadnych obtarć ani jakiś elementów w ciele. Ptak jest w zachowaniu jak w okresie zdrowia, czyli wybitnie przyjazny i wścibski. Czy powinnam wybrać się z nią do kliniki na prześwietlenie. Jakie kroki przedsięwziąć. Pozdrawiam Wszystkich
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

25 sierpnia 2006, 23:36

jeśli kulawizna trwa dłuższy czas to zdecydowanie.
Gość

31 sierpnia 2006, 13:05

a chcialam spytac czy w klinice sa specjalisci od ptakow?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

31 sierpnia 2006, 14:43

proszę zaglądnąć coś poradzimy jak nie to skierujemy gdzie trzeba z ptakiem się udać.
DominikaAAA

17 września 2007, 17:43

Moja papuzka wlasnie tez kuleje ale nie zauwazylam nic szczegulnego w zachowaniu.. wczoraj zauwazylam ze jak chodzi po dywanie to lekko kuleje na jedna nozke.. czy jest na to jakis preparat? czy to moze samo przejdzie?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość