Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-czerwiec 2015

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - czerwiec 2015

Fundacja Zielony Pies
113
5%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach
284
13%
Zwierzaki z Mińska pod patronatem fundacji Viva!
10
0%
Fundacja KOTangens
697
33%
Fundacja JOKOT
994
47%
Stowarzyszenie Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne "Łapa"
7
0%
Psia Ekipa
2
0%
Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku - Białej "Reksio"
6
0%
 
Liczba głosów: 2113
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

29 maja 2015, 14:36

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
Awatar użytkownika
FundacjaZielonyPies
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2015, 17:18
Kontakt:

01 czerwca 2015, 13:52

Fundacja Zielony Pies
KRS 0000539976

FB: https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... f=settings
WWW: http://www.zielonypies.eu/

Fundacja Zielony Pies powstała z miłości do braci mniejszych. Po latach nie formalnego działania podjęliśmy decyzję o utworzeniu Fundacji Zielony Pies. Jesteśmy organizacją działającą lokalnie. Wspieramy działania lokalnego wolontariatu i mieszkańców gminy Mszczonów oraz gmin ościennych w walce z bezdomnością, cierpieniem psich i kocich serduszek. Prowadzimy akcje mające na celu uświadamianie społeczności lokalnej potrzeby zwierząt . Prowadzimy również akcje propagujące sterylizację i kastrację psów i kotów aby ich niechciane potomstwo nie powiększało już tak ogromne grono bezdomniaków. Stworzyliśmy na własnym terenie ośrodek adopcyjny w którym nasi bracia mniejsi odzyskują wiarę w człowieka i jego dobro. Jest to miejsce gdzie nasi podopieczni odzyskują siły fizyczne i psychiczne. Ośrodek mieści się na dużym terenie o bardzo przyjaznej infrastrukturze pozwalającej czuć się swobodnie naszym podopiecznym. Naszym marzeniem jest przekształcenie i zmodernizowanie ośrodka tak aby komfort psich i kocich serduszek był jak największy. W najbliższym czasie chcieli byśmy utworzyć azyl dla kotów i punkt opieki nad psami starszymi. Dla psów starszych planujemy wybudować pawilon w ogrzewaniem i wygodnymi wybiegami przystosowanymi do wymagań starszych psów. Dzięki własnemu terenowi nie ponosimy dodatkowych kosztów utrzymywania zwierząt w hotelach.
W niedalekiej przyszłości chcemy utworzyć patrol interwencyjny działający na terenie gminy Mszczonów jak i gminach ościennych.

Fundacja Zielony Pies nie otrzymuje żadnych dotacji z instytucji państwowych .Utrzymujemy się tylko z datków i darów rzeczowych. Wspierając nasze działania bezpośrednio pomagasz braciom mniejszym !!

Fundacja Zielony Pies
Gacia1
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2013, 18:16

01 czerwca 2015, 22:53

Zgłaszam: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach

Nasze Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt leży w malutkiej miejscowości Sosnowice w otoczeniu lasów w województwie zachodniopomorskim. Schronisko w Sosnowicach ma podpisane porozumienia z 8 Gminami: Wolin, Międzyzdroje, Dziwnów, Kamień Pomorski, Golczewo, Nowogard, Resko, Gryfice. W schronisku przebywa obecnie około 120 psów, więc każde ręce do pracy i pomoc na wagę złota!

Psy będące pod naszą opieką są szczepione, odpchlone, odrobaczone i kastrowane/sterylizowane. Codziennie wydajemy około 70kg karmy suchej, do tego karma mokra dla starszych piesków.
Schronisko prowadzone jest przez prawdziwych „psiarzy”, jest otwarte dla ludzi oraz dla psów, które nie zaznały dobra ze strony człowieka lub je nagle straciły.

Będziemy wdzięczni za głosy na nasze Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. Wygrana pomoże wyżywić nasze pieski i wesprzeć skromny budżet Schroniska.

http://schronisko-sosnowice.pl/
https://www.facebook.com/SchroniskoSosnowice
Espoo
Posty: 2
Rejestracja: 18 marca 2015, 05:55

04 czerwca 2015, 10:42

Zgłaszam grupę wolontariuszek Zwierzaki z Mińska pod patronatem fundacji Viva!

ZWIERZAKI Z MIŃSKA W LICZBACH:
2 – liczba wolontariuszek (sympatyczne, zaangażowane dziewczyny pracujące zawodowo, zwierzakom poświęcające cały swój wolny czas po pracy),
10 – zaokrąglona liczba osób zaprzyjaźnionych miłośników zwierząt wspierających dorywczo wolontariuszki (pomoc w obsłudze fan page’a, pomoc w transporcie zwierzaków do weterynarza lub do nowego domu),
100 – prawie setka psów i kotów pod opieką, z czego część nie kwalifikuje się do adopcji ze względu na problemy zdrowotne lub behawioralne.

Działalność wolontariuszek budzi sporo sympatii i wsparcia, sądząc po ich facebookowym fan page’u, niestety realnej pomocy (czyli wsparcia materialnego czy finansowego) wciąż jest za mało w stosunku do potrzeb. Wygrana w tym konkursie pozwoliłaby na chwilę złapać oddech w ciągłej walce o pieniądze na zakup karmy, żwirku, spłatę faktur w lecznicach.

FAN PAGE ZWIERZAKÓW
https://www.facebook.com/ZwierzakizMinska1 (strona widoczna po zalogowaniu)

ZWIERZAKI O SOBIE
"Jesteśmy grupą wolontariuszy z Mińska Mazowieckiego, nasze działania skupiają się na terenie naszego miasta, niekiedy interweniujemy w okolicznych gminach. Wszystko to w granicach własnych możliwości i własnych środków finansowych.
Nasze działania skupiają się głównie na wyłapywaniu i sterylizacji bezdomnych i wolno żyjących kotów i psów. Dokarmiamy je, utrzymujemy psy w hotelach, prowadzimy domy tymczasowe by w efekcie końcowym znalazły swoje bezpieczne domy.
Najwięcej mówią jednak liczby, tylko w latach 2010 – 2013 wysterylizowaliśmy 426 kotów i kilkadziesiąt psów. Do adopcji trafiła grubo ponad setka zwierzaków. To wymierne efekty naszej „pracy”.
W samym 2013 wysterylizowałyśmy 126 kotów, 3 psy i 6 suczki, do adopcji trafiło ponad 40 zwierzaków, wiele zwierząt znalazło też dom tymczasowy albo trafiło do hoteliku.
W 2014 wysterylizowałyśmy/wykastrowałyśmy ok. 100 kotów i 4 psy z terenu Mińska Mazowieckiego i okolic. Nowy dom znalazło ponad 70 zwierzaków, kilkanaście trafiło do domów tymczasowych i hotelików.
Wsparcie dla Zwierzaków z Mińska to realna pomoc, to kolejne sterylizacje, które powstrzymają fale niekontrolowanego rozrodu wśród bezdomnych zwierząt, to uratowane zwierzęta, które ktoś skatował, tylko dlatego, że stanęły mu na drodze, to pełna miska i szansa na dom, który powinien mieć każdy, bez względu na to, czy porusza się na dwóch czy na czterech "łapach" :)"
magradz
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 01:21

04 czerwca 2015, 22:33

Zgłaszam fundację KOTangens

KRS 0000454435
NIP 58 331 582 42
regon 221847290
strona www: http://kotangens.org
Facebook: https://www.facebook.com/fundacjaKOTangens

Fundacja powstała aby nieść bezpośrednią pomoc zwierzętom, w szczególności kotom.
Kotangens skupia swoje działania na bezpośredniej pomocy kotom wolno żyjącym, w szczególności na kastracjach kotek i kocurów, stwarzaniu kotom wolno żyjącym odpowiednich warunków do życia, dokarmianiu, leczeniu osobników chorych, szukaniu domów stałych kociętom oraz kotom nie radzącym sobie w środowisku miejskim
KOTangens pomaga opiekunom kotów wolno żyjących świadomie i rozsądnie opiekować się kotami, tak aby ograniczać populację zwierząt niechcianych, aby opieka taka służyła dobrostanowi zwierząt. Współpracuje z weterynarzami mającymi duże doświadczenie w pracy z kotami wolno żyjącymi, którzy zachowując najwyższy stopień profesjonalizmu, fachowości i wysokie standardy okazują też serce zwierzętom niczyim i świadczą im opiekę weterynaryjną po preferencyjnych cenach.

Fundacja nie posiada żadnego zaplecza lokalowego, nie prowadzi schroniska, we własnych mieszkaniach prowadzi Domy Tymczasowe w których zwierzęta przygotowywane są do adopcji. Aktualnie pod opieką Fundacji przebywa około 80 kotów dorosłych, które szukają domów oraz około 30 kociąt, 2 dorosłe psy oraz 5 szczeniąt. Dodatkowo w domach wolontariuszek oraz w w lecznicach przebywa stale (oczywiście rotacyjnie) około 20-30 kotek wolno żyjących, które dochodzą do siebie po zabiegach sterylizacji.

Do 04.06.2015 Fundacja wyłapała do zabiegów sterylizacji/kastracji 523 kotki wolno żyjące oraz 68 kocurów!
https://www.facebook.com/events/919066448117068/

Fundacja KOTangens działa non profit, wszyscy w fundacji pracują na zasadach wolontariatu, nie pobierając za swoją pracę pensji. Fundacja to 6 stale pracujących osób oraz kilka osób wspomagających jej działania. Fundacja utrzymuje się wyłącznie z datków od naszych sympatyków, nie mamy żadnego dofinansowania od instytucji państwowych.

Wgrana w konkursie karma pozwoliłaby przeznaczyć większe fundusze na leczenie i sterylizacje a tym samym pomóc większej liczbie kotów wolno żyjących i bezdomnych.
Będziemy bardzo wdzięczne za każdy głos!
jopop
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2007, 23:32

06 czerwca 2015, 22:50

Zgłaszam po raz kolejny Fundację JOKOT.

Nasze działania to przede wszystkim sterylizacje kotów bezdomnych i wolno żyjących, co roku wykonujemy około 600-700 takich zabiegów. Pomagamy w łapaniu zwierzaków dzikich, leczymy koty wolno żyjące, często trafiają do nas szczególnie kosztowne koty powypadkowe.

Mamy pod opieką około 200 zwierzaków.

W tym sezonie wyjątkowo wcześnie zalały nas kocięta, w dodatku większość z nich to niesamodzielne maluszki. Koszty odkarmienia ich i oporządzenia weterynaryjnie - są ogromne. Jest ich w Fundacji już około 40.

W dodatku - w tej chwili kociarniany żłobek zaatakowała panleukopenia. Absolutnie wszystkie rezerwy finansowe poszły na leczenie. Na dziś choruje poważnie 10 maluchów, dalsze dwa mają na razie tylko lekkie rozwolnienie. Myślę, że żadnego kociarza ani psiarza nie trzeba przekonywać, że jest to stan dramatyczny i drenujący finanse Fundacji.

Dlatego ogromnie zależy nam na wygranej w konkursie o karmę właśnie teraz, aby martwić się tylko leczeniem maluchów, a nie tym, czy będziemy je mieli za co wykarmić.
Prelud
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 14:44

11 czerwca 2015, 17:59

Witam!!
Stawiam na Fundacja Zielony Pies. Śledzę Ich poczynania od dłuższego czasu. Zawsze chętni do pomocy, nie ma dla Nich rzeczy niemożliwych jeśli trzeba pomóc zwierzęciu. Dokonują cudów, aby nasi mniejsi bliźni byli bezpieczni. Im trzeba też pomóc nieść pomoc...
Z wielkim uznaniem dla Fundacji Zielony Pies.
ankadybowska
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwietnia 2015, 12:29

11 czerwca 2015, 20:20

[quote="FundacjaZielonyPies"]Fundacja Zielony Pies
KRS 0000539976

FB: https://www.facebook.com/pages/Fundacja ... f=settings
WWW: http://www.zielonypies.eu/

Fundacja Zielony Pies powstała z miłości do braci mniejszych. Po latach nie formalnego działania podjęliśmy decyzję o utworzeniu Fundacji Zielony Pies. Jesteśmy organizacją działającą lokalnie. Wspieramy działania lokalnego wolontariatu i mieszkańców gminy Mszczonów oraz gmin ościennych w walce z bezdomnością, cierpieniem psich i kocich serduszek. Prowadzimy akcje mające na celu uświadamianie społeczności lokalnej potrzeby zwierząt . Prowadzimy również akcje propagujące sterylizację i kastrację psów i kotów aby ich niechciane potomstwo nie powiększało już tak ogromne grono bezdomniaków. Stworzyliśmy na własnym terenie ośrodek adopcyjny w którym nasi bracia mniejsi odzyskują wiarę w człowieka i jego dobro. Jest to miejsce gdzie nasi podopieczni odzyskują siły fizyczne i psychiczne. Ośrodek mieści się na dużym terenie o bardzo przyjaznej infrastrukturze pozwalającej czuć się swobodnie naszym podopiecznym. Naszym marzeniem jest przekształcenie i zmodernizowanie ośrodka tak aby komfort psich i kocich serduszek był jak największy. W najbliższym czasie chcieli byśmy utworzyć azyl dla kotów i punkt opieki nad psami starszymi. Dla psów starszych planujemy wybudować pawilon w ogrzewaniem i wygodnymi wybiegami przystosowanymi do wymagań starszych psów. Dzięki własnemu terenowi nie ponosimy dodatkowych kosztów utrzymywania zwierząt w hotelach.
W niedalekiej przyszłości chcemy utworzyć patrol interwencyjny działający na terenie gminy Mszczonów jak i gminach ościennych.

Fundacja Zielony Pies nie otrzymuje żadnych dotacji z instytucji państwowych .Utrzymujemy się tylko z datków i darów rzeczowych. Wspierając nasze działania bezpośrednio pomagasz braciom mniejszym !!

Fundacja Zielony Pies[/quote]
inodi

14 czerwca 2015, 21:56

Dobry wieczór, zgłaszam Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku - Białej "Reksio" http://www.schronisko.bielsko.biala.pl
chinook
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 08:54

15 czerwca 2015, 11:29

Chciałabym zgłosić do konkursu stowarzyszenie Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne "Łapa" działające w Nysie, woj.opolskie. Stowarzyszenie tworzą osoby oddane całym sercem zwierzętom, pełne empatii i wrażliwości na krzywdę zwierząt. "Łapa" zajmuje się interwencjami dotyczącymi zaniedbań i złego traktowania zwierząt, wyłapuje bezdomne zwierzęta, które prawie zawsze są chore lub okaleczone. "Łapa" współpracuje z lecznicą Arka, w której zwierzaki są leczone, tam też mają swój przytulny, ciepły kąt, pełną miskę, troskliwą opiekę i mnóstwo miłości aż do chwili znalezienia im odpowiedniego domu - tymczasowego lub stałego. W skrócie można powiedzieć, że zapobieganie bezdomności i pomoc dla zwierząt skrzywdzonych i źle traktowanych to główne cele nyskiej "Łapy".Tak jak i inne organizacje charytatywne "Łapa" boryka się z problemami finansowymi, więc zdobycie karmy czy żwirku dla zwierząt znajdujących się pod ich opieką byłoby spełnieniem marzeń - zarówno ludzi działających w "Łapie" jak i zwierząt znajdujących sie pod ich opieką. "Łapa" jest na facebooku https://www.facebook.com/lapanysa
"Łapa" zgłoszona była już do konkursu w kwietniu, lecz niestety nie udało się. Może tym razem zwierzaki będą miały więcej szczęścia.
inodi

15 czerwca 2015, 21:51

Zgłaszam grupę wolontariuszy Psia Ekipa -działają przy Miejskim Schronisku dla Zwierząt w Bielsku-Białej i wyczyniają prawdziwe cuda pomagając znaleźć zwierzakom nowe domy. Robią kawał dobrej roboty, np. odkąd jest ciepło w soboty kapią psy z bielskiego schroniska.To ich fan pejdż na facebooku: https://www.facebook.com/psiaekipa
m_ciemachowska
Posty: 1
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 09:44

16 czerwca 2015, 09:47

Głosuję na Schronisko w Sosnowicach
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

30 czerwca 2015, 13:03

Informuję, iż weryfikacja głosów została zakończona.

W czerwcowej edycji konkursu zwyciężyła:

Fundacja KOTangens, której serdecznie gratulujemy!

Klienci, rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz zwycięzcy kwotę 13800 zł.
Sklep Krakvet.pl przeznacza dodatkowo 1000 zł jako wsparcie dla zwycięzcy - organizacja otrzyma pomoc o łącznej wartości 14800 zł!

W dniu dzisiejszym skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej.
Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do kolejnej, lipcowej edycji Pomocy dla Schronisk.

Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
Zablokowany