Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc - kwiecień2014

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc - kwiecień 2014

Fundacja Azyl ze Szczawna-Zdroju k. Wałbrzycha
24
1%
Przytulisko Głowno
1059
30%
Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
1521
43%
Schronisko w Korabiewicach
697
20%
Fundację Tara
50
1%
Schronisko dla zwierząt w Szczecinku
208
6%
 
Liczba głosów: 3559
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

31 marca 2014, 16:04

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
Solonek
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 23:46

31 marca 2014, 16:08

Chciałam zgłosić do udziału w konkursie Fundację AZYL ze Szczawna-Zdroju k. Wałbrzycha
pełne dane:
Fundacja Azyl
ul. Chrobrego 4 m 1
58-310 Szczawno-Zdrój
e-mail: azyl@g.pl
tel: 664 976 503
KRS 0000415344
NIP 8862977530

jesteśmy małą fundacją, która nie posiada jeszcze OPP, utrzymujemy się z darowizn mieszkańców powiatu wałbrzyskiego, ale niestety jest to bardzo biedny region. Znaleźliśmy nowe domy ogromnej ilości zwierząt, działamy aktywnie na rzecz społecznej edukacji, jesteśmy inicjatorami pierwszego w regionie wybiegu dla psów.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego profilu na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... 84?fref=ts
Prosimy o głosy, bo dzięki wygranej pomaganie futrzakom będzie dla nas łatwiejsze!
ksenka
Posty: 7
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:53
Kontakt:

01 kwietnia 2014, 09:40

Zgłaszam do konkursu Przytulisko Głowno
Hanulka
Posty: 12
Rejestracja: 31 stycznia 2010, 21:28

01 kwietnia 2014, 13:52

Witam

Zgłaszam Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

ul. Sanicka 45, 97-500 Radomsko

https://www.facebook.com/RTOZ.Radomsko
duszenka
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwietnia 2014, 20:38

02 kwietnia 2014, 20:40

Zgłaszam Schronisko w Korabiewicach prowadzone przez Fundację Viva!

Korabiewice 11, Puszcza Mariańska 96-330
schronisko.info.pl
Shendy
Posty: 47
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 14:18

02 kwietnia 2014, 22:50

Witam

Zgłaszam w propozycjach Fundację Tare najstarszą Fundacje stażem jako miejsce w ktorym zwierzęta zapomniane, niechciane mają swój szczęśliwy dom.....raj na ziemi ucieczkę przed smiercia, okrucieństwem i przemocą.
soema
Posty: 8
Rejestracja: 16 marca 2009, 23:17
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków

03 kwietnia 2014, 16:31

Zgłaszam Fundację BERNARDYN!
Równo rok temu, Fundacja dostała wsparcie, które pomogło uratować kolejne psy.
Obecnie Fundacja ma pod opieką 147 psów i kilka koni. W Anielinie prowadzony jest szpital i hospicjum.. to tu odchodzą te stare, chore, upodlone przez człowieka psy. W cieple, miłości, pod czułym okiem.
W drugim ośrodku są te młodsze, kalekie, ale i adopcyjne, i te agresywne, których wszyscy się bali.

Do Bernardynów przyjeżdżają psy z całej Polski, w stanach krytycznych, agonalnych. Doprowadzenie ich do życia, zwrócenie im godności trwa sporo czasu i kosztuje masę pieniędzy.
Najważniejsza jednak jest karma, weterynarz poczeka na zapłatę zaległych faktur, ale psy muszą jeść. Muszą zjeść dobrze i dużo.
Dlatego każde wsparcie jest potrzebne.

http://www.bernardyn.org.pl/
https://www.facebook.com/bernardyn.skrz ... ch?fref=ts
mariamc
Posty: 7
Rejestracja: 20 września 2008, 08:43

14 kwietnia 2014, 15:35

Ponownie zgłaszam Schronisko dla zwierząt w Szczecinku.

Schronisko w Szczecinku działa o 03.07.2009 , jest małym , miejskim schroniskiem.
Realizuje w całości Miejski Program Zapobiegania Bezdomności Zwierząt.
Oprócz zwierząt w schronisku zajmuje się również kotami wolno żyjącymi czyli dokarmianiem, sterylizacją, kastracją, leczeniem w razie potrzeby, jak również pomaga mieszkańcom Szczecinka w przypadkach losowych w postaci karmy i bezpłatnej opieki wet.
Zajmujemy się również zwierzętami z wypadków.

W 2013 po analizie raportów pokontrolnych PIW i projektów budowlano- technologicznych GLW uznał schronisko za najlepsze w Polsce pod względem dobrostanu zwierząt, infrastruktury i zarządzania.
Jako że, schronisko jest nowe, ciężko uzyskać nam pomoc z zewnątrz, możemy liczyć na naszych mieszkańców. A miasto Szczecinek liczy tylko 40 tys. mieszkańców.

Od 2007 roku miasto Szczecinek opłaca właścicielom zwierząt sterylizacje i kastracje, od 2009 robi to schronisko, dzięki temu w samym mieście nie ma dużego problemu bezdomności, niestety zwierzęta są do nas podrzucane właściwie z całego powiatu. Zjawisko nasiliło się od połowy 2013 roku i tak jak na koniec 2012 roku mieliśmy w schronisku 81 psów, to na koniec 2013 już 115.

Aktualnie mamy 121 psów w schronisku, 78 kotów i 265 kotów wolno żyjących na terenie schroniska i w wolierach oraz pod opieką ok. 500 kotów miejskich.

Jak każde schronisko bardzo potrzebujemy pomocy, aby wykarmić nasze stado.

Potrzebujemy przede wszystkim drogich karm weterynaryjnych, ponieważ ok. 80 % psów w schronisku to psy powyżej 10 lat, ze schorzeniami wieku dojrzałego czyli chora wątroba, trzustka, nerki. Zakup takiej karmy finansowany jest u nas ze środków przeznaczonych na opiekę weterynaryjną.

Wygrana pozwoliłaby nam na przeznaczenie większej puli pieniędzy na leczenie i profilaktykę, w tym również na leczenie zwierząt ludzi, których czasem w tych ciężkich czasach po prostu nie stać.

Jak również utrzymać wysoki standard opieki nad zwierzętami w schronisku.

Ponownie jak poprzednio 1/3 wygranej pójdzie do Fundacji Bono, Pomoc Podhalanom w potrzebie.
Nasz profil na FB https://www.facebook.com/Schronisko.dla ... SZCZECINEK

Strona internetowa http://szczecinek-schronisko.com.pl/

Maria Danuta Kadela – kierownik schroniska
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

30 kwietnia 2014, 15:21

Witam,

Informuję, iż weryfikacja głosów została zakończona.W kwietniowej edycji konkursu zwyciężyło
Schronisko w Korabiewicach, któremu serdecznie gratulujemy!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 15885 zł
Sklep Krakvet przeznacza dodatkowo 1000 zł jako pomoc dla grupy - łącznie organizacja otrzyma pomoc o wartości 16885 zł.

W dniu dzisiejszym skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej oraz rozpoczynamy zgłoszenia do majowej edycji konkursu. Zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
Zablokowany