Beaphar

Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji pozostałych zwierzaków (m.in. papugi, chomiki, świnki morskie, kanarki itp...)

Moderatorzy: Robert A., Jarek

rokio
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2012, 11:50

14 maja 2012, 12:51

Witam, dajecie swoim zwierzakom karmy beaphara?? w sklepie mi powiedziano, że aktualnie są to najlepsze karmy dla królika i chomik (takie zwierzaki akurat mam)... i czy w sklepie nie ma pokarmu ich dla chomika, czy ja go odnaleźć po prostu nie mogę??
Awatar użytkownika
MaximusKennel
Posty: 87
Rejestracja: 13 listopada 2011, 13:19

16 maja 2012, 00:33

Beaphar robi pokarmy dla chomików - zarówno mieszanki Xtra Vital (z tego co pamiętam jest nawet oddzielnie dla syryjskich i dla chomików karłowatych)jak i kompletny granulat Care+.
Ciężko mi stwierdzić, czy jest to akurat "najlepszy" pokarm, czy nie. Ja generalnie nie lubię nazywać żadnej karmy "najlepszą". Osobiście bardzo sobie chwalę również pokarmy Versele Laga, zarówno mieszanki z serii Nature jak i granulaty Complete, chociaż ten ostatni w chomikowej wersji był (przynajmniej przez moje chomiki) średnio wyjadany.
rokio
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2012, 11:50

17 maja 2012, 22:48

ok, dzięki za odpowiedź....akurat ja się spotkałem tylko z beapharem jak na razie i chciałem wiedzieć coś więcej o ich produktach.
DługiKaś
Posty: 25
Rejestracja: 26 maja 2012, 18:49

26 maja 2012, 19:02

Ja swojemu maluchowi daje ostatnio tylko beaphar, bo jakoś po tej wcześniejszej nie reagował zbyt dobrze, a teraz jest ok, ale myślę że to od zwierzaka zależy raczej:)
rokio
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2012, 11:50

30 maja 2012, 15:41

no ja zaczynam dawać królikowi ich jedzonko, chomiki bez problemowo
długi

10 lipca 2012, 16:12

Dobrze znana firma, sprawdzona, dużo witamin mają i dobrze się wchłaniają podobno, bo nie próbowałem;) cena ok, ekonomiczne opakowanie, same plusy!
chomikuje
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2012, 15:57

26 lipca 2012, 21:00

Hmmm...najlepszy nie najlepszy, ważne że dobry i przeze mnie sprawdzony. Mam dwa króliki, daję im care+, w którym nie ma selekcji pokarmu, więc zjadają wszystko, nie za tłuste, co do ceny tez uważam że w porządku. Zależy jeszcze pewnie od sklepu gdzie się kupuje, a wiadomo w necie taniej, mimo przesyłki. Tylko trzeba pamiętać że dieta dla królika to też warzywa, sianko - bardzo ważne, zioła, suszone owoce.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość