Kula do biegania dla chomika

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

syla2105
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2008, 15:20

12 lutego 2008, 16:41

Chcę kupić dla swojego pupilka kulę do biegania np.TRIXIE. Wiem, że może ona służyć gryzoniowi jako " karuzela" gdy jest umieszczona na podstawce.
Po zdjęciu z podstawki zwierze może się w niej"toczyć". Mam chomika dżungarskiego, więc moje pytania brzmią:
Ponieważ ta rasa chomików jest mała ,czy nie powinnam kupić kuli dla myszek?
Czy kula do biegania dla myszek posiada takie same funkcje?
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuje :)
syla2105
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2008, 15:20

14 lutego 2008, 11:32

Sklep skierował mnie z problemem doboru zabawki dla chomika na FORUM.
Szkoda tylko ,że nikt nie udziela tu odpowiedzi :shock:
Jeśli ktoś może proszę bardzo o pomoc :x
Daffodil
Posty: 195
Rejestracja: 28 października 2007, 09:59

16 lutego 2008, 19:09

Nie znam się na chomikach,ale kilka miesięcy temu kupiłam chomikowi mojej siostrzenicy tą kulę.
Trixie Kula do biegania dla myszki 6076 (15,49 zł)Nie wiem jaki to chomik,ale jest mały (takie dwie myszki :lol: ).Jest dla niego odpowiednia jeśli chodzi o wielkość i używa jej aż miło :lol:
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

19 lutego 2008, 12:41

ja też mam chomika dżungarskiego i karuzele i kule mam dla chomika i sobie super radzi, a poza tym to mój 4 chomik i ani jeden nie był podobny do drugiego ( rozmiarami). Teraz mam największego.
Awatar użytkownika
Modraszka5050
Posty: 30
Rejestracja: 18 lutego 2008, 13:38
Lokalizacja: Dziepółć

23 lutego 2008, 21:48

syla2105 pisze:Chcę kupić dla swojego pupilka kulę do biegania np.TRIXIE. Wiem, że może ona służyć gryzoniowi jako " karuzela" gdy jest umieszczona na podstawce.
Po zdjęciu z podstawki zwierze może się w niej"toczyć". Mam chomika dżungarskiego, więc moje pytania brzmią:
Ponieważ ta rasa chomików jest mała ,czy nie powinnam kupić kuli dla myszek?
Czy kula do biegania dla myszek posiada takie same funkcje?
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuje :)
Mój chomik miał kiedyś takie koło, i zabiegał się w nim, aż zdechł :(
A z tego co widziałam w sklepach, to dla myszek i chomików( małych i większych), są takie same kule do biegania, więc chyba możesz mu ją kupić. Chyba- bo nie jestem pewna...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość