Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc -lipiec 2014

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc - lipiec 2014

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Nero
494
21%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
152
7%
"Dar Serca" - fundacja dla zwierząt ze Skały
3
0%
Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek
697
30%
Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Do serca przytul psa" z Myszkowa
11
0%
Fundacja Tara - Schronisko dla Koni w Piskorzynie na Dolnym Śląsku
94
4%
Fundacja "Koci Azyl"
6
0%
Schronisko w Toruniu
732
32%
Fundacja Niechciane i Zapomniane z Łodzi
3
0%
Fundacja s.o.s. dla zwierząt z Chorzowa
112
5%
 
Liczba głosów: 2304
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

30 czerwca 2014, 16:10

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
doiwony12
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2012, 17:06

30 czerwca 2014, 16:54

Zgłaszam Fundację Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Nero
Fundacja prężnie działa na rzecz zwierząt w Sochaczewie i okolicach.Często są to psy i koty wiejskie ,z tego tytułu cięzko jest im znależć nowe domki.Wspaniała Jagoda wraz z córką Olą dwoją się i troją aby zrobić wszystko dla tych bardzo skrzywdzonych zwierząt.
Fundacja w tej chwili ma pod opieka około 40 zwierzat nie biorąc pod uwagę tych w hotelikach i dokarmianych na terenie swojej działalności
Proszę o głosy na "NERO"
https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... 6450579972
wolly
Posty: 9
Rejestracja: 19 sierpnia 2011, 12:25

30 czerwca 2014, 17:47

Chciałabym zgłosić Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
www.schronisko.konin.pl
www.facebook.com/schroniskokonin
www.youtube.com/user/schroniskokonin
dorka2212
Posty: 1
Rejestracja: 01 lipca 2014, 11:38

01 lipca 2014, 11:44

Chciałabym zgłosić przytulisko w Dębowej.
https://www.facebook.com/PrzytuliskoDebowa?fref=ts

Jest to prywatne przytulisko dla psów i kotów, które znajduje się w Dębowej, okolice Kędzierzyna Koźla w województwie opolskim. Właściciel jak i wolontariat przytuliska stara się aby zwierzaki miały jak najlepiej, ale czasami potrzebna jest pomoc ;)
Proszę o głosy na przytulisko ;) pomoże to nam wykarmić zwierzaki przytuliskowe :)
Conchita
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2014, 01:11

01 lipca 2014, 12:28

witam
zgłaszam Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek

Stowarzyszenie ratuje bezdomne, porzucone fretki, zajmuje się pomocą dla chorych fretek, organizuje dla nich domy tymczasowe, szuka nowych opiekunów.
W zeszłym roku SPF brało udział w akcji odebrania ponad 30 fretek z pseudo hodowli, sprawa ciągnie się do dziś, fretki są leczone i karmione ze skromnych środków stowarzyszenia.

Wygrana w KrakVecie mogłaby zapewnić podopiecznym stowarzyszenia karmę i żwirek na długi czas.

więcej: https://www.facebook.com/StowarzyszeniePrzyjaciolFretek
http://fretek.org/index.php

Może czas by choć raz przełamać dominację psiaków i kociaków i wesprzeć freciaki?
Azorekbeniu
Posty: 1
Rejestracja: 17 czerwca 2014, 12:07

02 lipca 2014, 14:25

Witam chciałabym zgłosić Bernardyn Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych w miesiącu lipiec!
baskadrops
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2011, 18:28

02 lipca 2014, 19:45

Witam :) ja chciałabym zgłosić Fundację Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "DO SERCA PRZYTUL PSA" z Myszkowa
Fundacja powstała z potrzeby niesienia pomocy skrzywdzonym, niechcianym zwierzętom.
Fundacja jest stosunkową młodą organizacją i nie posiadamy własnego zaplecza, natomiast głównie bazujemy na domach tymczasowych. naprawdę świetnie się wywiązują i pomagają zwierzakom, ale psiaków i kociaków przybywa, a co za tym idzie brakuje karmy dla zwierzątek
sama mam psiaka z tej właśnie Fundacji i chciałabym im pomóc, zrewanżować się za opiekę nad moim teraz pieskiem.
www.dosercaprzytulpsa.pl
https://www.facebook.com/doserca.psa/timeline
adopcyjna
Posty: 1
Rejestracja: 27 czerwca 2014, 14:24

08 lipca 2014, 14:02

Witajcie! Zgłaszam Fundację TARA - Schronisko dla Koni w Piskorzynie na Dolnym Śląsku.
Czym jest Tara?
Tara jest szansą na życie - mimo wszelkich przeciwności losu. Jest nieustępliwą walką o życie zwierząt! Jest ostatnią deską ratunku, bo walczy nawet o najbardziej beznadziejne przypadki. Tak wiele koni które trafiały tu z wyrokiem śmierci jednak żyje i ma się dobrze - wszystko dzięki troskliwej opiece, całodobowym czuwaniu i ogromnej miłości, jaką Ludzie Tary darzą zwierzęta. Tara jest troską i dbaniem o chore, stare i niechciane niegdyś zwierzęta. To ciągłe budowanie, łatanie, łączenie końca z końcem, byleby zwierzęta miały bezpieczny dom, leki, opiekę i jedzenie. To walka kilku osób, która zamienia się powoli w walkę setek ludzi o te piękne zwierzęta! Tara jest szczęściem, mimo wielu przeciwności jakie spotyka schronisko i założycieli na ich drodze. Tara to ten uśmiech, mimo, iż na gardle coraz mocniej odciskają się ślady noży w postaci długów. Tara to marzenie konsekwentnie realizowane, trwające już ponad 19 lat - często okupione ludzkim bólem, zarówno fizycznym jak i psychicznym. Tara to miejsce, gdzie miękkość końskich chrap, dotyk ich skóry, muśnięcie włosami, koi zszargane ludzkie nerwy i napełnia nową energią, by zawalczyć o nie wszystkie!
Pomoc w postaci karmy dla zwierząt będzie nieoceniona, gdyż pod opieka fundacji znajduje się obecnie:
118 koni
5 krów (w tym wół)
9 kóz
4 owce
6 świnek
15 psów
kaczki
kury
gołębie
i okoliczne koty, które regularnie odwiedzają Tarę w poszukiwaniu pożywienia :)

Gorąco zachęcam do głosowania na Tarę. Więcej o fundacji:
http://www.facebook.com/taraschroniskodlakoni
http://www.fundacjatara.info

P.S. Dodam jeszcze, że Ludzie Tary wszystko starają się robić własnymi rękami, by obniżać koszty utrzymania ocalonych zwierząt. Biuro to dwie osoby, strony prowadzą sami. Dokumentacja, karmienie, pojenie, zabiegi, rehabilitacja, i wiele wiele więcej - wykonuje na co dzień garść osób. Ogromną pomocą są im Wolontariusze oraz Wirtualni Opiekunowie zwierzaków ze schroniska.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
klaudyna1996
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwietnia 2014, 11:04

10 lipca 2014, 21:53

Witam zgłaszam Fundację "Koci Azyl". Fundację tą prowadzi bardzo miłe małżeństwo, które bardzo troszczy się o swoich podopiecznych, kociaki są zadbane, wysterylizowane, mają stałą opiekę weterynaryjną- często na to wszystko ci ludzie łożą z własnej kieszeni, fajnie byłoby im pomóc :)
http://www.kociazyl.pl/
https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... 56?fref=ts
anaf
Posty: 1
Rejestracja: 14 lipca 2014, 11:42

14 lipca 2014, 11:44

Zgłaszam schronisko w Toruniu:
http://schronisko-torun.oinfo.pl/
MaggiKol
Posty: 1
Rejestracja: 24 czerwca 2014, 14:59

14 lipca 2014, 17:30

Witam
Zgłaszam Fundację Niechciane i Zapomniane z Łodzi.
http://niechcianeizapomniane.org/
Mikistar
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2014, 14:50

14 lipca 2014, 21:20

Tak jak miesiąc temu chciałabym zgłosić przytulisko w Dębowej.
Pan Bernard Bresler z Dębowej,okolice Kędzierzyna Koźla w woj. opolskim to wielki miłośnik zwierząt prowadzący przytulisko dla wszystkich niechcianych zwierząt i razem z wolontariatem przytuliska starają się aby podrzucone do niego zwierzaki miały jak najlepiej. Sama wspieram prywatnie,ale to kropla w morzu jego potrzeb...

https://www.facebook.com/PrzytuliskoDebowa?fref=ts

Jest to prywatne przytulisko, które brało już udział w głosowaniu o karmę w sierpniu 2012 roku.
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15606
rfa
Posty: 2
Rejestracja: 09 lipca 2014, 09:34

15 lipca 2014, 08:10

witam serdecznie!

do lipcowej akcji „Pomoc dla Schronisk” chciałabym zgłosić

FUNDACJĘ S.O.S. DLA ZWIERZĄT z Chorzowa.

Fundacja działa głównie na terenie Śląska i Zagłębia.
Została powołana do życia w 2007, w celu ochrony zwierząt, w szczególności poprzez:
1.opiekę nad zwierzętami,
2.niesienie pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom,
3.wspieranie działań w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt,
4. powszechną edukację ekologiczną, szczególnie ukierunkowaną na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt,
4. działania na rzecz ochrony gatunków dziko żyjących.
Pod opieką fundacji na dzień dzisiejszy jest ok. 150 zwierząt (w większości psiaki, ale są też koty, konie, a nawet świnia).

Wierzę, że los podopiecznych S.O.S. DLA ZWIERZĄT nie pozostanie Państwu obojętny. Potrzeby są ogromne ale trzeba wierzyć w otwarte serca!
O tym wyjątkowym miejscu można by opowiadać wiele, wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury :)

http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/

https://www.facebook.com/fundacjasosdlazwierzat

Pozdrawiam ciepło i proszę o głosy na S.O.S. dla Zwierząt!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Hanulka
Posty: 12
Rejestracja: 31 stycznia 2010, 21:28

15 lipca 2014, 21:07

Zgłaszam
Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Radomsko
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

31 lipca 2014, 18:11

Witam,

Informuję, iż weryfikacja głosów została zakończona.

W lipcowej edycji konkursu zwyciężyło:
Schronisko w Toruniu, któremu serdecznie gratulujemy!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 16960 zł
Sklep Krakvet przeznacza dodatkowo 1000 zł jako pomoc dla schroniska - łącznie organizacja otrzyma pomoc o wartości 17960 zł.

W dniu jutrzejszym skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej, a już dzisiaj rozpoczynamy zgłoszenia do sierpniowej edycji konkursu. Zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
Zablokowany