Papuga falista

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Iwona72
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2018, 20:20

27 lutego 2018, 21:01

Witam mam siedmioletnią papużkę falistą.Od trzech tygodni papużka coraz bardziej piszczy .Najpierw piszczał tylko w nocy ,teraz to już i w dzień .Byłam z nim u weterynarza ,przebadał go bardzo dokładnie i stwierdził że jest zdrowy. :Pomóżcie dlaczego on tak ciągle piszczy ?
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

23 lutego 2021, 09:21

Iwona72 pisze:
27 lutego 2018, 21:01
Witam mam siedmioletnią papużkę falistą.Od trzech tygodni papużka coraz bardziej piszczy .Najpierw piszczał tylko w nocy ,teraz to już i w dzień .Byłam z nim u weterynarza ,przebadał go bardzo dokładnie i stwierdził że jest zdrowy. :Pomóżcie dlaczego on tak ciągle piszczy ?
Cześć!
Takie zachowanie może oznaczać, że papużka chce zwrócić Twoją uwagę. Jeśli szukasz odpowiedzi, to na naszym blogu znajduje się poradnik Opieka nad papużką fakty i mity. Dowiesz się z niego, jak prawidłowo opiekować się papugą. Jak zaspokajać jej potrzeby i jak dbać o odpowiednie samopoczucie. Wszystkie informacje będą przydatne, także zapraszamy do lektury!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/opieka-nad-papuzka-fakty-i-mity/
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość