Muchy gzu na pastwiskach

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
pislaw
Posty: 1
Rejestracja: 30 czerwca 2015, 06:50
Lokalizacja: Broskwinia

30 czerwca 2015, 07:19

Cześć.
Znacie jakiś tani, sprawdzony, może być wykonany domową metodą środek na odpędzanie much końskich. Nie ma póki co większych upałów a już widzę co się dzieje na pastwiskach. Nie mija południa a te bezlitosne krwiożercze zwierzęta nie dają spokoju moim ukochanym podopiecznym :)
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

10 lipca 2015, 11:01

jednym z lepszych preparatów kiedyś był preparat kootrine jeśli dobrze pamiętam nazwę . Pryskało się stajnie i oborę i był na jakiś czas spokój. Poszperaj co z dostępnością tego preparatu i jak z jego używaniem.
Bartekos80
Posty: 2
Rejestracja: 01 sierpnia 2015, 15:14

05 sierpnia 2015, 08:20

No GZY są masakryczne jak ciachną w rękę. Niestety jestem na nie uczulony.
Luiza_p
Posty: 1
Rejestracja: 24 sierpnia 2018, 14:11

24 sierpnia 2018, 14:25

GZY to jedno, ale również takie domowe muchy jest ciężko wytępić. Bo nawet jak się opryska pomieszczenie muchozolem to i tak zabija tylko te muchy co są w środku, a nie zapobiega przedostawaniu się nowych. Osobiście jeszcze nie stosowałam, ale kiedyś słyszałam, że dobry jest preparat reset strong i chyba w końcu będę musiała go wypróbować.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość