Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - maj 2013

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - maj 2013

Fundacja Emir z Żabiej Woli pod Warszawą
5
0%
Fundacja Dar Serca ze Skały
12
1%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Leśny Zakątek" w Koszalinie
4
0%
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
697
59%
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
8
1%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu
457
39%
 
Liczba głosów: 1183
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty: 193
Rejestracja: 29 września 2004, 13:48

02 maja 2013, 16:03

Regulamin:

Zasady ogólne
1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania
3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie
7. Około 16 dnia miesiąca zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jedno z zaproponowanych schronisk.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania
15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
17. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
18. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

19. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

20. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.
www.krakvet.pl - najtańszy [url=http://www.krakvet.pl/]sklep zoologiczny[/url]
ewa11211
Posty: 15
Rejestracja: 15 października 2009, 13:53
Lokalizacja: warszawa

02 maja 2013, 20:54

Zgłaszam Fundacje Emir z Żabiej Woli pod Warszawą
marta-t
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 22:54

02 maja 2013, 22:02

Zgłaszam Fundację Dar Serca ze Skały.
Fundacja została założona 29.08.2006 z potrzeby niesienia pomocy bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym zwierzętom oraz ludziom, którzy nie bacząc na przeciwności losu tym zwierzętom pomagają.
Fundacja, jej wolontariusze i współpracujący z nią lekarze weterynarii pomagają bezdomnym, zaniedbanym i skrzywdzonym zwierzakom z podkrakowskich gmin. W zeszłym roku zorganizowała przytulisko aby zwierzaki te mogły w godziwych warunkach, przy zapewnieniu pełnej opieki weterynaryjnej czekać na nowe kochające domy. Dla części z tych zwierząt, starych lub ciężko chorych przytulisko jest domem, w którym spędzą resztę życia. Robimy wszystko, aby w tym miejscu mogły czuć się jak w domu, kochane, przytulane, leczone.
W 2012 roku Fundacja udzieliła pomocy ponad 100 zwierzakom - większość znalazła nowe domy, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie.
Poza taką działalnością Fundacja pomaga zwierzętom, które wprawdzie mają domy, ale których właściciele ze względu na wiek, chorobę lub niezaradność życiową nie mogą swoim podopiecznym stworzyć właściwych warunków bytowania - dokarmiamy psy i koty, sterylizujemy/kastrujemy, leczymy, organizujemy nowe budy, zmieniamy łańcuchy. Wspieramy również prywatne osoby, które z racji wielkiej miłości do zwierząt same podejmują próbę pomocy tym wyrzuconym, bezdomnym, chorym. To często osoby starsze, których możliwości finansowe przekraczają potrzeby niejednokrotnie dużego stadka przygarniętych istot.
Udzielamy tez pomocy psom uratowanym z mordowni w Olkuszu.
W tej chwili mamy pod opieką ponad 30 psów i kotów przebywających w przytulisku oraz nielicznych domach tymczasowych.
Utrzymujemy i leczymy również kilkanaście koni, uratowanych przed wyrokiem śmierci w rzeźni.
Każde wsparcie jest dla nas i naszych podopiecznych na wagę złota. Będziemy wdzięczni za każdy oddany na nas głos.
Zapraszamy na strony www.pomoczwierzakom.pl oraz www.facebook.com/znajdzmidom oraz na nasz profil www.facebook.com/inicjatywalokalna.dlazwierzat.
TOZ O/Koszalin
Posty: 3
Rejestracja: 12 lutego 2013, 15:42

03 maja 2013, 12:49

Zgłaszam Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Leśny Zakątek" w Koszalinie
rudzionka
Posty: 3
Rejestracja: 31 lipca 2012, 23:28

04 maja 2013, 23:55

Chiałabym zgłosić:

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kawęczyńska 16/42a
03-772 Warszawa
Numer KRS: 0000135274

Jesteśmy grupą prywatnych osób z Trójmiasta zaangażowanych w wolontariat.
Naszą praca społeczna polega przede wszystkim na pomocy kotom, ale nie pozostajemy też obojętni na losy innych zwierząt.
Obecnie grupa PKDT to kilkanaście osób czynnie działających głównie na terenie woj. pomorskiego - tj. w Trójmieście i przyległych mniejszych miejscowościach (Rumia, Reda, Wejherowo, Tczew) oraz w Gryficach na Pomorzu Zachodnim.

Jesteśmy zaangażowani w opiekę nad kotami bezdomnymi oraz wolno żyjącymi. Tworzymy sieć domów tymczasowych opiekujących się kotami bezdomnymi, porzuconymi lub tracącymi swoje domy. Przygotowujemy do adopcji kocięta pochodzące ze stad kotów wolno żyjących. Miesięcznie w naszych domach tymczasowych przebywa od 80 do 120 zwierząt. Rocznie nowe domy znajduje około 300 naszych podopiecznych.
Prowadzimy dużą akcję pomocy kotom wolno bytującym na terenach gdyńskich stoczni (od 2009 r. - Stocznia Gdynia S.A; od 2011 r. - Stocznia Nauta S.A) oraz na terenach związanych z byłą fermą lisów (Gdańsk – Orunia Górna). Pomagamy też pomniejszym stadom kotów żyjących na terenach Trójmiasta (na osiedlach, cmentarzach, obszarach przy plażach miejskich). Stale dokarmiamy około 350 kotów. Potrzebującym zwierzętom pochodzącym ze stad, którymi się opiekujemy, zapewniamy opiekę weterynaryjną.
Bierzemy udział w realizacji projektów związanych z ograniczaniem populacji wolno bytujących kotów na terenach miejskich oraz w gminnych programach opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Sterylizacja kotek wolno bytujących jest jednym z naszych priorytetów.
Działamy w oparciu o zapisy prawa krajowego, tj. Ustawę o ochronie zwierząt i jej nowelizację oraz lokalne akty prawne (uchwały miejskie, rozporządzenia).
Jesteśmy grupą non-profit. Utrzymujemy zwierzęta pozostające pod naszą opieką wyłącznie z darowizn oraz przekazanego nam 1% podatku.

Nasza strona internetowa: http://pkdt.pl/
adres e-mail: pkdt.biuro@gmail.com

Można nas znaleźć na forum miau:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=144861
oraz na Facebooku:
https://www.facebook.com/Pomorski.Koci.Dom.Tymczasowy

Okres letni jest dla nas zawsze bardzo ciężki. Latem mamy pod swoją opieką mnóstwo kociąt, prawie zawsze wymagających leczenia. Wygrana w konkursie byłaby dla nas ogromną pomocą
Aster
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2013, 13:33

06 maja 2013, 13:38

Zgłaszam:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 1b/37, 02-143 Warszawa

NIP: 5222866116
KRS: 0000006471

e-mail: adopcjebullowatych@wp.pl

telefon kontaktowy: 0 501 797 018

http://www.fundacja-ast.pl/
AlicjaeR
Posty: 24
Rejestracja: 22 września 2009, 22:15
Lokalizacja: Polska

11 maja 2013, 13:07

Dlaczego do BERNARDYNÓW , zwycięzców z ubiegłego miesiąca , nie dotarła jeszcze karma ?? Te psy są GŁODNE!
nika66
Posty: 3
Rejestracja: 12 marca 2013, 09:09

12 maja 2013, 22:31

Witam
Ponownie zgłaszam Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu tylko tym razem jesteśmy bardziej w potrzebie - wali nam się dach, długi rosną a wpłaty z 1% nieprędko i jakoś malutko chętnych na nasze kochane zwierzaki :(( Dzięki wygranej w Krakvecie udałoby się być może zaoszczędzić trochę na bieżących wydatkach i przeznaczyć pieniążki na te bardzo pilne aktualnie potrzeby.

Jako OTOZ ANIMALS schronisko w 2010r. przyjęliśmy , a właściwie wywalczyliśmy , od firmy ZUK.
Opiekujemy się naszymi psiakami i kotkami z wielkim sercem i zaangażowaniem , w schronisku ale również we własnych domach, gdy brakuje miejsc czy w domach wolontariuszy. Ratujemy każdego zwierzaka, każdemu dajemy szansę, bez względu na wiek ,stan zdrowia itp.
Znajdujemy wspaniałe domy i opiekunów także dla zwierząt starszych, ślepych kalekich, nieraz po amputacjach i innych zabiegach. W ubiegłym roku nie poddaliśmy eutanazji ani jednego pieska .

Mamy prze kochanych wolontariuszy którzy ogromnie nam pomagają. Nasza wolontariuszka Natalka została wybrana „wolontariuszem roku” w Oświęcimiu.Przeprowadzamy nieustannie modernizacje naszego bardzo wiekowego schroniska.

Mamy prężnie działający inspektorat – przeprowadzamy interwencje w przypadkach niehumanitarnego traktowania zwierząt . Dzięki naszej konsekwencji w Oświęcimiu zapadł jeden z pierwszych w Polsce wyroków, kary więzienia bez zawieszenia za znęcanie się nad zwierzętami.

Interweniujemy także w przypadkach rannych, wymagających pomocy dzikich zwierząt , współpracując z Leśnym Pogotowiem w Mikołowie. Uratowaliśmy wiele saren, łabędzi, dzikiego ptactwa.

Sterylizujemy kotki wolnożyjące z piwnic, działek , osiedli – współpracując z karmicielami, pomagając im w dokarmianiu i opiece . Od początku naszej działalności możemy już liczyć w setkach wysterylizowane przez nas kocie futerka :)

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.otozanimalsoswiecim.pl
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty: 193
Rejestracja: 29 września 2004, 13:48

07 czerwca 2013, 12:01

Witamy,

W konkursie majowym zwyciezyl Pomorski Koci Dom Tymczasowy. Gratulujemy wygranej!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 10173zl. Sklep Krakvet przeznacza 1000zł jako pomoc dla schroniska - łącznie organizacja otrzyma pomoc o wartości 11173zl. Gratulujemy!

Za chwilke skontaktujemy się ze zwyciezca w celu poinformowania o wygranej oraz rowniez rozpocznie się konkurs czerwcowy.

Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko
www.krakvet.pl - najtańszy [url=http://www.krakvet.pl/]sklep zoologiczny[/url]
Zablokowany