Sierść na łapkach

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Nacia i Bellcia
Posty: 6
Rejestracja: 03 listopada 2018, 15:54

19 grudnia 2018, 14:41

Ma ktoś może dobry sposób lub trymer do polecenia lub jakieś rady dotyczące kwestii profesjonalnego usunięcia włosków na łapkach u psikaka bo nie wiem czy to jej przeszkadza jednak mam ochotę to usunąć i zastanawiam się jakim trymerem np lub czym to ogolić aby psu nie zrobić krzywdy.
blake111
Posty: 90
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 14:11

19 stycznia 2021, 13:05

Cześć! Wydaje mi się, że najpierw najlepiej udać się do specjalisty. On ci pokaże jak wykonywać takie zabiegi poprawnie i bezpiecznie :) Później możesz się wyposażyć w specjalne przyrządy i uzupełniać pielęgnacje o te zabiegi.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

19 stycznia 2021, 13:34

Nacia i Bellcia pisze:
19 grudnia 2018, 14:41
Ma ktoś może dobry sposób lub trymer do polecenia lub jakieś rady dotyczące kwestii profesjonalnego usunięcia włosków na łapkach u psikaka bo nie wiem czy to jej przeszkadza jednak mam ochotę to usunąć i zastanawiam się jakim trymerem np lub czym to ogolić aby psu nie zrobić krzywdy.
Cześć!
W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do prawidłowej pielęgnacji czworonogów.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-10195-TRIXIE-Maszynka-do-strzyzenia-Moser-Professional-45W-45W-2384.html
Maszynka jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zadbać o odpowiednią pielęgnację sierści swojego pupila we własnym domu. Ponadto produkt sprawdza się również w salonach groomerskich oraz klinikach czy gabinetach weterynaryjnych.
Zaletą produktu jest jego cicha praca, dlatego nada się dla wszystkich psów, także tych wrażliwych. :wink:
Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość