Głosowanie na scronisko,które otrzyma pomoc - listopad 2014

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.

Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc - listopad 2014

Schronisko w Żyrardowie
16
1%
Fundacja Centaurus
70
4%
Przytulisko Głowno
43
3%
Fundacja "Miasto Kotów"
697
43%
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu
15
1%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie
5
0%
Fundacja SOS Bokserom
34
2%
Fundacja KOT z Torunia
738
46%
 
Liczba głosów: 1618
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

03 listopada 2014, 08:52

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet

Kasia Sarga

Posty: 23
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05
Kasia żyrardów
Posty: 1
Rejestracja: 17 października 2014, 10:15

03 listopada 2014, 09:10

Zgłaszam do konkursu Schronisko w Żyrardowie
nasz strona : https://www.facebook.com/SchroniskodlaZwierzatZyrardow
i : http://schroniskodlazwierza.wix.com/schroniskozyrardow
Jesteśmy grupą wolontariuszy wspierającą Schronisko w Żyrardowie , zajmujemy się socjalizacją psów i kotów , staramy się szukać im dobrych i odpowiedzialnych domów .
Psiakom , które ciężko znoszą pobyt w schronisku staramy się szukać domów tymczasowych lub hotelików , które nauczą je współpracy i komunikacji z człowiekiem .
Naszym głównym celem jest wyadoptowanie zwierząt do jak najlepszych i odpowiedzialnych domów , edukacja młodych ludzi w zakresie sterylizacji i odpowiedzialności za życie i zdrowie zwierząt domowych .
Faro
Posty: 40
Rejestracja: 12 lutego 2008, 15:57
Lokalizacja: Kraków

03 listopada 2014, 19:11

Zgłaszam do konkursu FUNDACJĘ SOS BOKSEROM . Można wiele pisać o ich działaniach, uratowane istnienia można liczyć w setkach bokserów jednak to co najbardziej u nich cenie to to, że ratują przede wszystkim psy stare, chore, wymagające natychmiastowej pomocy, które nie mają prawie żadnych szans na adopcję . Taka "polityka" generuje duże koszty(fundacja utrzymuje się tylko z darowizn , nie otrzymuje żadnych dotacji) bo i diagnoza, często długie leczenie, rehabilitacja , specjalistyczna karma ..... Ale jak powiedzieć "nie" skoro jest się ostatnią nadzieją na lepszą , bezpieczna przyszłość ??? Każdy pies przechodzący pod opiekę fundacji jest leczony i przygotowywany do adopcji . Wolontariusze organizują różne akcje w celu pozyskiwania środków ,ale jest to "kropla w morzu potrzeb" .
Wygrana karma nie tylko zapewni byt aktualnym podopiecznym fundacji , ale także pozwoli na udzielenie pomocy kolejnym bokserom, które na nią czekają w schroniskowych (i nie tylko schroniskowych ) budach, kojcach , co jest tym bardziej ważne że zbliża się zima wraz z nią mrozy.....
Wystarczy odwiedzić ich stronę , a będzie wiadomo dlaczego WARTO właśnie FUNDACJI SOS BOKSEROM ODDAĆ SWÓJ GŁOS . Zapraszam na http://www.sosbokserom.pl (zwłaszcza do działu "do adopcji") oraz na https://www.facebook.com/pages/Przyjaci ... 65?fref=ts
a.zera
Posty: 4
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 08:19

03 listopada 2014, 22:27

Fundacja Centaurus - do trzech razy sztuka! :)))

https://www.facebook.com/PsyCentaurus

http://www.psy.centaurus.org.pl/
240579JW
Posty: 2
Rejestracja: 17 września 2014, 08:26

03 listopada 2014, 23:03

Zgłaszam do konkursu Przytulisko Głowno.
Głowno prosi o jeden malutki cud, aby mogło napełnić brzuszki swoim podopiecznym.
JEDEN GŁOS to jeden pełny brzuszek!!!!
http://przytulisko.glowno.pl/aktualnosci.htm
Praca i oddanie wolontariuszy dla zwierząt sprawiają uśmiech na ich mordkach I to jest Piękne!!!!!.
https://www.youtube.com/watch?v=E1BmU9ODErA
naDrapaku
Posty: 3
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 08:29

04 listopada 2014, 16:27

Moja propozycją jest Fundacja "Miasto Kotów" działająca w kilku miastach województwa łódzkiego. To młoda fundacja, której "być albo nie być" zależy od zwycięstwa w tym konkursie. Fundacja ratuje wiele kocich istnień. Robi to z niezwykłym oddaniem i poświęceniem. FMK znajduje rocznie około 50-60 domów dla swoich podopiecznych. Sterylizuje koty bezpańskie i wspiera karmicieli. Okres w którym się znalazła fundacja jest niezwykle trudny. Nieplanowane wydatki zrujnowały budżet fundacji i bez dodatkowego wsparcia może dalej nie przetrwać. :( Pomóżmy uratować Miasto Kotów!

http://miastokotow.pl/
https://www.facebook.com/miastokotow

Tak piszą o sobie:

"Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Podstawowym aspektem naszej działalności jest tworzenie i prowadzenie tzw. domów tymczasowych, które są alternatywą dla przepełnionych schronisk dla zwierząt. Wszystkie koty przebywające pod naszą opieką mieszkają w domach członków i wolontariuszy Fundacji. Dzięki troskliwej opiece tymczasowych opiekunów i ich rodzin, dochodzą do zdrowia, socjalizują się, uczą domowych odgłosów, obcowania z ludźmi i innymi zwierzętami.

Wspieramy również karmicieli w prawidłowej opiece nad kotami wolno żyjącymi. Pomagamy im w sterylizacji i kastracji, leczeniu oraz budowaniu domków dla kotów.

Praca, którą wykonujemy dla podopiecznych Fundacji jest całkowicie charytatywna i dodatkowa, poza obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi, a swoją działalność opieramy wyłącznie na wolontariacie i wsparciu darczyńców."
Awatar użytkownika
Crys
Posty: 3
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 17:08

05 listopada 2014, 11:28

Zgłaszam Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu :)

Strona schroniska: http://www.schronisko.sosnowiec.pl
A wszelkie działania można tez obserwować na naszym facebooku:
https://www.facebook.com/schroniskowsos ... ts&fref=ts
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 2
Rejestracja: 10 listopada 2014, 12:42
Kontakt:

10 listopada 2014, 16:30

Zgłaszam do konkursu Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie (koło Jarocina)

Strona www: http://schroniskoradlin.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/schronisko.radlin

Kilka słów o Schronisku w Radlinie:
Schronisko zostało założone w 2002 roku i jest zlokalizowane w Radlinie, niedaleko miasta Jarocin, w województwie wielkopolskim. Ludzie, którzy byli inicjatorami założenia schroniska wszystko budowali własnymi rękoma od podstaw. Przez lata ciężkiej pracy ludzi zaangażowanych w pomoc zwierzętom i mimo wielu przeciwności losu, obiekt ze starych garaży po PGR stał się placówką godną nazwy Schronisko. Radlińskie Schronisko jest cały czas rozwijane. Z roku na rok, mimo bardzo ograniczonych środków finansowych przeprowadzane są prace remontowe mające na celu polepszenie warunków bytowania zwierząt.
Obecnie w schronisku przebywa ok. 130 psów i ok. 20 kotów. Psy przebywają w boksach pojedynczo lub w parach, a koty przebywają w osobnym pomieszczeniu, z którego mogą wyjść na dwór, na swój wybieg. Pracownicy i wolontariusze dokładają wszelkich starań, by schroniskowi podopieczni czuli się tutaj jak najlepiej i jak najszybciej znajdowali nowe domy.
tunelka
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwietnia 2013, 23:23

11 listopada 2014, 19:44

JA zgłaszam Fundację SOS Bokserom, to na nich będę głosować. Kilka lat temu adoptowałam z tej fundacji psa, teraz mam już dwa. Nie zawiodłam się nigdy na ich działalności. Czy latem czy też zimą, ratują bezdomne, skrzywdzone, chore boksery. Wyciągają je ze schronisk, nie tylko te młode...nie ...przeważnie starsze, te potrzebujące pomocy najbardziej, którymi inni się nie interesują. W tygodniu mają około 3 nowych podopiecznych. Wystarczy jeden sygnał, a oni już działają ;-) Idzie zima i wiem, że karma bardzo by się im przydała, ponieważ każdy worek karmy jest dla nich na wagę złota ;-) Pieniążki zaoszczędzone dzięki wygranej karmie, mogliby przeznaczyć na leki, leczenie i zabiegi, które są bardzo potrzebne i bardzo kosztowne. Razem możemy więcej ;-) Mam nadzieję, że w tym miesiącu uda się wygrać Fundacji SOS Bokserom ;-)

www.sosbokserom.pl
Fundacja SOS Bokserom, posiada status OPP
Organizacja pożytku publicznego
igu_anna
Posty: 1
Rejestracja: 09 listopada 2014, 13:51

12 listopada 2014, 19:56

Popieram kandydaturę Fundacji Miasto Kotów!

FMK pomaga chorym, osiedlowym kotom. Tym zupełnie dzikim przede wszystkim medycznie, m.in. poddaje je sterylizacji, żeby się "dziko" nie namnażały. Te, które podejmują interakcje z człowiekiem, udomawia i umożliwia ich adopcję.

Do czasu adopcji Koty przebywają w domach tymczasowych pod stałą opieką klinik weterynaryjnych. Przedadopcyjny czas spędzony z Kociakami polega w głównej mierze na dostarczaniu im miłości, której w FMK nie brakuje!

Problemem staje się jednak szara codzienność - dlatego warto wesprzeć FMK - sprawmy, żeby życie Kociaków wyglądało jak zza różowych okularów!

http://miastokotow.pl/
https://www.facebook.com/miastokotow
OlaIK
Posty: 1
Rejestracja: 23 października 2014, 07:34

13 listopada 2014, 14:50

Proponuje wspomoc Fundacje SOS Bokserom. Maja wielu poopiecznych i z pewnoscia wsparcie wyzywieniowe sie im przyda.
Pozdrawiam

Ola
lidiya
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2006, 20:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

14 listopada 2014, 00:05

Zgłaszam do konkursu Fundację KOT z Torunia. Borykamy się z takimi samymi problemami jak wszystkie inne organizacje pomagające zwierzętom. Za mało pieniędzy, wolontariuszy, ogromne potrzeby, kilkanaście zgłoszeń codziennie o kotach potrzebujących pomocy. Cały czas stoimy na granicy i balansujemy po cienkiej linii próbując pomóc jak największej ilości potrzebujących zwierząt.Tylko, że nasza linia już się przerwała. Musieliśmy zawiesić działalność z powodu zadłużenia i braku środków finansowych. Zostaliśmyz długiem i czterdziestoma kotamiw kociarni. Próbujemy zawalczyć o przetrwanie fundacji . W roku 2014 pomogliśmy 400 kotom,w tym300 sterylizacji i 100 kotów poddanych leczeniu, a w ostatnich latach wysterylizowaliśmy ponad 1500 kotów. Wygrana pomoże nam odbić się od dna. Aktualne informacje o naszych działaniach tutaj:
https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... 1966352203
WWW.fundacjakot.pl
kasiabzik
Posty: 2
Rejestracja: 30 września 2011, 14:44

15 listopada 2014, 12:56

Ja tak jak miesiąc temu zgłaszam do głosowania " Fundacje sos bokserom"
Trzymam za nich kciuki, żeby w tym miesiącu listopadzie im się udało wygrać karmę.
Mam z Fundacji dwa adoptowane psy Bzika ( prawie 5 lat ) i Felka ( prawie 3 lata ) i od 3 tygodni sunie na DT Lune, która je specjalistyczną karme na jelita. Mają wiele starych schorowanych boksiów i ciągle ich przybywa.

Kaśka i futrzaki :D
Marzenie1
Posty: 1
Rejestracja: 22 października 2014, 12:07

16 listopada 2014, 00:27

Zgłaszam SOS Boxerom
krystyna m
Posty: 1
Rejestracja: 11 listopada 2014, 18:59

16 listopada 2014, 18:40

Zgłaszam Fundację sos bokserom.
Zablokowany