Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc -sierpień 2014

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc - sierpień 2014

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
153
12%
Fundacja S.O.S. dla zwierząt z Chorzowa
25
2%
Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Nero
400
31%
Kocia Arka Noego z Radomska
697
54%
Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
13
1%
Fundacja Happy Animals
5
0%
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
1
0%
Stowarzyszenie Obrony Praw Zwierząt w Łęczycy "Podaj łapę"
4
0%
 
Liczba głosów: 1298
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

31 lipca 2014, 18:15

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
wolly
Posty: 9
Rejestracja: 19 sierpnia 2011, 12:25

31 lipca 2014, 21:50

...może tym razem się uda.... :)

Chciałabym zgłosić Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
www.schronisko.konin.pl
www.facebook.com/schroniskokonin
www.youtube.com/user/schroniskokonin
Akasai
Posty: 1
Rejestracja: 31 lipca 2014, 22:00

31 lipca 2014, 22:06

Głosuję na Toruń!!
rfa
Posty: 2
Rejestracja: 09 lipca 2014, 09:34

01 sierpnia 2014, 08:19

witam serdecznie!

Może tym razem nam się uda.... po raz kolejny gorąco prosimy o głosy w akcji krakvet.pl!

Do sierpniowej akcji „Pomoc dla Schronisk” chciałabym zgłosić:

FUNDACJĘ S.O.S. DLA ZWIERZĄT z Chorzowa.

Czym jest Fundacja i dlaczego warto nam pomóc?

Fundacja to wyraz bezgranicznej miłości do braci mniejszych, to chęć pomocy oraz brak akceptacji dla krzywdy zwierząt. Swoje działania S.O.S. realizuje poprzez:
1.opiekę nad zwierzętami,
2.niesienie pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom,
3.wspieranie działań w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt,
4. powszechną edukację ekologiczną, szczególnie ukierunkowaną na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt,
4. działania na rzecz ochrony gatunków dziko żyjących.
Pod opieką fundacji na dzień dzisiejszy jest ok. 150 zwierząt (w większości psiaki, ale są też koty, konie, kozy, a nawet świnia).

Wierzę, że los podopiecznych S.O.S. DLA ZWIERZĄT nie pozostanie Państwu obojętny. Potrzeby są ogromne ale trzeba wierzyć w otwarte serca!
O tym wyjątkowym miejscu można by opowiadać wiele, wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury :)

http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/

https://www.facebook.com/fundacjasosdlazwierzat

Pozdrawiam ciepło i proszę o głosy na S.O.S. dla Zwierząt!
bingo1
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2013, 21:16

01 sierpnia 2014, 10:50

Zgłaszam Fundację Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Nero
Fundacja prężnie działa na rzecz zwierząt w Sochaczewie i okolicach.Często są to psy i koty wiejskie ,z tego tytułu cięzko jest im znależć nowe domki.Wspaniała Jagoda wraz z córką Olą dwoją się i troją aby zrobić wszystko dla tych bardzo skrzywdzonych zwierząt.
Fundacja w tej chwili ma pod opieka około 40 zwierzat nie biorąc pod uwagę tych w hotelikach i dokarmianych na terenie swojej działalności
Proszę o głosy na "NERO"
https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... 72?fref=ts
andzelika1952
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 23:12

01 sierpnia 2014, 14:18

KOCHANI, ZGŁASZAM KOCIĄ ARKĘ NOEGO Z RADOMSKA. Pod naszą opieką jest ponad 50 kotów przebywających stacjonarnie w kociarni oraz w dt nie licząc kilkudziesięciu bezdomnych, które są dokarmiane przez nasze członkinie. Jako TOZ opiekujemy się także innymi zwierzętami - psy, konie, jeże, zające, króliki, ptaki. Niestety oprócz kłopotów finansowych dopadło nas po raz kolejny widmo utraty lokalu KAN i to już 30 września. W poprzednich kilku głosowaniach nie udało nam się zdobyć pierwszego miejsca i tak z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Nie wiem z czego pokryć dług za leczenie kociaków a leczone, sterylizowane być muszą i muszą jeść i do czego się załatwiać. Każdy przetrwany miesiąc to dla nas horror a zarazem radość, że kolejne biedy znalazły dom lub udało się je wyleczyć. Wiem, że inni są w podobnej sytuacji i walczą o to aby ich podopieczni wygrali. Dlatego ja także będę prosić Was o pomoc aby nasze zwierzęta miały co jeść przez kilka miesięcy.
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13 ... e=10675150
KTOZ-ALEKSANDRA
Posty: 1
Rejestracja: 24 lipca 2014, 11:14

01 sierpnia 2014, 22:33

Witam serdecznie.

Chciałam zgłosić Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Floriańska 53
31-019 Kraków

www.ktoz.krakow.pl

Pozdrawiam i zachęcam do glosowania! :)
sowuch
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwietnia 2014, 15:59

02 sierpnia 2014, 08:49

Chciałabym zgłosić Fundację Happy Animals! :)

Fundacja Happy Animals jest młodą organizacją skupiającą wolontariuszy z różnych środowisk, których łączy miłość do Zwierząt. Uważamy, że każda istota zasługuje na szczęśliwe i wolne od cierpienia życie, dlatego staramy się być głosem tych, które same nie mogą się o siebie upomnieć. Naszym celem jest poprawa losu Zwierząt poprzez pomoc bezpośrednią, a także edukowanie społeczeństwa, w szczególności najmłodszych, aby nauczyć ich szacunku do Zwierząt i troski o nie.

http://www.happy-animals.org.pl/
Sebriel
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2009, 18:36
Lokalizacja: szczecin

06 sierpnia 2014, 03:38

Chciałabym zgłosić Stowarzyszenie Pomocy Królikom.

Jesteśmy stowarzyszeniem zajmującym się:
- działaniami interwencyjnymi;
- adopcją królików bezdomnych;
- szerzeniem informacji na temat prawidłowej opieki nad królikami- żywienia, leczenia, behawioru;

Obecnie pod naszą opieką w całej Polsce przebywa ponad 200 królików poszukujących nowych domów.

Posiadamy trzy azyle dla królików- w Krakowie, Lublinie i Sopocie.
Stowarzyszenie Pomocy Królikom działa na terenie całej Polski.

http://www.kroliki.net/
http://adopcje.kroliki.net/
https://www.facebook.com/kroliki.net

Strony na Facebooku poszczególnych regionów:
https://www.facebook.com/KrolikiSzczecin
https://www.facebook.com/uszataprzystan
https://www.facebook.com/KroliczyWolontariatLubelskie
https://www.facebook.com/SPKWarszawa
https://www.facebook.com/sopockieuszakowo
https://www.facebook.com/kroliczeDT
Hanulka
Posty: 12
Rejestracja: 31 stycznia 2010, 21:28

06 sierpnia 2014, 11:13

[quote="andzelika1952"] KOCHANI, ZGŁASZAM KOCIĄ ARKĘ NOEGO Z RADOMSKA. Pod naszą opieką jest ponad 50 kotów przebywających stacjonarnie w kociarni oraz w dt nie licząc kilkudziesięciu bezdomnych, które są dokarmiane przez nasze członkinie. Jako TOZ opiekujemy się także innymi zwierzętami - psy, konie, jeże, zające, króliki, ptaki. Niestety oprócz kłopotów finansowych dopadło nas po raz kolejny widmo utraty lokalu KAN i to już 30 września. W poprzednich kilku głosowaniach nie udało nam się zdobyć pierwszego miejsca i tak z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Nie wiem z czego pokryć dług za leczenie kociaków a leczone, sterylizowane być muszą i muszą jeść i do czego się załatwiać. Każdy przetrwany miesiąc to dla nas horror a zarazem radość, że kolejne biedy znalazły dom lub udało się je wyleczyć. Wiem, że inni są w podobnej sytuacji i walczą o to aby ich podopieczni wygrali. Dlatego ja także będę prosić Was o pomoc aby nasze zwierzęta miały co jeść przez kilka miesięcy.
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13 ... e=10675150 [/quote]

zgłaszam RTOZ
Kocia Arka Noego to nazwa kociarni prowadzonej przez Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
95-700 Radomsko
ul. Sanicka 45

FB https://www.facebook.com/RTOZ.Radomsko? ... e=bookmark
mallorca10
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 12:17

11 sierpnia 2014, 16:02

Fundacja Ostatnia Szansa w Boguszycach to moja propozycja.
EwaAda
Posty: 4
Rejestracja: 27 marca 2009, 13:37
Lokalizacja: Pisary

11 sierpnia 2014, 18:54

[quote="mallorca10"]Fundacja Ostatnia Szansa w Boguszycach to moja propozycja.[/quote]

Boguszyce wygrały w sierpniu 2013 - okres karencji jeszcze nie upłynął.
klaudyna1996
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwietnia 2014, 11:04

12 sierpnia 2014, 22:26

Witam, zgłaszam Stowarzyszenie Obrony Praw Zwierząt w Łęczycy "Podaj łapę". Jesteśmy grupą osób z Łęczycy i okolic, angażującą się w ramach wolontariatu, we wszelkie akcje mające na celu zapobieganie bezdomności zwierząt oraz poprawę ich warunków bytowania. Wspieramy również schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy czynnie uczestnicząc w wolontariacie i promując adopcję podopiecznych tego schroniska.
https://www.facebook.com/SOPZ.LECZYCA
http://sopz-podaj-lape.blogspot.com/
http://www.sopz.pl/
pyrgie1
Posty: 2
Rejestracja: 20 lipca 2014, 17:06

14 sierpnia 2014, 02:22

Zgłaszam Fundację Nero z Sochaczewa i mam nadzieję, że tym razem uda się zdobyć karmę dla zwierzaków będących pod opieką fundacji...
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

01 września 2014, 16:20

Witam,

Informuję, iż weryfikacja głosów została zakończona.

W sierpniowej edycji konkursu zwyciężyła:

Kocia Arka Noego z Radomska

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 15030 zł
Sklep Krakvet przeznacza dodatkowo 1000 zł jako pomoc dla schroniska - łącznie organizacja otrzyma pomoc o wartości 16030 zł.

W dniu dzisiejszym skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej, a już dzisiaj rozpoczynamy zgłoszenia do wrześniowej edycji konkursu. Zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
Zablokowany