Skuteczny zzampon przeciw pchłom

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

DORIS2
Posty: 103
Rejestracja: 28 maja 2018, 14:43

03 września 2018, 11:30

Dzień dobry

Mam problem polegający na tym że nie mogę psa na razie zakrapiać kroplami przeciwpchelnymi z powodu jego przewlekłej choroby.

Niestety pies złapał gdzieś pchły ( przypuszczam że podczas wizyty weterynarza gdzie był badany na tym samym stoliku po innych psach) i bardzo się namnożyły.

Kąpałam psa w ziołowym szamponie przeciwpchelnym ale nic to nie dało. Pies ma przewlekłe zapalenie jelit i nie może być narażony na takie preparaty które może zlizać z sierści jak np. proszek z obroży przeciwpchelnej.

Będę wdzięczna za informację czy ktoś może zna jakiś szampon czy inny tego typu preparat który pozwoliłby na skuteczne zabicie pcheł podczas kąpieli.

Będę wdzięczna.
dorislicka
Posty: 1
Rejestracja: 19 września 2018, 12:51

19 września 2018, 12:52

czesc
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

28 stycznia 2021, 08:17

DORIS2 pisze:
03 września 2018, 11:30
Dzień dobry

Mam problem polegający na tym że nie mogę psa na razie zakrapiać kroplami przeciwpchelnymi z powodu jego przewlekłej choroby.

Niestety pies złapał gdzieś pchły ( przypuszczam że podczas wizyty weterynarza gdzie był badany na tym samym stoliku po innych psach) i bardzo się namnożyły.

Kąpałam psa w ziołowym szamponie przeciwpchelnym ale nic to nie dało. Pies ma przewlekłe zapalenie jelit i nie może być narażony na takie preparaty które może zlizać z sierści jak np. proszek z obroży przeciwpchelnej.

Będę wdzięczna za informację czy ktoś może zna jakiś szampon czy inny tego typu preparat który pozwoliłby na skuteczne zabicie pcheł podczas kąpieli.

Będę wdzięczna.
Witaj!
Możesz wypróbować u swojego czworonoga produkt DR SEIDEL Szampon z dziegciem i biosiarką 220ml

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-12649-DR-SEIDEL-Szampon-z-dziegciem-i-biosiarka-220ml.html
Szampon nawilża, oczyszcza i wzmacnia sierść Twojego psa. Dlatego będzie wspaniałym uzupełnieniem pielęgnacji. Doskonale się pieni i sprawia, że sierść i skóra po użyciu są świeże i dokładnie oczyszczone. Dodatkową zaletą jest jego naturalna receptura, która sprawia, że szampon jest bezpieczny i odpowiedni dla wszystkich czworonogów.
Zapraszamy do naszego sklepu!

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość