Głosowanie na scronisko,które otrzyma pomoc-październik 2014

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.

Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc-październik 2014

NEKO - Grupa Pomocy Kotom z Wrocławia
804
37%
Fundacja Adopcje jamników - S.O.S. dla Jamników
56
3%
Stowarzyszenie HUSOSKY
13
1%
Fundacja Centaurus
697
32%
Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętom
80
4%
Fundację Na Rzecz Ochrony Zwierząt "NERO" z Sochaczewa
12
1%
Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Przytulisko na Wiśniowej"
4
0%
Fundacja SOS BOKSEROM
486
23%
Giżyckie Stowarzyszenie Brat Kot
6
0%
 
Liczba głosów: 2158
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

01 października 2014, 12:49

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
GrupaNeko
Posty: 4
Rejestracja: 02 września 2013, 17:53

01 października 2014, 13:01

Zgłaszam do konkursu NEKO - Grupę Pomocy Kotom z Wrocławia.

Czym się zajmujemy?

Skupiamy się przede wszystkim na pomocy kotom z wrocławskiego schroniska, kotom bezdomnym zabranym z ulicy oraz szeroko pojętej "kociej" edukacji. Dzięki nam schroniskowe/bezdomne koty trafiają do kochających domów, a koty w szczególnej potrzebie czekają na adopcję w domach tymczasowych. Promujemy adopcje na wszelkie możliwe sposoby, a kocich opiekunów - tych obecnych i tych przyszłych - edukujemy w temacie kociego zdrowia i behawioru.

Naszym głównym celem jest zmniejszenie liczby kotów oddawanych do schronisk. Mamy nadzieję, że przez edukację, adopcje i pomoc opiekunom w poradzeniu sobie z różnymi kocimi problemami uda nam się ten cel osiągnąć.

Dlaczego startujemy w konkursie?

W konkursie "Pomoc dla schronisk" startujemy, ponieważ chcielibyśmy wygrać karmę nie tylko dla naszych podopiecznych w domach tymczasowych (których wciąż przybywa) ale przede wszystkim dla kotów bezdomnych, wolnożyjących, dokarmianych przez karmicielki z terenu Wrocławia. Zgłasza się do nas coraz więcej karmicieli z prośbą o pomoc w dokarmianiu bezdomnych kotów. Są to zazwyczaj ludzie starsi i niemajętni, którzy mimo niewielkich funduszy własnych pomagają bezdomnym zwierzetom. Wiemy, że aby przygotować koty na nadchodzącą zimę, trzeba zapewnić im dpowiednią ilość karmy, aby mogły przetrwać najcięższe mrozy. Dla kotów wolnożyjących jest to często kwestia przeżycia, dlatego chcielibyśmy pomóc tym kotom, dla których nadchodzi właśnie najcięższy czas w roku - kotom bez dachu nad głową, bez stałej domowej opieki, bez regularnych, wysokowartościowych posiłków pozwalających przetrwać zimę na dworze.

Nasza strona: www.grupaneko.wroclaw.pl
Nasza strona na Facebooku: www.facebook.com/GrupaNeko
e-mail: grupa.neko@gmail.com

Grupa Neko to wrocławska grupa wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z Torunia.
ladywriter
Posty: 33
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 13:39

01 października 2014, 14:21

Dzień dobry,

chciałabym zgłosić fundację Adopcje jamników - S.O.S. dla Jamników. Prowadzi ją P. Dorota Gorczyca - Woźniak, która ma absolutnie złote serce do psiaków i pomaga nie tylko jamnikom. Pod opieką Fundacji znajduje się całe mnóstwo psich nieszczęść i co chwila dochodzą nowe. Jest Jasio z chorym serduszkiem i problemami neurologicznymi, Evka wyrzucona z samochodu na ruchliwej ulicy, Empik, który uczy się chodzić dzięki temu, że Fundacja zebrała środki na rehabilitację, staruszek Kuba... i wiele, wiele więcej psiaków, które znajdują się w domach tymczasowych w Pruszkowie i Halinowie, nie muszę więc tłumaczyć, dlaczego każda pomoc się przyda :-)

https://www.facebook.com/ADOPTUJ.JAMNIKA?fref=ts
http://jamniki.eadopcje.org/
AnnaPaszek
Posty: 1
Rejestracja: 30 września 2014, 19:01

01 października 2014, 15:14

Witam serdecznie, chciałabym zgłosić kandydaturę Stowarzyszenia HUSOSKY.

Stowarzyszenie Miłośników Psów Ras Północnych oraz Sportu Zaprzęgowego HUSOSKY
Dobrzyca, Zachodniopomorskie

Nasza strona internetowa: http://www.husosky.pl/
Strona na Facebook'u https://www.facebook.com/stowarzyszeniehusosky

Celem powstania naszego Stowarzyszenia była nie tylko wspólna pasja.
Wiemy, że wybierając rasę psa kierujemy się głównie jego wyglądem zewnętrznym. Choć coraz częściej wybieramy psa pod względem usposobienia czy też przeznaczenia rasy to jednak wiele psów ras północnych pada ofiarą swojej urody.

Chcemy znaleźć dla nich nowe domy, w których będą rozumiane i kochane, a pierwotne instynkty zaspokajane.
Pod nasza opieką znalazły się nie tylko psy ras północnych. Trudno było nam spokojnie przejść obok cierpienia. Na adopcję czeka wiele psów, niektóre szukają domu stałego inne choć tymczasowego, a jeszcze inne potrzebują trochę czasu by mogły trafić do nowego domu.
Dla nich szczególnie potrzebujemy pomocy. Brakuje karmy, leków, środków finansowych na sterylizacje/kastracje, na budowę nowych kojców i wybiegu. Te którymi dysponujemy są w opłakanym stanie :(
Każde, nawet najmniejsze wsparcie, pomaga nam ratować kolejne psiaki!

Prosimy o głosy i dziękujemy :*
lechbeata
Posty: 1
Rejestracja: 01 października 2014, 22:32

01 października 2014, 23:06

Zglaszam Fundacje Centaurus.
Pozdrawiam.
Beata
temida75
Posty: 7
Rejestracja: 20 września 2010, 21:31

02 października 2014, 07:21

Zgłaszam Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami:

strona www: http://www.ltonz.pl
fb: https://www.facebook.com/lodzkitonz

Towarzystwo pomaga od 25 lat zwierzakom z województwa łódzkiego, ma pod opiekom ponad 50 zwierząt z interwencji,
a leczy i dokarmia ponad 1000 rocznie.Teraz jest im bardzo ciężko, a im naprawdę warto pomóc.
gocha81
Posty: 1
Rejestracja: 02 października 2014, 12:19

02 października 2014, 12:27

witam zgłaszam FUNDACJE CENTAURUS
Pozdrawiam Goska
nesca89
Posty: 2
Rejestracja: 22 września 2011, 12:49

02 października 2014, 22:32

Zgłaszam Fundację Na Rzecz Ochrony Zwierząt "NERO" z Sochaczewa
https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... 72?fref=ts
Ciotka Tekla
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2010, 00:30

02 października 2014, 23:16

[quote="ladywriter"]Dzień dobry,

chciałabym zgłosić fundację Adopcje jamników - S.O.S. dla Jamników. Prowadzi ją P. Dorota Gorczyca - Woźniak, która ma absolutnie złote serce do psiaków i pomaga nie tylko jamnikom. Pod opieką Fundacji znajduje się całe mnóstwo psich nieszczęść i co chwila dochodzą nowe. Jest Jasio z chorym serduszkiem i problemami neurologicznymi, Evka wyrzucona z samochodu na ruchliwej ulicy, Empik, który uczy się chodzić dzięki temu, że Fundacja zebrała środki na rehabilitację, staruszek Kuba... i wiele, wiele więcej psiaków, które znajdują się w domach tymczasowych w Pruszkowie i Halinowie, nie muszę więc tłumaczyć, dlaczego każda pomoc się przyda :-)

https://www.facebook.com/ADOPTUJ.JAMNIKA?fref=ts
http://jamniki.eadopcje.org/[/quote]

Zgłaszam również Fundację SOS dla Jamników. Dodam, że podopieczni poza hotelikami w Halinowie i Pruszkowie przebywają w Domach Tymczasowych. Fundacja też pomaga biedniejszym ludziom mającym psiaki - nie tylko jamniki. Jako pierwsza zareagowała tutaj:
https://www.facebook.com/events/255846281223036/
pomogła tez kobiecie mającej syna narkomana:
https://www.facebook.com/events/661098430614860/
i wielu innym. Tak jak wcześniej wspomniałam nie tylko jamnikom. Prezes Fundacji Dorota Woźniak jest również laureatką prestizowej corocznej nagrody SERCE DLA ZWIERZĄT 2014 wygrała z bardzo znanymi osobami.

Pomaga jak tylko umie np robiąc zdjęcia dzięki którym psiaki znajdują domy. Nie ma dla niej problemu aby pojechać nawet na słynną Brzeską w Warszawie:
https://www.facebook.com/gorczycawoznia ... 530&type=3
https://www.facebook.com/gorczycawoznia ... 530&type=3

jak i w inne miejsca gdzie może pomóc jak widać nie tylko jamnikom, jeżdząc wspomaga też karmą :
https://www.facebook.com/gorczycawoznia ... 530&type=3
https://www.facebook.com/gorczycawoznia ... 530&type=3
https://www.facebook.com/gorczycawoznia ... 530&type=3
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 2f01916da6
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 90924f845e
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 941e17997f


to tylko malutki fragment dokonań Doroty i Fundacji SOS dla Jamników.
megi75
Posty: 1
Rejestracja: 03 października 2014, 12:13

03 października 2014, 12:29

Zgłaszam fundacje Centaurus.
Gosia.123
Posty: 1
Rejestracja: 24 września 2014, 19:16

03 października 2014, 13:25

Zgłaszam Fundacje Centaurus :)
mirabelka14
Posty: 1
Rejestracja: 03 października 2014, 13:30

03 października 2014, 13:47

Podpisuję się pod poprzedniczkami i również zgłaszam fundację S.O.S dla Jamników, która np. właśnie wyadoptowała kolejne dwie swoje podopieczne:
https://www.facebook.com/events/5700545 ... 6/?fref=ts :)
Simonaa
Posty: 1
Rejestracja: 03 października 2014, 16:07

03 października 2014, 16:16

Zgłaszam Komitet Pomocy dla Zwierząt "Przystań Ocalenie" z Ćwiklic w okolicach Tychów
http://www.przystanocalenie.pl/
Ostatnio zmieniony 03 października 2014, 16:21 przez Simonaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany