Głosowanie - Pomoc Dla Schronisk - Grudzień 2015

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie - Pomoc Dla Schronisk - Grudzień 2015

Fundacja Animalia
3
0%
Schronisko AZYL
43
3%
Fundacja Jestem Głosem Tych Co Nie Mówią
1
0%
Fundacja Kotkowo
870
57%
Fundacja MiauKot
88
6%
Grupa Pomocy Kotom NEKO
508
33%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze
3
0%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
4
0%
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Ratujmy Azora i Mruczka"
9
1%
 
Liczba głosów: 1529
Edyta Klęczar
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2015, 12:24

30 listopada 2015, 14:38

Informuję, iż z dniem 04.09.2015r. regulamin akcji Pomoc dla Schronisk został zmieniony. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z nową wersją regulaminu. Zgłoszenia w tej edycji przyjmujemy do 16 grudnia.

Serdecznie pozdrawiam,
Edyta Klęczar
Zespół KrakVet

Regulamin:

I. Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

II. Zgłoszenia do konkursu

1. Zgłoszenia podmiotów ubiegających się o nagrodę w konkursie (dalej: „Uczestnicy”) przyjmowane są każdorazowo od dnia ogłoszenia przez organizatora rozpoczęcia edycji konkursu do dnia ogłoszonego jako data zakończenia zgłoszeń do konkursu.

2. Informacje o okresie trwania konkursu, zgłoszenia uczestników oraz wszelkie informacje dotyczące porządku prowadzenia konkursu publikowane są w formie postów w odpowiednich wątkach forum prowadzonym przez Organizatora (dalej: „Forum KRAKVET”) pod adresem: viewforum.php?f=18

3. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy podmiot, którego statutowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.

4. Zgłaszanie uczestników konkursu odbywa się poprzez opublikowanie w formie posta z następującymi informacjami:
- pełna nazwa organizacji,
- miejscowość/ rejon działania,
- adres URL strony internetowej (jeżeli takowa jest prowadzona)
- opis zgłaszanego podmiotu (do 2000 znaków)

5. Zwycięzca zobowiązany jest udostępnić Organizatorowi dedykowaną podstronę na oficjalnej stronie internetowej Podmiotu, na której zostanie umieszczona zaakceptowana przez Organizatora notatka informująca o zwycięstwie Podmiotu w głosowaniu. Zwycięzca zobowiązuje się publikować bezterminowo podstronę dedykowaną Organizatorowi i w razie konieczności zmian treści nanosić je na prośbę Organizatora. Jeśli Podmiot nie posiada oficjalnej strony internetowej Organizator dopuszcza możliwość indywidualnych ustaleń z przedstawicielem Zwycięzcy.

6. Uczestnik konkursu poprzez zgłoszenie chęci udziału akceptuje regulamin i warunki przedstawione przez Organizatora.


III. Głosowanie

1. W dniu wskazanym jako ostatni dzień zgłaszania uczestników konkursu zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.

2. Prawo głosowania na uczestników konkursu przysługuje każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi forum KRAKVET, który opublikował przynajmniej jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu w trakcie trwania edycji konkursu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.

3. Z jednego komputera (1 adresu IP) w trakcie trwania edycji konkursu może zostać oddany tylko 1 głos.

4. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.

5. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.

6. W przypadku stwierdzenia przez Organizatora faktu łamania przez głosujących puntów 2, 3 lub 4, Organizator ma prawo do usunięcia kont i/lub unieważnienia takich głosów.

7. Organizator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, Organizator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.

8. Od momentu rozpoczęcia głosowania wątek zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

IV. Rozstrzygnięcie głosowania

1. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla zwycięzcy.

2. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00

3. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum KRAKVET po ostatecznej weryfikacji głosów.

4. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki) w sklepie KrakVet.pl

5. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

6. Wybrane artykuły zostaną przez Organizatora dostarczone Zwycięzcy pod wskazany adres osobiście lub w uzasadnionych przypadkach za pośrednictwem firmy kurierskiej.

7. Zwycięzca zobowiązany jest do opublikowania na swojej oficjalnej stronie internetowej na dedykowanej Organizatorowi podstronie informacji dostarczonej przez Organizatora na temat wygranej w terminie do 3 dni roboczych od otrzymania materiałów od Organizatora.

V. Reklamacje

1. Prawo do reklamacji w sprawie głosowania przysługuje każdemu, kto zechce zgłosić Organizatorowi swoje stanowisko w sprawie. Zgłoszenie w formie mailowej przyjmowane są na adres pomocdlaschronisk@krakvet.pl

2. Odpowiedź na reklamację zostanie udzielona w wiadomości e-mail, zwrotnie na adres zgłaszającego w terminie 3 dni roboczych od przesłania reklamacji.

VI. Postanowienia końcowe

1. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane, a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

2. Laureaci konkursu nie mogą zostać zgłoszeni do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

3. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego KrakVet.pl przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od organizatora w formie pisemnej lub mailowej.

4. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.
GrupaNeko
Posty: 4
Rejestracja: 02 września 2013, 17:53

30 listopada 2015, 16:06

Zgłaszam do konkursu NEKO - Grupę Pomocy Kotom z Wrocławia.

Nasza strona: http://www.grupaneko.wroclaw.pl
Nasza strona na Facebooku: http://www.facebook.com/GrupaNeko
e-mail: grupa.neko@gmail.com
kontakt ws. konkursu: koordynator.neko@gmail.com

Grupa Neko to wrocławska grupa wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z Torunia.
Dane fundacji:
Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych
ul. Broniewskiego 53 D / 51
87-100 Toruń
KRS: 0000408882

Działamy na terenie Wrocławia i okolic oraz Zduńskiej Woli. Jesteśmy osobami zafascynowanymi kocią naturą we wszelkich jej aspektach. Połączyła nas chęć niesienia pomocy tym wspaniałym zwierzętom, a w szczególności tym najbardziej potrzebującym - bezdomnym. Skupiamy się przede wszystkim na pomocy kotom bezdomnym z terenu Wrocławia oraz szeroko pojętej "kociej" edukacji. Dzięki nam kociaki trafiają do kochających i odpowiedzialnych domów. Te będące w szczególnej potrzebie, czekają na adopcję w domach tymczasowych.
Prowadzimy domy tymczasowe, gdzie koty są leczone i przygotowywane do adopcji. Prowadzimy także akcję pomocy kotom wolnożyjącym pod nazwą Koci Bank Żywności, polegającą na zbiórce karmy (i funduszy na zakup karmy), przekazywanej następnie karmicielom kotów wolnożyjących na terenie Wrocławia i okolic. W miarę możliwości finansowych pomagamy także w sterylizacji kotów wolnożyjących.

Zachęcam do głosowania na nas i odwiedzenia naszej strony na facebooku :)

Edyta Pawlaszczyk
Koordynator Grupy Neko
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2015, 10:27 przez GrupaNeko, łącznie zmieniany 1 raz.
sb102
Posty: 1
Rejestracja: 17 października 2015, 18:35

30 listopada 2015, 22:16

Zgłaszam Fundację Kotkowo - do trzech razy sztuka!

Fundacja Kotkowo to inicjatywa „pozytywnie zakoconych” ludzi z Białegostoku i okolic.
Poświęcają oni swój czas i energię, bezinteresownie dbając o poprawę losu kotów.
A sytuacja jest niestety dramatyczna. Sezon 2015 był niezykle trudny, w regionie świadomość prozwierzęca dopiero się rozwija, a z racji na "Polskę B" środki i możliwości mocno ograniczone :(
Pomimo tego, w ciągu ostatnich 5 lat odmieniliśmy życie ponad 3000 mruczków, które zamieszkały w nowych domach.
Pomogliśmy zorganizować sterylizację ponad 2000 kotek wolnożyjących i adopcyjnych.
Oczywiście nie ma nic za darmo - i nie chodzi tu tylko i finanse - kosztowało to mnóstwo sił,
nocy na mrozie podczas łapanek, łez wylanych nad chorymi lub umierającymi maluchami..
Nei poddajemy się jednak - prowadzimy kwarantanny przy lecznicach i domy tymczasowe, czyli odpowiednik ludzkich rodzin zastępczych, w których chore i zaniedbane zwierzaki wracają do zdrowia.
To ile "użebramy" przekazujemy naszym zwierzakom ;)

Zapraszamy serdecznie na stronę http://www.kotkowo.pl
Oraz na nasz Facebook - https://www.facebook.com/kotkowo/?fref=ts
Schronisko Wrocław

02 grudnia 2015, 13:05

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu jest prowadzone przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.
Opiekujemy się głównie psami i kotami, ale w Schronisku przebywają także inne gatunki zwierząt. Teraz mamy owieczki, lisa oraz różne ptaki. Gryzonie także do nas trafiają - często znalezione na terenie miasta. Przyjmujemy rocznie 3,5 tys. zwierząt. Staramy się zapewnić im opiekę i znaleźć domy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas zarówno w rzeczywistości, jak i wirtualnie :)

Pełna nazwa organizacji - Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
Miejscowość/rejon działania - Wrocław
Nasza strona - http://www.schroniskowroclaw.pl/
Nasza strona na Facebooku - https://www.facebook.com/schronisko.wroclaw/
e-mail - zwierzeta19@wp.pl
Schronisko Z.Góra

04 grudnia 2015, 09:54

W imieniu Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt zgłaszam do konkursu Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze.

Nasza strona :
http://schroniskozg.pl/

Nasza strona na FB:
https://web.facebook.com/Schronisko-Dla ... =bookmarks

Email schroniska :schroniskozg@gmail.com

Wciąż potrzebujemy wiele! Liczymy na dar dobrych serc.
kociara47
Posty: 2
Rejestracja: 01 stycznia 2015, 23:30

05 grudnia 2015, 22:05

Zgłaszam - Krakowską Fundację Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy.

Z Fundacją i jej działaniami można się zapoznać bliżej na stronie :
http://stawiamynalapy.pl/
oraz poprzez stronę na FB:
https://www.facebook.com/stawiamynalapy/timeline
laurencja85
Posty: 1
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 18:36

07 grudnia 2015, 18:47

Zgłaszam Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Ratujmy Azora i Mruczka" w Bydgoszczy
http://www.ratujmyazoraimruczka.eu
https://www.facebook.com/Stowarzyszenie ... 3/?fref=ts
Miłośnicy Azora i Mruczka założyli Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt,,Ratujmy Azora i Mruczka,, KRS 0000491441 zarejestrowane 20,12,2013r. w Bydgoszczy . Członkami Stowarzyszenia są wolontariusze zajmujący się na co dzień opieką nad zwierzętami i mający długoletnie doświadczenie. Większość z nich była członkami organizacji BKPZ Animals . Bardzo chcą nadal udzielać się społecznie i działać w obronie praw zwierząt w Stowarzyszeniu.
Ada99
Posty: 3
Rejestracja: 30 listopada 2005, 21:48

09 grudnia 2015, 16:08

Zgłaszam do konkursu Fundację Pomocy Zwierzętom MiauKot.

Fundacja MiauKot działa od 2010 roku.
Naszym bezcennym majątkiem jest doświadczenie wypracowane przez kilkanaście lat funkcjonowania azylu i prowadzenia domów tymczasowych dla kotów i psów. Nasz program pokrótce można zawrzeć w czterech hasłach: zwierzęta trafiające pod naszą opiekę należy zainstalować w domu tymczasowym (DT), postawić na łapy, odrobaczyć, zaszczepić, wysterylizować i wreszcie wyadoptować.
Miaukot poza szukaniem domów dla swoich kocich i psich podopiecznych stara się walczyć z nadpopulacją kotów wolno żyjących. Już od roku 2006 prowadzimy akcję Ciach!bezdomność a od 2010 roku posiadamy lokal Ciach!Centrum, który pozwola realizować podstawowe cele fundacji. Tutaj znajdą tymczasowe lokum m.in. koty złapane do sterylizacji i wracające do sił już po zabiegach. Do chwili obecnej wysterylizowaliśmy 1700 zwierząt, w tym 500 kotów dzięki wsparciu funduszy miejskich.
Pod opieką MiauKota aktualnie przebywa 60 kotów, które czekają na dom i około 100 kotów wolno żyjących, którym fundacja zapewnia systematyczne dokarmianie. Tak wiec sporo brzuszków do wykarmienia.
Działalność fundacji oparta jest wyłącznie na wolontariacie.

Sedercznie zapraszam na stronę fundacji: http://www.miaukot.org
lub profil na FB https://www.facebook.com/MiauKot
FADO368
Posty: 5
Rejestracja: 14 sierpnia 2015, 08:09

11 grudnia 2015, 15:51

Zgłaszam Fundację Animalia z Poznania.

Fundacja dla Zwierząt Animalia powstała po to by pomagać bezdomnym zwierzętom.
www.fdz-animalia.pl

Fundacja dla Zwierząt Animalia nie ma swojej siedziby ani stałych godzin urzędowania. Adres podany na stronach internetowych jest wyłącznie adresem korespondencyjnym. Nie prowadzą schroniska, nie dysponują specjalnym pomieszczeniem do przetrzymywania zwierząt. Zwierzaki, którymi się opiekują i którym szukają nowych domów, przebywają w podpoznańskim schronisku oraz w nielicznych domach tymczasowych, czyli prywatnych mieszkaniach wolontariuszy.

Kontakt z fundacją:
e-mail: fdz.animalia@wp.pl
malamiii123
Posty: 1
Rejestracja: 15 grudnia 2015, 15:33

15 grudnia 2015, 15:51

FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH CO NIE MÓWIĄ
Rybnik 44-253 Os, Południe 37

Nawet kilka interwencji dziennie odnotowuje rybnicka fundacja "Jestem głosem tych, co nie mówią". Dzięki temu stowarzyszeniu wyszła na jaw sprawa zagłodzonego i wycieńczonego psa, który przez miesiąc był zamknięty w domu bez wody i jedzenia.

https://www.facebook.com/pages/Jestem-g ... 4402000579
Edyta Klęczar
Posty: 25
Rejestracja: 15 maja 2015, 12:24

31 grudnia 2015, 13:44

Informuję, iż weryfikacja głosów została zakończona. Pod uwagę, zgodnie z regulaminem, wzięliśmy głosy, które wpłynęły do systemu do godziny 12:00.

W grudniowej edycji konkursu zwyciężyła:
Fundacja Kotkowo - serdecznie gratulujemy!

Klienci, rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz zwycięzcy kwotę 15900 zł.
Sklep Krakvet.pl przeznacza dodatkowo 1000 zł jako wsparcie dla zwycięzcy - organizacja otrzyma pomoc o łącznej wartości 16900 zł!

W dniu dzisiejszym skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej.
Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do kolejnej, styczniowej edycji Pomocy dla Schronisk.

Serdecznie pozdrawiam,
Edyta Klęczar
Zespół KrakVet
Zablokowany