Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc -maj 2014

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc - maj 2014

Przytulisko Głowno
118
6%
Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
199
10%
Fundacja BERNARDYN
869
44%
Fundacja KOTANGENS
697
35%
Fundacja JOKOT
16
1%
Schronisko Siestrzeń
68
3%
 
Liczba głosów: 1967
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

30 kwietnia 2014, 15:25

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
famabujda90
Posty: 2
Rejestracja: 30 grudnia 2013, 12:19

30 kwietnia 2014, 22:10

Zgłaszam Przytulisko Głowno
agnes175
Posty: 1
Rejestracja: 23 grudnia 2012, 21:25

01 maja 2014, 00:54

Witam

Zgłaszam Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

ul. Sanicka 45, 97-500 Radomsko

https://www.facebook.com/RTOZ.Radomsko
agatha80
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2014, 18:08

01 maja 2014, 18:13

Zgłaszam Schronisko w Korabiewicach prowadzone przez Fundację Viva!
soema
Posty: 8
Rejestracja: 16 marca 2009, 23:17
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków

01 maja 2014, 20:44

no to jeszcze raz
Zgłaszam Fundację BERNARDYN!
Równo rok temu, Fundacja dostała wsparcie, które pomogło uratować kolejne psy.
Obecnie Fundacja ma pod opieką 147 psów i kilka koni. W Anielinie prowadzony jest szpital i hospicjum.. to tu odchodzą te stare, chore, upodlone przez człowieka psy. W cieple, miłości, pod czułym okiem.
W drugim ośrodku są te młodsze, kalekie, ale i adopcyjne, i te agresywne, których wszyscy się bali.

Do Bernardynów przyjeżdżają psy z całej Polski, w stanach krytycznych, agonalnych. Doprowadzenie ich do życia, zwrócenie im godności trwa sporo czasu i kosztuje masę pieniędzy.
Najważniejsza jednak jest karma, weterynarz poczeka na zapłatę zaległych faktur, ale psy muszą jeść. Muszą zjeść dobrze i dużo.
Dlatego każde wsparcie jest potrzebne.

http://www.bernardyn.org.pl/
https://www.facebook.com/bernardyn.skrz ... ch?fref=ts
czikicziki
Posty: 3
Rejestracja: 28 grudnia 2010, 10:37

05 maja 2014, 09:41

Dzień dobry,
Wolontariusze zgłaszają Schronisko Siestrzeń https://www.facebook.com/SchroniskoSiestrzen

Jesteśmy mało znanym schroniskiem, położonym ok 30km od Warszawy, w środku lasu. Nie mamy sponsorów, Wolontariuszy mamy niedużo ale za to większość stałych, żyjemy z własnych środków i darów od osób o dobrych sercach. Nasze psy trafiają do nas z ulicy, z interwencji, niektóre w b. złym stanie. Wszystkim pomagamy, leczymy, socjalizujemy, szukamy domów. Wygrana karma była by dla nas MEGA wsparciem.
board199
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2014, 18:00

09 maja 2014, 18:05

Zgłaszam Schronisko w Korabiewicach
mpacz78
Posty: 1
Rejestracja: 31 grudnia 2008, 17:52

11 maja 2014, 17:07

Zgłaszam Fundację KOTANGENS

Jesteśmy fundacją zarejestrowaną w roku 2012 w Gdańsku, działamy na terenie całego Trójmiasta i okolic.
W domach tymczasowych oraz lecznicach mamy aktualnie pod opieką około 50 kotów.
Dokarmiamy również około 100 kotów wolnożyjacych w terenie.

Zajmujemy się sterylizacjami i kastracjami kotów wolnożyjących na terenie Trómiasta, w tym roku już wysterylizowałyśmy prawie 300 kotek wolnobytujacych i około 30 kocurów. Zabieramy też wiele kotów wolnozyjących chorych na lecznie po wyleczeniu tym adopcyjnym szukamy domów tym, które nie pragną bliskich kontaktów z człowiekiem zwracamy wolność.

Cała Fundacja działa na zasadzie wolontariatu, od księgowej, poprzez DT, osoby jeżdżące na interwencje i odławianie kotów nikt z nas nie otrzymuje wynagrodzenia w żadnej formie, a nawet zwrotu poniesionych kosztów. Jesteśmy grupa ludzi, którzy robią to z potrzeby serca. Dlatego wygrana w Krakwecie zapewniła by nam karmę i żwir do kuwet dla naszych podopiecznych na kilka miesięcy, to znacznie odciążyło by budżet fundacji więcej środków moglibyśmy przeznaczyć na usługi weterynaryjne: leczenie kotów i zabiegi sterylizacji/kastracji.

http://www.kotangens.org/

https://www.facebook.com/fundacjaKOTangens

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... =kotangens
jopop
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2007, 23:32

13 maja 2014, 21:01

Zgłaszam Fundację JOKOT.
Jesteśmy niewielką, acz prężnie działającą Fundacją. Prowadzimy sieć domów tymczasowych, w których przebywa zawsze około 150 kotów, do tego mamy pod opieką koty po zabiegach sterylizacji/kastracji oraz koty wolno żyjące wymagające leczenia. W miarę możliwości staramy się też wspierać karmą licznych karmicieli kotów wolno żyjących, opiekujących się w sumie około 200 podopiecznymi.

Wszyscy nasi podopieczni, nawet ci najstarsi i najmniej adopcyjni szukają domów. Mamy wiarę w to, że na każdego kota gdzieś czeka dom. Naszą rolą jest więc zaopiekowanie się zwierzakiem do czasu gdy ten dom znajdzie, a nie kolekcjonowanie kotów pod pozorem ich nieadopcyjności. Oczywiście niektóre zwierzaki będą czekać u nas długo, może nawet dożywotnio - ale każdemu chcemy dać szansę na własny dom, kolana do wylegiwania się i ręce do głaskania.

Szczególnie ważne dla nas działania to sterylizacja i kastracja kotów wolno żyjących. Rocznie przeprowadzamy około 500 takich zabiegów. Dzięki temu w wielu miejscach udało nam się przełamać nierozwiązywalne przedtem konflikty między kotami i ich opiekunami a przeciwnikami kotów.

Wszystkie działania prowadzimy w ramach wolontariatu, do którego zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych! Kontakt: jokot@jokot.pl

Można o nas poczytać na www.jokot.pl oraz https://www.facebook.com/Fundacja.JoKot
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

30 maja 2014, 15:36

Witam,

Informuję, iż weryfikacja głosów została zakończona.W majowej edycji konkursu zwyciężyła Fundacja Kotangens, której serdecznie gratulujemy!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 14503 zł
Sklep Krakvet przeznacza dodatkowo 1000 zł jako pomoc dla grupy - łącznie organizacja otrzyma pomoc o wartości 15503 zł.

W dniu dzisiejszym skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej oraz rozpoczynamy zgłoszenia do czerwcowej edycji konkursu. Zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
Zablokowany