Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - czerwiec 2013

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - czerwiec 2013

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Leśny Zakątek" w Koszalinie
3
0%
Fundacja Dar Serca ze Skały
9
1%
OTOZ Animals Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni
25
2%
Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
697
53%
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami koło w Płocku
12
1%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Pławnie
3
0%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu
134
10%
Stowarzyszenie "Zwierzyniec św. Franciszka" w Olsztynie
6
0%
Schronisko dla Bezdomnych zwierząt w Toruniu
419
32%
 
Liczba głosów: 1308
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty: 193
Rejestracja: 29 września 2004, 13:48

07 czerwca 2013, 12:08

Regulamin:

Zasady ogólne
1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania
3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie
7. Około 16 dnia miesiąca zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jedno z zaproponowanych schronisk.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania
15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
17. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
18. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

19. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

20. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.
www.krakvet.pl - najtańszy [url=http://www.krakvet.pl/]sklep zoologiczny[/url]
TOZ O/Koszalin
Posty: 3
Rejestracja: 12 lutego 2013, 15:42

07 czerwca 2013, 21:30

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Leśny Zakątek" w Koszalinie
marta-t
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 22:54

10 czerwca 2013, 23:13

Zgłaszam Fundację Dar Serca ze Skały.
Fundacja została założona 29.08.2006 z potrzeby niesienia pomocy bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym zwierzętom oraz ludziom, którzy nie bacząc na przeciwności losu tym zwierzętom pomagają.
Fundacja, jej wolontariusze i współpracujący z nią lekarze weterynarii pomagają bezdomnym, zaniedbanym i skrzywdzonym zwierzakom z podkrakowskich gmin. W zeszłym roku zorganizowała przytulisko aby zwierzaki te mogły w godziwych warunkach, przy zapewnieniu pełnej opieki weterynaryjnej czekać na nowe kochające domy. Dla części z tych zwierząt, starych lub ciężko chorych przytulisko jest domem, w którym spędzą resztę życia. Robimy wszystko, aby w tym miejscu mogły czuć się jak w domu, kochane, przytulane, leczone.
W 2012 roku Fundacja udzieliła pomocy ponad 100 zwierzakom - większość znalazła nowe domy, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie.
Poza taką działalnością Fundacja pomaga zwierzętom, które wprawdzie mają domy, ale których właściciele ze względu na wiek, chorobę lub niezaradność życiową nie mogą swoim podopiecznym stworzyć właściwych warunków bytowania - dokarmiamy psy i koty, sterylizujemy/kastrujemy, leczymy, organizujemy nowe budy, zmieniamy łańcuchy. Wspieramy również prywatne osoby, które z racji wielkiej miłości do zwierząt same podejmują próbę pomocy tym wyrzuconym, bezdomnym, chorym. To często osoby starsze, których możliwości finansowe przekraczają potrzeby niejednokrotnie dużego stadka przygarniętych istot.
Udzielamy tez pomocy psom uratowanym z mordowni w Olkuszu.
W tej chwili mamy pod opieką ponad 30 psów i kotów przebywających w przytulisku oraz nielicznych domach tymczasowych.
Utrzymujemy i leczymy również kilkanaście koni, uratowanych przed wyrokiem śmierci w rzeźni.
Każde wsparcie jest dla nas i naszych podopiecznych na wagę złota. Będziemy wdzięczni za każdy oddany na nas głos.
Zapraszamy na strony www.pomoczwierzakom.pl oraz www.facebook.com/znajdzmidom oraz na nasz profil www.facebook.com/inicjatywalokalna.dlazwierzat.
PaulinaPaulina
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2013, 19:56

11 czerwca 2013, 15:31

Zgłaszam schronisko w Gdyni, pod jego opieką przebywa około 350 psów i 150 kotów, które potrzebują karmy.
OTOZ Animals Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni
ul.Małokacka 3a
81-654 Gdynia
tel.58-622-25-52
strona internetowa: www.ciapkowo.pl
e-mail: ciapkowo@neostrada.pl
p.wolnicki
Posty: 1
Rejestracja: 07 czerwca 2013, 09:59

14 czerwca 2013, 09:08

Witam, chciałbym zgłosić Fundację Azylu pod Psim Aniołem, ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawa, www.psianiol.org.pl

40 lat temu w Warszawie-Falenicy powstał azyl. Tym co różniło go od innych azyli było to, że powstał z miłości. 10 lat temu do azylu dołączyła fundacja. Żeby azylowi i jego mieszkańcom było lżej. Podobno maczał w tym palce anioł. Pewnie ten sam anioł, który azyl założył - Agnieszka Brzezińska. Odkąd pojawiła się fundacja pomaganie stało się łatwiejsze. I skuteczniejsze - o czym przekonało się prawie 2000 zwierząt, które przewinęły się przez to miejsce. Cynk o przyjaznym azylu i wysokim wskaźniku tutejszych adopcji dawały sobie wszystkie psy i koty, które (bynajmniej nie z własnej winy) znalazły się w tarapatach. Nie wiadomo, skąd o Psim Aniele dowiedziały się inne zwierzęta, ale nagle zrobiło się tu kosmopolitycznie. Dziś można natknąć się tu na 2 konie, tchórzofretkę, gołębia, kawkę, 2 wrony, łabędzia i kogoś z czwórki najliczniejszej azylowej mniejszości - szynszyli. W 2008 roku założycielka azylu została laureatką nagrody Serce dla Zwierząt „za poświęcenie życia na ratowanie zwierząt". Mówi się, że nikt inny nie miał tak silnego, międzygatunkowego lobbingu.
beata29
Posty: 1
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 16:13

14 czerwca 2013, 16:36

Witam,

Chciałabym zgłosić: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami koło w Płocku.
http://www.toz-plock.pl
Facebook: http://www.facebook.com/tozplocki

Pod naszą opieką znajduje się KILKADZIESIĄT zwierząt, którym zapewniamy opiekę, wyżywienie i leczenie - a koszty są ogromne. Wszystkie zwierzęta przebywają w naszych mieszkaniach, azylu i gabinecie weterynaryjnym. Poprzez sterylizacje i kastracje zapobiegamy bezdomności zwierząt. Pomagamy porzuconym, skrzywdzonym i często chorym zwierzętom, walczymy o ich prawa. Uczestniczymy również w interwencjach, zapobiegając znęcaniu sie nad zwierzętami. Bierzemy udział w ściganiu przestępstw i wykroczeń, kierujemy wnioski o ukaranie przestępców do Prokuratury, a w Sądach występujemy jako oskarżyciele posiłkowi przeciwko zwyrodnialcom znęcającym się nad zwierzętami. Uważamy, że one czują, zarówno radość, szczęście, jak i ból, samotność czy cierpienie i zasługują na godne warunki życia.

W całym naszym mieście działa zaledwie kilka osób, które poświęcają swój wolny czas na pomoc zwierzętom. Nikt nie otrzymuje z tego tytułu żadnego "wynagrodzenia", działamy społecznie. Często się zdarza, że większość kosztów pokrywamy z własnej kieszeni.
Mimo tego, do ciągłego działania skłania nas świadomość tego, że robimy coś naprawdę dobrego, że zmieniamy życie zwierząt na lepsze.

Sytuacja jest obecnie bardzo ciężka, zwierząt jest bardzo dużo (ok. 70) i przybywają kolejne. Utrzymujemy się w zasadzie tylko z 1% i datków od ludzi, a tych jest bardzo mało. Brakuje karmy przede wszystkim dla kotów i piesków, jak również środków finansowych na jej zakup.

Nie ukrywamy, że bardzo liczymy na Państwa wsparcie. Będziemy bardzo wdzięczni za oddanie na nas swojego głosu.
kasiasiusia18
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwietnia 2013, 23:58

14 czerwca 2013, 17:56

schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pławnie
Pławno 17
78-550 Czaplinek
nati11osw
Posty: 1
Rejestracja: 20 marca 2013, 20:09

14 czerwca 2013, 18:03

Witam
Ponownie zgłaszam Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu wpłaty z 1% nieprędko i jakoś malutko chętnych na nasze kochane zwierzaki :(( Dzięki wygranej w Krakvecie udałoby się być może zaoszczędzić trochę na bieżących wydatkach i przeznaczyć pieniążki na te bardzo pilne aktualnie potrzeby.

Jako OTOZ ANIMALS schronisko w 2010r. przyjęliśmy , a właściwie wywalczyliśmy , od firmy ZUK.
Opiekujemy się naszymi psiakami i kotkami z wielkim sercem i zaangażowaniem , w schronisku ale również we własnych domach, gdy brakuje miejsc czy w domach wolontariuszy. Ratujemy każdego zwierzaka, każdemu dajemy szansę, bez względu na wiek ,stan zdrowia itp.
Znajdujemy wspaniałe domy i opiekunów także dla zwierząt starszych, ślepych kalekich, nieraz po amputacjach i innych zabiegach. W ubiegłym roku nie poddaliśmy eutanazji ani jednego pieska .

Mamy prze kochanych wolontariuszy którzy ogromnie nam pomagają. Nasza wolontariuszka Natalka została wybrana „wolontariuszem roku” w Oświęcimiu.Przeprowadzamy nieustannie modernizacje naszego bardzo wiekowego schroniska.

Mamy prężnie działający inspektorat – przeprowadzamy interwencje w przypadkach niehumanitarnego traktowania zwierząt . Dzięki naszej konsekwencji w Oświęcimiu zapadł jeden z pierwszych w Polsce wyroków, kary więzienia bez zawieszenia za znęcanie się nad zwierzętami.

Interweniujemy także w przypadkach rannych, wymagających pomocy dzikich zwierząt , współpracując z Leśnym Pogotowiem w Mikołowie. Uratowaliśmy wiele saren, łabędzi, dzikiego ptactwa.

Sterylizujemy kotki wolnożyjące z piwnic, działek , osiedli – współpracując z karmicielami, pomagając im w dokarmianiu i opiece . Od początku naszej działalności możemy już liczyć w setkach wysterylizowane przez nas kocie futerka :)

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.otozanimalsoswiecim.pl
elle@elle
Posty: 1
Rejestracja: 16 czerwca 2013, 21:30

16 czerwca 2013, 21:39

O nasStowarzyszenie "Zwierzyniec św. Franciszka" w Olsztynie, jest organizacją zrzeszającą najbardziej oddanych i najdłużej pracujących wolontariuszy Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie.Stowarzyszenie pomaga zwierzętom schroniska poprzez:


tworzenie domów tymczasowych dla najbardziej potrzebujących psów i kotów oraz pozyskiwanie dla nich nowych właścicieli ;

finansowanie skomplikowanego leczenia lub rehabilitacji podopiecznych schroniska ;

organizowanie festynów, zbiórek karmy i kwest na rzecz schroniska ;

pracę ze zwierzętami w schronisku - spacery, pielęgnacja, szkolenia, agility ;

finansowanie drobnych inwestycji w schronisku - m. in nowych wybiegów ;
JulkaG3
Posty: 1
Rejestracja: 16 czerwca 2013, 22:14

16 czerwca 2013, 22:17

Witam. :)
Zgłaszam Schronisko dla Bezdomnych zwierząt w Toruniu

ul. Przybyszewskiego 3
87-100 Toruń
tel: (0-56) 622-48-87

http://www.schronisko.torun.pl/
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty: 193
Rejestracja: 29 września 2004, 13:48

03 lipca 2013, 15:46

Witamy,

W konkursie czerwcowym zwyciezylo Schronisko dla Bezdomnych zwierząt w Toruniu. Gratulujemy wygranej!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 11294zl. Sklep Krakvet przeznacza 1000zł jako pomoc dla schroniska - łącznie organizacja otrzyma pomoc o wartości 12294zl. Gratulujemy!

Za chwilke skontaktujemy się ze zwyciezca w celu poinformowania o wygranej oraz rowniez rozpocznie się konkurs lipcowy.

Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko
www.krakvet.pl - najtańszy [url=http://www.krakvet.pl/]sklep zoologiczny[/url]
Zablokowany