króliczek miniaturka kuleczka przy pyszczku...proszę o pomoc

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

skarbek27
Posty: 1
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 16:36

08 stycznia 2009, 16:51

Witam,
chciałabym się poradzić. Mianowicie chodzi o moją Trusię - króliczkę miniaturową. Nie mam obecnie za bardzo możliwości transportu jej do weterynarza a niepokoi mnie taka jakby kulka przy szczęce z prawej strony pyszczka. zupełnie nie wiem co to może być... dostałam króliczka od znajomych i nie wiem dokładnie ile ma czasu ale myślę że około roku do dwóch lat. Przysposobienie króliczka wesołe bo wchodzi we wszystkie możliwe szpary itp. martwię się tylko tą kulką. i druga sprawa to pazur. ma już sporej wielkości. jak się je obcina? i do którego miejsca? nie chciałabym skrzywdzić mojej Trusi. proszę o pomoc!!! :cry:
Patryk1234
Posty: 2
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 18:11

09 stycznia 2009, 17:21

z ta kulą przy szczęce to lepiej do weterynarza a pazurki to obcina sie kawalwek przed takim czarnm miejscem (to czarne miejsce to krew wiec lepiej uwazac ) :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

18 stycznia 2009, 23:41

tą kulke zdecydowanie pokarz lekarzowi i to w miarę pilnie.
kiche_wilczyca
Posty: 7
Rejestracja: 17 lipca 2007, 08:59
Lokalizacja: Skierniewice

31 stycznia 2009, 19:45

to może być ropień. Koniecznie jak najszybciej do weta. Moją królicę własnie leczę z ropnia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość