Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-kwiecień 2015

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - kwiecień 2015 r.

Fundacja „Załoga Buldoga”
17
0%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach
1098
32%
Pomorska Fundacja Rottka
6
0%
Fundacja Opieki nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" w Busku-Zdroju
697
20%
Zwierzaki z Mińska pod patronatem fundacji Viva
182
5%
Stowarzyszenie Obrony Praw Zwierząt w Łęczycy "Podaj łapę"
69
2%
Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne "Łapa"
137
4%
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział Wrocław
21
1%
Fundacja "SOS Animals" Ogólnopolski Ruch Obrony Zwierząt
53
2%
Fundacja Koci Zakątek
1128
33%
 
Liczba głosów: 3408
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

01 kwietnia 2015, 13:53

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
ronnie92
Posty: 3
Rejestracja: 26 marca 2015, 01:23

01 kwietnia 2015, 14:40

Chciałabym zgłosić fundację do konkursu "Załoga Buldoga" (KRS: 0000526212)

Jesteśmy młodą organizacją, oficjalnie działającą od 6 października 2014 r. działają przede wszystkim na rzecz psów w typie buldogów i mopsów.
Naszym głównym celem jest ratowanie psów z rąk pseudo-hodowców ,walka z nimi oraz edukacja ludzi na temat działań pseudohodowli i konsekwencjach kupna psów z takich miejsc. Obecnie pod swoimi skrzydłami mamy kilkanaście psów z których część wymaga kosztownego leczenia i specjalistycznych karm.
Taki konkurs jest dla nas szansą na lepszą pomoc naszym podopiecznym.
Gacia1
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2013, 18:16

01 kwietnia 2015, 21:26

Zgłaszam: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach

Nasze Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt leży w malutkiej miejscowości Sosnowice w otoczeniu lasów w województwie zachodniopomorskim. Schronisko w Sosnowicach ma podpisane porozumienia z 8 Gminami: Wolin, Międzyzdroje, Dziwnów, Kamień Pomorski, Golczewo, Nowogard, Resko, Gryfice. W schronisku przebywa obecnie około 120 psów, więc każde ręce do pracy i pomoc na wagę złota!

Psy będące pod naszą opieką są szczepione, odpchlone, odrobaczone i kastrowane/sterylizowane. Codziennie wydajemy około 70kg karmy suchej, do tego karma mokra dla starszych piesków.
Schronisko prowadzone jest przez prawdziwych „psiarzy”, jest otwarte dla ludzi oraz dla psów, które nie zaznały dobra ze strony człowieka lub je nagle straciły.

Będziemy wdzięczni za głosy na nasze Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. Wygrana pomoże wyżywić nasze pieski i wesprzeć skromny budżet Schroniska.

http://schronisko-sosnowice.pl/
https://www.facebook.com/SchroniskoSosnowice
Awatar użytkownika
Crys
Posty: 3
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 17:08

02 kwietnia 2015, 16:58

Chciałabym zgłosić Pomorską Fundację Rottka
która działa od 2006 roku na terenie całej polski, uratowała nie jedno psie życie rottkowe i nie rottkowe.
Pomaga psiakom ze schronisk, pseudohodowli, oddanym bezpośrednio od właścicieli.
W chwili obecnej jesteśmy nie dużą grupą wolontariacką, która liczy na pomoc dobrych duszyczek :)

Nasza strona http://www.rottka.pl/fundacja/index/0,1.html
Nasze fb https://www.facebook.com/pomorskafundac ... =bookmarks
Kantor1994

02 kwietnia 2015, 20:46

Chciałabym zgłosić do konkursu Fundację Opieki nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" w Busku-Zdroju. Link https://www.facebook.com/przytulisko.buskozdroj.

Wolontariusze i pracownicy w Fundacji wykonują masę ciężkiej pracy, aby każdemu zwierzakowi znaleźć dom, pochylą się nad każdą zapomnianą przez świat i człowieka istotką. Kochani!!! Taka masa dobrego serca nie może się zmarnować! Głosujcie, niech stado merdających ogonków i mruczących mordek będzie dla was nagrodą za jedno kliknięcie. Pomóżmy im w walce o dom, zdrowie, a czasem i życie naszych czworonożnych przyjaciół, bo miasto- jak to zazwyczaj bywa, ma ważniejsze sprawy...
pelle_kb
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2015, 11:13

02 kwietnia 2015, 21:09

Zgłaszam organizację Zwierzaki z Mińska pod patronatem fundacji Viva!

https://www.facebook.com/ZwierzakizMinska1 - zaledwie dwie dziewczyny plus osoby które pomagają im oferowując dt, transport czy pomoc z ogłoszeniami czy fb mają pod opieką 18 psów i kilkadziesiąt kotów - niektóre prawdopodobnie nigdy nie opuszczą hotelików dla zwierząt ze względu na ich trwałe kalectwo, agresję czy choroby takie jak kocia białaczka czy cukrzyca - zwierzęta te nie miałyby szans na ulicy czy w schronisku.

Cytując z informacji na facebooku: "Jesteśmy grupą wolontariuszy z Mińska Mazowieckiego, nasze działania skupiają się na terenie naszego miasta, niekiedy interweniujemy w okolicznych gminach. Wszystko to w granicach własnych możliwości i własnych środków finansowych.
Nasze działania skupiają się głównie na wyłapywaniu i sterylizacji bezdomnych i wolno żyjących kotów i psów. Dokarmiamy je, utrzymujemy psy w hotelach, prowadzimy domy tymczasowe by w efekcie końcowym znalazły swoje bezpieczne domy.

Najwięcej mówią jednak liczby, tylko w latach 2010 – 2013 wysterylizowaliśmy 426 kotów i kilkadziesiąt psów. Do adopcji trafiła grubo ponad setka zwierzaków. To wymierne efekty naszej „pracy”.

W samym 2013 wysterylizowałyśmy 126 kotów, 3 psy i 6 suczki, do adopcji trafiło ponad 40 zwierzaków, wiele zwierząt znalazło też dom tymczasowy albo trafiło do hoteliku.

W 2014 wysterylizowałyśmy/wykastrowałyśmy ok. 100 kotów i 4 psy z terenu Mińska Mazowieckiego i okolic. Nowy dom znalazło ponad 70 zwierzaków, kilkanaście trafiło do domów tymczasowych i hotelików.

Wsparcie dla Zwierzaków z Mińska to realna pomoc, to kolejne sterylizacje, które powstrzymają fale niekontrolowanego rozrodu wśród bezdomnych zwierząt, to uratowane zwierzęta, które ktoś skatował, tylko dlatego, że stanęły mu na drodze, to pełna miska i szansa na dom, który powinien mieć każdy, bez względu na to, czy porusza się na dwóch czy na czterech "łapach" :)"

Znam dziewczyny osobiście, sama mam od nich kota i wiem ile dobrego robią kosztem jakiegokolwiek życia prywatnego... wsparcie w postaci żwirku czy karmy to byłaby dla nich ogromna oszczędność - zaoszczędzone pieniądze mogłyby zostać przeznaczone na leczenie kolejnych bied czy umieszczenie w hoteliku psów, których przyjęcia musiały odmówić ze względu na tragiczną sytuację finansową.
klaudyna1996
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwietnia 2014, 11:04

09 kwietnia 2015, 21:18

Witam, zgłaszam Stowarzyszenie Obrony Praw Zwierząt w Łęczycy "Podaj łapę". Jesteśmy grupą osób z Łęczycy i okolic, angażującą się w ramach wolontariatu, we wszelkie akcje mające na celu zapobieganie bezdomności zwierząt oraz poprawę ich warunków bytowania. Planujemy przejęcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy, które obecnie prowadzone jest przez Jednostkę Budżetową "Zieleń Miejska". Można podpisać petycję w tej sprawie: http://www.petycjeonline.com/sopz-leczyca-podaj-lape Wygrana bardzo pomogłaby nam na starcie w prowadzeniu schroniska.
https://www.facebook.com/SOPZ.LECZYCA
http://sopz-podaj-lape.blogspot.com/
http://www.sopzleczyca.wix.com/podaj-lape
chinook
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 08:54

14 kwietnia 2015, 10:20

Chciałabym zgłosić do konkursu stowarzyszenie Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne "Łapa" działające w Nysie, woj.opolskie. Stowarzyszenie tworzą osoby oddane całym sercem zwierzętom, pełne empatii i wrażliwości na krzywdę zwierząt. "Łapa" zajmuje się interwencjami dotyczącymi zaniedbań i złego traktowania zwierząt, wyłapuje bezdomne zwierzęta, które prawie zawsze są chore lub okaleczone. "Łapa" współpracuje z lecznicą Arka, w której zwierzaki są leczone, tam też mają swój przytulny, ciepły kąt, pełną miskę, troskliwą opiekę i mnóstwo miłości aż do chwili znalezienia im odpowiedniego domu - tymczasowego lub stałego. W skrócie można powiedzieć, że zapobieganie bezdomności i pomoc dla zwierząt skrzywdzonych i źle traktowanych to główne cele nyskiej "Łapy".Tak jak i inne organizacje charytatywne "Łapa" boryka się z problemami finansowymi, więc zdobycie karmy czy żwirku dla zwierząt znajdujących się pod ich opieką byłoby spełnieniem marzeń - zarówno ludzi działających w "Łapie" jak i zwierząt znajdujących sie pod ich opieką. Strona internetowa nyskiej "Łapy" http://stowarzyszenielapa.pl/ "Łapa" jest również na facebooku https://www.facebook.com/lapanysa
agnieszka_wroc

14 kwietnia 2015, 16:33

Witam serdecznie,
chciałabym zgłosić do konkursu wrocławską jednostkę interwencyjną Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce, występujemy pod nazwą: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział Wrocław, w skrócie TOZ Wrocław.

Strona www: http://www.toz.wroclaw.pl

TOZ Wrocław to Organizacja Pożytku Publicznego o numerze KRS 0000154454 ; NIP 898-194-25-26; REGON 007025664-00632
adres:
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56,
50-312 Wrocław

kontakt: Agnieszka Feret (rzecznik prasowy), tel. 794 741 100
Mrówka33
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2015, 00:29

15 kwietnia 2015, 00:43

Zgłaszam Fundację "SOS Animals" Ogólnopolski Ruch Obrony Zwierząt z siedzibą w Częstochowie opiekującą się obecnie ponad 150 zwierzętami, głównie z interwencji, odebranych za złe traktowanie ale także błąkających się i porzuconych przez człowieka. W marcu 2015 roku przeprowadziliśmy kontrolę warunków bytowych w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Jamrozowiźnie, gm. Kłomnice, gdzie zastaliśmy zwierzęta przebywające w koszmarnych warunkach, brudzie, bez leczenia, bez szans na adopcję. Zwierzęta były karmione kaszą i chlebem. Jest bardzo dużo pracy przed nami ale się nie poddamy, będziemy walczyć o lepsze jutro dla tych zwierząt. Od paru dni wraz z pomocą wolontariuszy staramy się poprawić los tych zwierzaków, oswajamy, wyprowadzamy na spacery a także leczymy i karmimy odpowiednio. Niestety nasze środki są ograniczone, dziennie jest do wykarmienia niemal 400 cudownych mordek, które już wystarczająco najadły się kaszy i chleba. Pomóżcie nam pomagać tym zwierzakom a razem zdziałamy cuda :) Zapraszamy każdą chętną osobę do pomocy także na miejscu w schronisku, jeden spacer, kilka głaśnięć futrzanego grzbietu to dla nas tylko chwila a dla tych psów jest to coś na co czekały czasem kilka lat...
https://www.facebook.com/events/1702336413326982/
Solonek
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 23:46

15 kwietnia 2015, 21:20

zgłaszam Fundację Koci Zakątek (dawniej: Fundacja EBRA Koci Zakątek)

strona na fb https://www.facebook.com/profile.php?id=284051141638009
agnieszka_wroc

15 kwietnia 2015, 23:13

Witam,
chcę zgłosić do konkursu wrocławski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, występujący pod skróconą nazwą TOZ Wrocław. To jednostka interwencyjna, zajmująca się ratowaniem porzuconych, głodzonych, katowanych psów i kotów. Następnie zwierzęta poddawane są socjalizacji, leczeniu w domach tymczasowych członków TOZ Wrocław i wolontariuszy. Obecnie mamy pod opieką 60 psów, potrzebujących stałej opieki, karmy i czułości.
TOZ Wrocław to Organizacja Pożytku Publicznego o numerze:
KRS 0000154454
NIP 898-194-25-26
REGON 007025664-00632

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56,
50-312 Wrocław

http://www.toz.wroclaw.pl
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

01 maja 2015, 20:12

Informuję, iż weryfikacja głosów została zakończona.

W kwietniowej edycji konkursu zwyciężyła:

Fundacja Koci Zakątek, której serdecznie gratulujemy!

Klienci, rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz zwycięzcy kwotę 13424zł
Sklep Krakvet.pl przeznacza dodatkowo 1000 zł jako wsparcie dla zwycięzcy - organizacja otrzyma pomoc o łącznej wartości 14424!

W poniedziałek 4.05 skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej.
Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do kolejnej, majowej edycji Pomocy dla Schronisk.

Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
Zablokowany