Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - lipiec 2013

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - lipiec 2013

Fundacja dla zwierząt EDANO
109
3%
Fundacja OSTATNIA SZANSA
1164
35%
Fundacja Miasto Kotów z Piotrkowa Trybunalskiego
1214
37%
Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
697
21%
Fundacja KOTIKOWO
119
4%
Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Toruniu
14
0%
 
Liczba głosów: 3317
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty: 193
Rejestracja: 29 września 2004, 13:48

03 lipca 2013, 15:47

Regulamin:

Zasady ogólne
1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania
3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie
7. Około 16 dnia miesiąca zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jedno z zaproponowanych schronisk.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania
15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
17. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
18. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

19. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

20. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.
www.krakvet.pl - najtańszy [url=http://www.krakvet.pl/]sklep zoologiczny[/url]
grazyna9915
Posty: 2
Rejestracja: 26 października 2008, 10:41
Lokalizacja: TYCHY
Kontakt:

03 lipca 2013, 23:35

Witam serdecznie!

Nazywam się Grażyna Adamczyk i do konkursu chciałam zgłosić Fundację dla zwierząt EDANO.
Nasza fundacja działa głównie na terenie Tychów, ale i nie tylko.
Oficjalnie działamy od 2012 roku, jednak zwierzętom pomagamy już od 2005r.
Pod naszą opieką znajduje się obecnie ok. 200 kotów, są to koty wolnożyjące, lub szukające domów, które przebywają w domach tymczasowych. Zajmujemy się tworzeniem PKRK (Punktów Kontrolnych Rozrodu Kotów), czyli miejsc gdzie koty znajdują się pod opieką karmicieli, są sterylizowane, odrobaczane, odpchlane i w razie potrzeby leczone oraz mają stworzone odpowiednie miejsce do bytowania.
Organizujemy akcje adopcyjne i edukacyjne uświadamiające ludziom potrzeby naszych milusińskich oraz wskazujemy jak żyć w zgodzie z kotami.
Jednak oprócz kotów posiadamy na utrzymaniu również psiaki. Głównie są to staruszki, ale zdarzają się i sikające maleńtasy.
Nasze działania częściowo są opisane na facebooku: https://www.facebook.com/FundacjaDlaZwierzatEdanoTychy
Zapraszam do zapoznania się z nami, polubienia no i głosowania.

Pozdrawiam
ewawis
Posty: 11
Rejestracja: 15 sierpnia 2008, 17:25
Lokalizacja: Warszawa

04 lipca 2013, 21:34

Niniejszym zgłaszam Fundację OSTATNIA SZANSA , która prowadzi niekomercyjne schronisko dla porzucanych,niechcianych zwierząt w Boguszycach Małych 25 k. Rawy Mazowieckiej . Fundacja Ostatnia Szansa nie prowadzi działalności gospodarczej. Obecnie pod opieka Fundacji przebywa 281 psów oraz 4 koty. Znakomita większość podopiecznych przebywa w grupach od 6 do 30 psiaków w pomieszczeniach z wybiegami. Ponadto psiaki są wyprowadzane 3 razy dziennie na spacery na duża ogrodzona łąkę. Niewiele psów przebywa w kojcach i one są wyprowadzane regularnie na spacery.
Radykalne zmiany w Fundacji a przede wszystkim w schronisku nastąpiły w lutym 2009 i trwają nadal. w lutym w Boguszycach było ponad 800 psów i prawie 100 kotów. Dzisiejsze Boguszyce są nie do poznania, a nadal konieczne są naprawy, remonty ,wielu podopiecznych Fundacji zwyczajnie starzeje się wymaga szczególnej troski, leczenia , specjalnej karmy, trafiają do schroniska psy poranione,chore,wycieńczone, zaniedbane . Na opiekę weterynaryjną leczenie, diagnostykę , leki nie żałujemy ale to jest bardzo kosztowne. Każda sunia jaka trafi do schroniska zostaje poddana sterylizacji, samce są kastrowane, psiaki są kompleksowo szczepione , regularnie odrobaczane . Kolejne pomieszczenia do remontu, do naprawy dach w jednym z budynkówe Podopieczni FOS karmieni są suchą karmą oraz mokrą ( puszki ) a w okresie zimowym dodatkowo makaronem z warzywami i mięsem. Leczenie, remonty , wynagrodzenia opiekunów pochłaniają ogromne kwoty .
Fundacja OS prowadzi też edukację w zakresie humanitarnego stosunku do zwierząt wśród dzieci i młodzieży, jest gorącym orędownikiem STERYLIZACJI jedynej słusznej i skutecznej metody zapobiegania bezdomności zwierząt w Polsce.
Karma którą wygrałaby Fundacja Ostatnia Szansa pozwoliłaby choć na trochę odetchnąć, pokończyć zaczęte remonty a na dzisiaj tej karmy mamy wręcz śladowe ilości ... Nakarmić 281 to spore wyzwanie .
Zagłosujcie na boguszaki
naDrapaku
Posty: 3
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 08:29

05 lipca 2013, 09:36

Witam,

chciałam zgłosić Fundację Miasto Kotów z Piotrkowa Trybunalskiego (http://miastokotow.pl/). Fundacja działa na rzecz bezpańskich kotów. Fundacja działa oficjalnie od niedawna, ale osoby, które ją tworzą pomagają kotom od zawsze. Jednym z domów tymczasowych wchodzącym w skład FMK jest naDrapaku (https://www.facebook.com/naDrapaku) znany wielu kociarzom.

Głównym celem Fundacji jest propagowanie idei domów tymczasowych oraz promowanie odpowiedzialnej, świadomej adopcji. FMK ma pod swoją opieką kociaki w różnym wieku, zdrowe, chore, niepełnosprawne, niesamodzielne oseski. Wszystkie koty mają bardzo dobra opiekę weterynaryjną i troskliwych tymczasowych opiekunów. Posiadają książeczki zdrowia, są regularnie odpchlane, odrobaczane, szczepione i sterylizowane/kastrowane. Kociaki mieszkają w domach wolontariuszy i tam czekają na swoje wymarzone domy. Jedzonko i żwirek do kuwet byłby dla nich dużym wsparciem.

Bardzo proszę o głosy dla Miasta!
eva_nyss
Posty: 3
Rejestracja: 09 lipca 2013, 15:12

09 lipca 2013, 15:25

Ja chciałabym prosić o głosy dla JEDYNEGO schroniska dla zwierząt w Krakowie: KRAKOWSKIEGO TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI.

W schronisku znajduje się wiele spragnionych uczucia i domu psów i kotów , które z utęsknieniem czkają na ludzi chcących dać im prawdziwy dom i opiekę. W chwili obecnej w schronisku przebywa około 520 psów i około 110 kotów różnych ras i wielkości.

Schronisko na terenie Krakowa robi dużo dobrych rzeczy, dlatego każde wsparcie byłoby dla nich kolejną szansą na dobrą inicjatywę. Brawo dla wolontariuszy z krakowskiego KTOZu. :)
kotika
Posty: 4
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, 11:29

15 lipca 2013, 01:33

Zgłaszam do konkursu :

Fundacja KOTIKOWO

80-234 Gdańsk
KRS 000391932

Oficjalnie działamy dwa lata, ale jako grupa nieformalna od wielu lat.
Działamy głównie w Trójmieście i okolicach, a pomagamy głównie kotom, chociaż zdarzają się psy i inne zwierzęta.

Stawiamy głównie na sterylizację i kastrację oraz staramy się polepszyć warunki życia kotów wolnobytujących oraz pomagamy kotom chorym i kalekim. Dla nas każde zwierzę jest ważne, a eutanazję stosujemy tylko, jeśli zwierzę cierpi i nie ma żadnych szans na poprawę.
Koty do adopcji są oddawane zaszczepione i wysterylizowane, a z domami adoptującymi utrzymujemy kontakt.
W naszym lokalu oraz domach tymczasowych przebywa stale około 30 kotów, opiekujemy się też kotami wolonżyjącymi w dzielnicach: Chełm, Ujeścisko, Starówka, Dolne Miasto oraz kotami z Gdańskiej Stoczni Remontowej.Trudno nawet policzyć ile jest tam kotów, bo samych maleńkich kociąt jest kilkadziesiąt.
Obecnie uzyskaliśmy od Stoczni zgodę na wejście oraz pomieszczenie na nasze potrzeby, ograniczamy więc tatejszą populację, aby więcej nie rodziły się tu małe kociaki i nie umierały z głodu i chorób.

Posiadamy stronę, niestety nie jest ostatnio aktualizowana http://www.kotikowo.pl/
więcej można przeczytać o nas na forum Miau http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=135440
lub FB https://www.facebook.com/pages/Kotikowo/236515843073120
e-mail biuro.kotikowo@wp.pl

Nie możemy jeszcze zbierać 1 % ponieważ dopiero w przyszłym roku możemy uzyskać status opp, nie otrzymujemy żadnych dotacji, wszystkie wydatki od lat pokrywamy z własnych funduszy, ale ostatnio rachunki przekraczają zupełnie kwoty na które możemy sobie pozwolić.
Wszystko to robimy z potrzeby serca, wygrana w konkursie pozwoliłaby nam przenaczyć środki na opłacenie rachunków oraz długów w lecznicach weterynaryjnych, dlatego bardzo prosimy o głosy.
andizet1
Posty: 1
Rejestracja: 30 marca 2011, 07:28

15 lipca 2013, 12:09

Witam proponuje Miejskie schronisko dla zwierząt
Adres: Stanisława Przybyszewskiego, 87-100 Toruń
Telefon:56 622 48 87
Jest to miejsce, bardzo bliskie mojemu sercu.
Zawsze można liczyć na odpowiedzialne osoby, które pomogą zagubionym zwierzętom.
Serdecznie POZDRAWIAM
Joanna Walczy
www.krakvet.pl
Posty: 10
Rejestracja: 01 sierpnia 2013, 11:59

01 sierpnia 2013, 14:09

Witamy,

Po weryfikacji oddanych głosów ogłaszamy, że zwycięzcą lipcowej edycji akcji Pomoc dla Schronisk została Fundacja Miasto Kotów z Piotrkowa Trybunalskiego.

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 13518 zł.
Sklep Krakvet przeznacza dodatkowo 1000 zł jako pomoc dla schroniska - łącznie organizacja otrzyma pomoc o wartości 14518 zł. Gratulujemy!

W dniu dzisiejszym skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej oraz rozpoczynamy zgłoszenia do konkursu sierpniowego. Zapraszamy!

Pozdrawiam
Zespół Krakvet
Joanna Walczy
Zablokowany