Jeże

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

03 marca 2021, 08:20

sidek4a pisze:
23 lutego 2021, 09:03
Cześć! W ostatnim czasie na mojej posesji pojawił się jeż i trochę się u nas zadomowił. Powiedzcie mi, jak go dokarmiać? Co najlepiej mu podawać?
Możesz wybrać gotowe karmy z wysoką zawartością mięsa i dodatkiem warzyw i owoców. Lub na bazie tych samych produktów gotować własnoręcznie posiłki. Ważne żeby jeż wiedział że ma dostęp do takich posiłków, ale nie powinno się go ograniczać, zamykać.
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

03 marca 2021, 09:23

sidek4a pisze:
23 lutego 2021, 09:03
Cześć! W ostatnim czasie na mojej posesji pojawił się jeż i trochę się u nas zadomowił. Powiedzcie mi, jak go dokarmiać? Co najlepiej mu podawać?
Możesz go dokarmiać, jak najbardziej. Tak jak [ pisali już wcześniej - najlepiej gotowe karmy lub przygotowane w domu na bazie warzyw i mięsa. Ale pamiętaj, że nie możesz ograniczać jeża, zamykać. Powinien mieć swobodę w poruszaniu się - jeśli chce zostać, to niech zostanie, ale gdy będzie miał ochotę odejść to nie powinno się go zatrzymywać..
Moi znajomi podawali jeżowi tę karmę

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-19943-ANIMONDA-Carny-Senior-smak-wolowina-kurczak-z-serem-400g.html?query_id=3
Skład jest bezpieczny dla zwierzaka.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość