Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - kwiecień 2013

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - kwiecień 2013

BERNARDYN Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych
1448
40%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu
16
0%
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
1339
37%
Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
697
19%
Fundacja Zwierzaki w Potrzebie
62
2%
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu
20
1%
 
Liczba głosów: 3582
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty: 193
Rejestracja: 29 września 2004, 13:48

02 kwietnia 2013, 16:36

Regulamin:

Zasady ogólne
1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania
3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie
7. Około 16 dnia miesiąca zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jedno z zaproponowanych schronisk.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania
15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
17. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
18. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

19. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

20. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.
www.krakvet.pl - najtańszy [url=http://www.krakvet.pl/]sklep zoologiczny[/url]
Isabell
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 13:36

03 kwietnia 2013, 13:38

BERNARDYN Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych

http://www.bernardyn.org.pl/

Mamy coraz więcej tych niechcianych przez innych, niepotrzebnych i sponiewieranych zwierząt. Przyjeżdżają do nas upodlone, przerażone, zagłodzone, niektóre nie stoją o własnych siłach.
Są tak chude, że żebra przebijają cienką jak pergamin skórę, często z wyniszczenia organizmu nie mają sierści, są łyse. Te, które godzimy się przyjąć, bo mamy parę groszy na ich utrzymanie, mają szczęście. Troszczymy się o nie najlepiej, jak potrafimy i poświęcamy im swoje życie.

Każdego dnia mamy kilkanaście telefonów z prośbami o natychmiastową pomoc dla zwierząt. Psy leżą nieprzytomne w rowach, umierają z wycieńczenia przykute łańcuchami w gospodarstwach wiejskich, dogorywają po pobiciu u sąsiadów....wszystko, co podpowie Wam wyobraźnia ma miejsce w rzeczywistości. Jeśli wraz ze zgłoszeniem będzie propozycja realnej pomocy rzeczowej lub finansowej to pomożemy większej ilości zwierząt. Bez wsparcia naszych działań mamy bardzo ograniczone możliwości i niestety musimy odmawiać większości Państwa błagań.

Przyjmujemy pod opiekę zwierzęta stare, kalekie, chore, z problemami psychicznymi. W większości nie mają one szans na znalezienie nowych właścicieli.

Ci, którzy proszą nas o ratunek dla psów z zagrożeniem życia, szybko zapominają o nich, gdy tylko zgadzamy się pomóc. Z reguły zostajemy sami z przywiezionym chorym (umierającym, kalekim, starym) zwierzęciem i na nas spoczywa cała odpowiedzialność za odpowiednią opiekę i sfinansowanie wszystkich kosztów z tym związanych.
anita_happy_szydł
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2011, 13:33

03 kwietnia 2013, 14:08

tak, tak!
BERNARDYNY!
Jedni z nielicznych, których pasją jest niesienie bezinteresownej pomocy niechcianym, porzuconym i zawsze w najpilniejszej potrzebie.
Nie raz poproszeni o pomoc gdy na ulicy znalazł się pies z ich logo czyli BERNARDYN - reagują natychmiast.
Zabierają ze schronisk schorowane beniusie, których los bezdomności nie ominął mimo tego, ze są "rasowe" bo teraz "rasowy" nie oznacza kochany, zadbany...
Nie raz benki ratują psy z łańcuchów gnijące, głodne...

BERNARDYNY pomagają z głową. Pomaganie jest ich MISJĄ!
Są krystaliczni, działają bezinteresownie - to ich wyróżnia.

Ratują nie tylko benie, ale także psy, dla których los był okrutny.
Odkupiają winy człowieka - tego złego, bezwzględnego.
W rękach Bernardynów są stare, mocno poszkodowane, chore psy z całej polski.
Ratują nie tylko psy - wszyscy pamiętają jak uratowali źrebaka, który gdyby nie Bernardyny juz był by przerobiony na "kotleta".

Bernardyny mało, że pomagają psom indywidualnie to jeszcze walczą o dobro dla zwierząt.
Zmieniają świat perspektywicznie - patrzą w przyszłość - edukują.

To ONI koordynowali akcje pomocową w Ruskiej Wsi - to oni uratowali uciemiężone przez człowieka psy, które traktowane były jako towar. POD Skrzydłami BERNARDYNÓW psy wyszły na prostą - są ocalone.

BERNARDYNY to wzór cnót jako organizacja.

BRAWO!
MY POPIERAMY BERNARDYNY (z Szydłowca zabrali już TRZY bezdomne bernardyny. Jeden to wycieńczony do granic możliwości pies, szczeniak wyrzucony na ulicy i ostatnio stara suka benka - ewidentnie wyrzucona z pseudohodowli bo za stara na rodzenie (!!!) )
https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... ts&fref=ts
https://www.facebook.com/bernardyn.skrz ... ts&fref=ts
nika66
Posty: 3
Rejestracja: 12 marca 2013, 09:09

03 kwietnia 2013, 20:58

Witam Serdecznie

Ponownie zgłaszam Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu tylko tym razem jesteśmy bardziej w potrzebie - wali nam się dach, rozleciał i zapalił jedyny samochód służący do transportu zwierząt i jakoś malutko chętnych na nasze kochane zwierzaki :(( Dzięki wygranej w Krakvecie udałoby się być może zaoszczędzić trochę na bieżących wydatkach i przeznaczyć pieniążki na te bardzo pilne aktualnie potrzeby.

Jako OTOZ ANIMALS schronisko w 2010r. przyjęliśmy , a właściwie wywalczyliśmy , od firmy ZUK.
Opiekujemy się naszymi psiakami i kotkami z wielkim sercem i zaangażowaniem , w schronisku ale również we własnych domach, gdy brakuje miejsc czy w domach wolontariuszy. Ratujemy każdego zwierzaka, każdemu dajemy szansę, bez względu na wiek ,stan zdrowia itp.
Znajdujemy wspaniałe domy i opiekunów także dla zwierząt starszych, ślepych kalekich, nieraz po amputacjach i innych zabiegach. W ubiegłym roku nie poddaliśmy eutanazji ani jednego pieska .

Mamy prze kochanych wolontariuszy którzy ogromnie nam pomagają. Nasza wolontariuszka Natalka została wybrana „wolontariuszem roku” w Oświęcimiu.Przeprowadzamy nieustannie modernizacje naszego bardzo wiekowego schroniska.

Mamy prężnie działający inspektorat – przeprowadzamy interwencje w przypadkach niehumanitarnego traktowania zwierząt . Dzięki naszej konsekwencji w Oświęcimiu zapadł pierwszy w Polsce wyrok kary więzienia bez zawieszenia za znęcanie się nad zwierzętami.

Interweniujemy także w przypadkach rannych, wymagających pomocy dzikich zwierząt , współpracując z Leśnym Pogotowiem w Mikołowie. Uratowaliśmy wiele saren, łabędzi, dzikiego ptactwa.

Sterylizujemy kotki wolnożyjące z piwnic, działek , osiedli – współpracując z karmicielami, pomagając im w dokarmianiu i opiece . Od początku naszej działalności możemy już liczyć w setkach wysterylizowane przez nas kocie futerka :)

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.otozanimalsoswiecim.pl
ewawis
Posty: 11
Rejestracja: 15 sierpnia 2008, 17:25
Lokalizacja: Warszawa

05 kwietnia 2013, 21:59

BERNARDYN Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych podpisujemy się rękami, nogami i czym sie da :)
magradz
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 01:21

06 kwietnia 2013, 15:33

Chciałabym zgłosić:

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kawęczyńska 16/42a
03-772 Warszawa
Numer KRS: 0000135274

Jesteśmy grupą prywatnych osób z Trójmiasta zaangażowanych w wolontariat.
Naszą praca społeczna polega przede wszystkim na pomocy kotom, ale nie pozostajemy też obojętni na losy innych zwierząt.
Obecnie grupa PKDT to kilkanaście osób czynnie działających głównie na terenie woj. pomorskiego - tj. w Trójmieście i przyległych mniejszych miejscowościach (Rumia, Reda, Wejherowo, Tczew) oraz w Gryficach na Pomorzu Zachodnim.

Jesteśmy zaangażowani w opiekę nad kotami bezdomnymi oraz wolno żyjącymi. Tworzymy sieć domów tymczasowych opiekujących się kotami bezdomnymi, porzuconymi lub tracącymi swoje domy. Przygotowujemy do adopcji kocięta pochodzące ze stad kotów wolno żyjących. Miesięcznie w naszych domach tymczasowych przebywa od 80 do 120 zwierząt. Rocznie nowe domy znajduje około 300 naszych podopiecznych.
Prowadzimy dużą akcję pomocy kotom wolno bytującym na terenach gdyńskich stoczni (od 2009 r. - Stocznia Gdynia S.A; od 2011 r. - Stocznia Nauta S.A) oraz na terenach związanych z byłą fermą lisów (Gdańsk – Orunia Górna). Pomagamy też pomniejszym stadom kotów żyjących na terenach Trójmiasta (na osiedlach, cmentarzach, obszarach przy plażach miejskich). Stale dokarmiamy około 350 kotów. Potrzebującym zwierzętom pochodzącym ze stad, którymi się opiekujemy, zapewniamy opiekę weterynaryjną.
Bierzemy udział w realizacji projektów związanych z ograniczaniem populacji wolno bytujących kotów na terenach miejskich oraz w gminnych programach opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Sterylizacja kotek wolno bytujących jest jednym z naszych priorytetów.
Działamy w oparciu o zapisy prawa krajowego, tj. Ustawę o ochronie zwierząt i jej nowelizację oraz lokalne akty prawne (uchwały miejskie, rozporządzenia).
Jesteśmy grupą non-profit. Utrzymujemy zwierzęta pozostające pod naszą opieką wyłącznie z darowizn oraz przekazanego nam 1% podatku.

Nasza strona internetowa: http://pkdt.pl/
adres e-mail: pkdt.biuro@gmail.com

Można nas znaleźć na forum miau:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=144861
oraz na Facebooku:
https://www.facebook.com/Pomorski.Koci.Dom.Tymczasowy

Okres letni jest dla nas zawsze bardzo ciężki. Latem mamy pod swoją opieką mnóstwo kociąt, prawie zawsze wymagających leczenia. Wygrana w konkursie byłaby dla nas ogromną pomocą
temida75
Posty: 7
Rejestracja: 20 września 2010, 21:31

06 kwietnia 2013, 22:23

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Piotrkowska 117 lok. 19
90-430 Łódź
tel. 42 632 05 02
KRS: 0000014017

Wszystko o nas:
www.ltonz.home.pl

Zawsze pomagamy innym, teraz kiedy kończą się środki to mu potrzebujemy pomocy dla naszych podopiecznych.

O nas w skrócie:
Nasze działania skupiają się na szeroko pojętej ochronie praw zwierząt. Przede wszystkim jest to reakcja na zgłaszane nam sygnały przemocy wobec czworonogów.
Nasi inspektorzy każdego dnia podejmują interwencje zgodnie z Ustawą o Ochronie Zwierząt. W ten sposób pod naszą opiekę trafiają zwierzęta, które zaznały wiele zła od swoich właścicieli. Po wyleczeniu szukamy dla nich nowych domów adopcyjnych, które otoczą je miłością i sercem. Sprawy o znęcanie kierujemy do organów ścigania. Wspomagamy, także społecznych opiekunów kotów wolno bytowych. W roku 2012r. każdego miesiąca przekazywaliśmy karmę 278 karmicielom. ŁTOnZ finansuje, również zabiegi sterylizacji zwierząt należących do osób o bardzo niskich dochodach, ale o wielkim sercu. W ten sposób staramy się wpływać na ograniczenie nadpopulacji bezdomnych zwierząt. Podobnie sprawa wygląda z leczeniem i często kosztownymi operacjami, zwłaszcza zwierzaków po wypadkach.

Organizując prelekcję edukacyjne dla dzieci i młodzieży staramy się uwrażliwiać ich na los naszych czworonożnych przyjaciół. Zawsze mamy jakieś psiaki w hotelach lub domach tymczasowych i koty w siedzibie, które czekają tam na nowych opiekunów. Podejmujemy, także coroczną inicjatywę organizacji akcji okresowych tj. latem jest to wystawianie miseczek z wodą, a zimą budowanie budek dla wolno bytujących kotów czy otwieranie piwnicznych okienek.

Każda udana interwencja, każda szczęśliwa adopcja jest wspaniałym osiągnięciem. Rocznie ponad 150 adopcji psów i kotów, tony wydanej karmy, tysiące wydane na leczenie i sterylizację zwierząt są swoistym świadectwem naszej działalności.
natsss16
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwietnia 2013, 15:13

08 kwietnia 2013, 15:18

Pomagajmy zwierzętą. One tak niewiele potrzebują :)
asia1806
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwietnia 2013, 13:52

10 kwietnia 2013, 13:53

:)
skierka187
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2012, 22:23

10 kwietnia 2013, 16:53

Podpisuję się pod zgłoszeniem Fundacji Bernardyn :)
To wspaniała Fundacja, która naprawdę działa, a nie tylko zbiera kasę i dba o medialny rozgłos.
Każdy głos oddany na Fundację Bernardyn to głos, który z pewnością się nie zmarnuje!
oska1983
Posty: 2
Rejestracja: 11 października 2009, 09:51

11 kwietnia 2013, 15:43

ja też popieram fundację Bernardyn :)
kago
Posty: 3
Rejestracja: 28 marca 2011, 09:01

11 kwietnia 2013, 17:34

Fundacja Zwierzaki w Potrzebie
ul. Legionów 55/1
05-200 Wołomin
www.zwierzakiwpotrzebie.pl
fb Zwierzaki w Potrzebie

Próbujemy po raz drugi pozyskać karmę dla naszych psich sierotek. W marcu nam się nie udało, może kwiecień będzie szczęśliwszy ...

Działamy w bardzo trudnym rejonie. Nie ma tutaj schroniska ani dobrego, ani nawet w miarę przyzwoitego. Wszystko co robimy robimy w oparciu o domy tymczasowe i hotele.
W ciągu ponad 2 lat znalazłyśmy domy ponad 200 psom i ok. 20 kotom. W tej chwili pod naszą bezpośrednią opieką znajduje się 40 psów z czego 27 w płatnych hotelach, do których dostarczamy karmę.

Pomoc krakvetu byłaby dla nas ogromną szansą, w tej chwili nie jesteśmy już w stanie więcej zrobić dla bezdomnych zwierząt w naszej okolicy. Nasze możliwości finansowania zwierzaków osiągnęły granicę, której przekroczyć nie możemy.
A na pomoc czekają ogromne ilości niechcianych, porzuconych i zaniedbanych zwierzaków.

kago

Posty: 2
Rejestracja: 28 marca 2011, 08:01
Kartonia
Posty: 1
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 23:36

11 kwietnia 2013, 19:45

jestem za fundacją Zwierzaki w potrzebie. im naprawdę bardzo przyda się taka pomoc!:(
Awatar użytkownika
Asia i Bruno
Posty: 26
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 22:15

11 kwietnia 2013, 22:23

ja jestem za OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu ul. Królewiecka 233; 82-300 Elbląg http://www.schronisko.elblag.pl/
nikita1983
Posty: 1
Rejestracja: 19 września 2011, 17:59

12 kwietnia 2013, 11:10

[quote="kago"]Fundacja Zwierzaki w Potrzebie
ul. Legionów 55/1
05-200 Wołomin
http://www.zwierzakiwpotrzebie.pl
fb Zwierzaki w Potrzebie

Próbujemy po raz drugi pozyskać karmę dla naszych psich sierotek. W marcu nam się nie udało, może kwiecień będzie szczęśliwszy ...

Działamy w bardzo trudnym rejonie. Nie ma tutaj schroniska ani dobrego, ani nawet w miarę przyzwoitego. Wszystko co robimy robimy w oparciu o domy tymczasowe i hotele.
W ciągu ponad 2 lat znalazłyśmy domy ponad 200 psom i ok. 20 kotom. W tej chwili pod naszą bezpośrednią opieką znajduje się 40 psów z czego 27 w płatnych hotelach, do których dostarczamy karmę.

Pomoc krakvetu byłaby dla nas ogromną szansą, w tej chwili nie jesteśmy już w stanie więcej zrobić dla bezdomnych zwierząt w naszej okolicy. Nasze możliwości finansowania zwierzaków osiągnęły granicę, której przekroczyć nie możemy.
A na pomoc czekają ogromne ilości niechcianych, porzuconych i zaniedbanych zwierzaków.

kago

Posty: 2
Rejestracja: 28 marca 2011, 08:01[/quote]
Zablokowany