Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - sierpień 2013

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - sierpień 2013

Stowarzyszenie "Pogotowie dla Zwierząt” Inspektorat Wielkopolski
49
5%
Fundacja Ostatnia Szansa
278
26%
Fundacja Stacyjka Maltusia
55
5%
Fundacja Kotikowo
697
65%
 
Liczba głosów: 1079
Joanna Walczy
www.krakvet.pl
Posty: 10
Rejestracja: 01 sierpnia 2013, 11:59

01 sierpnia 2013, 14:42

Regulamin:

Zasady ogólne
1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania
3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie
7. Około 16 dnia miesiąca zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jedno z zaproponowanych schronisk.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania
15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
17. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
18. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

19. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

20. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

Pozdrawiamy
Zespół Krakvet
Joanna Walczy
natalia.a
Posty: 1
Rejestracja: 13 lipca 2013, 10:35

01 sierpnia 2013, 17:27

Witam,
Chciałabym zgłosić nasz Inspektorat.
Jesteśmy Inspektoratem stowarzyszenia "Pogotowie dla Zwierząt". Jest nas zaledwie kilka osób... Nasza piątka intensywnie działa w zakresie interwencji.
Działamy teoretycznie an terenie Wielkopolski, ale w praktyce - w całej Polsce.
Tutaj link do naszej strony na fb: http://www.facebook.com/PdZ.SekcjaOgolna
Aktualnie mamy pod opieką ponad 100 psów - tak jak w schronisku, a schroniska nie mamy... Nasi podopieczni to psy zabrane interwencyjnie od właścicieli - często nieadopcyjne (bywają agresywne, bardzo chore, stare lub zwyczajnie... nierasowe. CZasami też ich status prawny uniemożliwia adopcję). Ponad połowa naszych podopiecznych przebywa w bezpłatnych domach tymczasowych. Każdy z tych psiaków musi jednak być leczony i... Musi mieć co jeść!
Karma bardzo by nam pomogła - koszty interwencji, prowadzenia spraw sądowych to naprawdę spore kwoty - a musimy przecież zadbać o naszych podopiecznych, nie może być tak, że odbieramy zwierzę, a potem o nich zapominamy.
Wszyscy nasi podopieczni są karmieni karmami dobrej jakości. Większość zwierząt jest sterylizowana/kastrowana, chipowana, szczepiona i odrobaczona, kiedy zostaje wydana do adopcji.
Poza interwencjami w miarę możliwości zajmujemy się bezdomnymi psami i kotami. Pomagamy z całych swoich sił, nierzadko dokładając do tego prywatne środki finansowe.
Nasz inspektorat działa bardzo prężnie i szybko się rozwija. Pomimo dużej ilości zwierząt pod opieką, nie przerywamy działania i dalej robimy interwencje.
Bardzo prosimy o pomoc!
wesi
Posty: 3
Rejestracja: 29 września 2008, 00:04

01 sierpnia 2013, 20:40

Zgłaszam Fundację Ostatnia Szansa, która prowadzi niekomercyjne schronisko dla porzuconych zwierząt k.Rawy Mazowieckiej. Pod opieką mamy prawie 300 psów, większość z nich to starsze psiaki wymagające specjalistycznej pomocy, która pochłania ogromne kwoty. Nasi podopieczni mają zapewnione wszelkie niezbędne badania, leki, karmę itp. Niestety, to kosztuje. Obecnie sytuacja jest nienajlepsza, żeby nie powiedzieć zła - karmę zamawiamy z dnia na dzień, o jakichkolwiek zapasach możemy tylko pomarzyć. Trudno jest wybierać między nakarmieniem grupy, a zrobieniem psu niezbędnego dla dalszego leczenia, rezonansu.
Oprócz prowadzenia schroniska, propagujemy ideę sterylizacji i kastracji jako najlepszej i jedynie skutecznej metodzie zapobiegania bezdomności zwierząt i w miarę pozyskiwanych od sponsorów środków, sterylizujemy bezpłatnie zwierzęta osób z gminy. Jeździmy na pogadanki w szkołach i zapraszamy młodzież do siebie.
Boguszyce zmieniły się bardzo od 2009 roku i wciąż staramy się poprawić warunki w jakich przebywają nasze psy - większość mieszka w pokojach z wybiegami, a oprócz tego wychodzi 3 razy dziennie na dużą łąkę. Psy z kojców również. Mamy dwóch weterynarzy, którzy przyjeżdżają obecnie co drugi dzień do schroniska.
Wygrana karma pozwoliłaby nam na chwilę odetchnąć i przeznaczyć środki na psiaki potrzebujące natychmiastowej pomocy lekarskiej.
Prosimy o głosy!
Bebitt
Posty: 4
Rejestracja: 20 lipca 2013, 23:38

02 sierpnia 2013, 14:10

zgłaszam schronisko Fundacji ostatnia Szansa z Boguszyc. Mają duże potrzeby a wszystkim swoim psom które do nich trafiają starają sie stworzyć namiastkę domu. Oczywiście oprócz tego kładą duży nacisk na szukanie nowych domów
ANNA KRAWCZYK
Posty: 1
Rejestracja: 05 sierpnia 2013, 01:19

05 sierpnia 2013, 01:27

ZGŁASZAM DO KONKURSU Fundację Ostatnia Szansa - Boguszyce karma pozwoli im poprawić warunki bytu zwierząt....i przeznaczyć zaoszczędzony w ten sposób pieniądz na pomoc medyczną ...
wentura
Posty: 1
Rejestracja: 07 sierpnia 2013, 09:52

07 sierpnia 2013, 09:58

Zgłaszam do konkursu Fundacje Stacyjka Maltusia
http://stacyjkamaltusia.ovh.org/index.php

Pod ich opieką obecnie znajduje się 9 koni w tym 8 koni schorowanych, powypadkowych po przejściach;
8 kóz uratowanych przed zabiciem; 3 kaczorki już wyleczone - miały poranione kuperki;
33 koty w różnym wieku i z różnymi chorobami (po amputacjach, z chorymi nerkami ...)
i zdrowe kotki również, które czekają na adopcję; 14 psów w różnym wieku i z różnymi chorobami
(2 psy po amputacjach, 2 agresywne po przejściach, ale dla nas kochane, z chorym serduszkiem ...)
i zdrowe również, które czekają na adopcję.

W domach adopcyjnych mają ponad 400 zwierząt.
kotika
Posty: 4
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, 11:29

12 sierpnia 2013, 01:29

Oficjalnie w ramach Fundacji KOTIKOWO działamy od dwóch lat, ale jako grupa nieformalna bardzo długo.
Działamy głównie w Gdańsku i okolicach, a swoją opieką otaczamy głównie koty, chociaż zdarzają się psy i inne zwierzęta. Nadrzędnym naszym celem jest sterylizacja kotów wolnożyjących, oraz poprawa warunków ich życia, poprzez stawianie domków kocich, dokarmianie kocich stadek oraz zabieranie do adopcji kotów małych, chorych, domowych, które na pewno nie przeżyłyby na wolności.
W naszych domach tymczasowych przebywa stale około 40 kotów, dokarmiamy około stu kotów wolnożyjących w Gdańsku, oraz koty z Gdańskiej Stoczni Remontowej, których liczbę nawet trudno oszacować.

Jesteśmy organizacją non profit, ale nie posiadamy jeszcze statusu opp, nie możemy więc zbierać 1 % , nie dostajemy też żadnych dotacji, wszystkie wydatki pokrywamy z własnych funduszy i prywatnych datków.
Obecnie jesteśmy bardzo zadłużeni, również w lecznicach weterynaryjnych robimy wszystko na kredyt, jesteśmy w sytuacji krytycznej, nie mamy karmy ani funduszy dla naszych podopiecznych.

Strona na FB : https://www.facebook.com/pages/Kotikowo/236515843073120
email : biuro.kotikowo@wp.pl
KRS: 000391932

Startujemy po raz drugi w konkursie ponieważ jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji i dlatego bardzo prosimy o głosy w imieniu naszych podopiecznych.
Joanna Walczy
www.krakvet.pl
Posty: 10
Rejestracja: 01 sierpnia 2013, 11:59

02 września 2013, 14:44

Witam,

Informuję, że w konkursie sierpniowym zwyciężyła Fundacja Ostatnia Szansa, której serdecznie gratulujemy!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 14684zł
Sklep Krakvet przeznacza dodatkowo 1000 zł jako pomoc dla schroniska - łącznie organizacja otrzyma pomoc o wartości 15684zł.

W dniu dzisiejszym skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej oraz rozpoczynamy zgłoszenia do konkursu wrześniowego. Zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiam
Joanna Walczy
Zespół Krakvet
 
Zablokowany