Revetia

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Magdalenka1500
Posty: 1
Rejestracja: 20 października 2015, 22:15

20 października 2015, 22:22

Witam, jestem tutaj nowa i nie zdążyłam jeszcze przejrzeć całego forum i tym samym nie wiem, czy nie zadaję pytania, które już padło. Co sądzicie o Revetii?
szymnuk
Posty: 1
Rejestracja: 29 października 2015, 14:29

29 października 2015, 14:33

Revettię podawała psiakowi moja babcia, biedak ledwie wstawał, jest poprawa. Nie wiem,na ile to wynik Revetii,ale rzeczywiście od momentu podawania, widać różnicę. Ale pewnie warto popytać u weterynarza może? pozdrawiam!
MarcjannaMat
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2016, 10:24

22 stycznia 2016, 10:53

ja nie podawałabym nic zwierzakowi bez konsultacji z lekarzem, jeśli coś jest nie tak z naszym pupilem to suplement nie wystarczy - trzeba sprawdzić czy nie jest poważnie chory...
katarzynalubi
Posty: 1
Rejestracja: 25 stycznia 2016, 23:11

25 stycznia 2016, 23:13

Ja też doradzałabym wizytę u weterynarza.
kamisiaczeq90

27 stycznia 2016, 21:24

Sądzę, że każdy odpowiedzialny właściciel najpierw zapyta o opinię lekarza, ja bym nie ryzykowała żeby dawać coś zwierzakom bez wiedzy na temat danego preparatu.
kidney
Posty: 1
Rejestracja: 19 lutego 2016, 18:50

19 lutego 2016, 18:57

Dołączam się do pytania, dokładnie chodzi mi o Revetia sierść. Stosował ktoś? Pieseł ma niedoczynność tarczycy, ale wyrównaną lekami. Taka rasa... ale może coś ograniczy ilość sierści :P
ja123456789
Posty: 1
Rejestracja: 19 lutego 2016, 23:17

19 lutego 2016, 23:24

jestem ciekawa opinii na temat Revetii właśnie :)
ana bocha

26 kwietnia 2016, 11:26

Zawsze warto najpierw zapytać weterynarza, żeby nie zaszkodzić pieskowi.
Krzysiekewa
Posty: 233
Rejestracja: 16 października 2016, 15:58

29 listopada 2016, 22:23

Revetia nie działa bo za bardzo nie ma jak i co działac , ale nie zaszkodzi
Awatar użytkownika
karuskova
Posty: 24
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 20:00

12 stycznia 2017, 00:21

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Nie podajemy żadnych wynalazków i dziwnych preparatów bez konsultacji z lekarzem. Już o niejednym takim przypadku słyszałam, co to właśnie zaszkodziło, zamiast pomóc. To są zwykłe chwyty marketingowe. Jeśli psu coś dolega, trzeba zadbać o pełną diagnostykę i wdrożyć ewentualne leczenie, a nie bawić się w znachora. To trochę tak, jak stosowanie samodzielnie środków na hemoroidy, a może i nawet gorzej. Na jakiś czas pomogą. A potem? :roll:
Krzysiekewa
Posty: 233
Rejestracja: 16 października 2016, 15:58

18 stycznia 2017, 21:29

Karuskova tą Revetią nie zaszkodzisz psu, chyba że mu podasz 1/3 opakowania na raz i dostanie biegunki/ wymiotów. W przypadku takiego suplementu diety nie trzeba konsultować się z lekarzem, to tak jakbyś Ty chciała kupić jakąś Skrzypovite na włosy czy inny genialny wynalazek, ale przed kupnem zawracałabyś głowę lekarzowi rodzinnemu czy taka Skrzypowita, Belissa i inne preparaty ci zaszkodzą. A jak będziesz chciała kupić multiwitaminę też na konsultacje medyczną pójdziesz ?
Bolek331
Posty: 5
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 12:46

19 stycznia 2017, 12:10

Do lekarza idź a nie pytasz tu.
___
Awatar użytkownika
karuskova
Posty: 24
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 20:00

27 stycznia 2017, 20:03

Krzysiekewa, ano widzisz, nie do końca masz rację. Tak właśnie te firmy żerują na naiwności i niewiedzy ludzi. Zbędne łykanie suplementów, KIEDY ICH NIE POTRZEBUJEMY, może przynieść zupełnie odwrotny skutek. I tak jest u ludzi, tak też jest u psów. Skąd wiesz, że Twój pies potrzebuje takiego, a nie innego składnika? Skąd wiesz, że jest mu on niezbędny? Tym bardziej sztuczny, w "chemicznej" postaci? Ja na przykład wolę podać raz w tygodniu surowe jajko, siemię lniane, które można dawać nawet codziennie (działa fajnie osłonowo na przewód pokarmowy) czy choćby tran - też codziennie lub raz na dwa dni albo oliwę z oliwek. To wszystko jest naturalne i zupełnie bezpieczne, w 100% zdrowe. Jeśli chodzi o wszystkie środki na stawy, to obciążają one wątrobę, należy robić miesięczną przerwę w podawaniu takich preparatów raz na 3 miesiące, aby nie zniszczyć psu wątroby. A jeśli ta wątroba od początku była w "nieciekawym" stanie? To wszystko nie jest takie hop siup. Słyszałam o psie, który był całkiem zdrowy, wyniki super i nagle wątroba mu siadła, a u weta okazało się, że Pani Opiekunka podawała swojemu pupilowi cudowną Revettię... Także naprawdę - radzę kwestię przemyśleć dwa razy. Nie chodziło mi o działanie jednorazowe, że nagle psu stanie się coś od razu, ale to wszystko przecież odkłada się w organizmie, w narządach...
Krzysiekewa
Posty: 233
Rejestracja: 16 października 2016, 15:58

26 lutego 2017, 20:01

Karuskova , bardzo dobrze Robisz że Stawiasz na środki naturalne i nie podajesz suplementów i tak Masz rację że producenci suplementów żerują na naiwności i niewiedzy konsumentów. Jednak nikt przed podaniem suplementu Revetia nie pójdzie do weterynarza żeby zrobić biochemie i oznaczyć stężenie mikro makro elementów i witamin. Suplementy typu Revetia zawierają w skladzie dawki nie przekraczające dobowego zapotrzebowania zwierzaka i nie ma praktycznie możliwości aby taki suplement zaszkodził, chyba że zwierzak jest uczulony na jakiś składnik ( bardzo rzadko się to zdarza ). Ja nie widzę możliwości aby Revetia uszkodziła wątrobe zwierzakowi. Ja nigdy Revetii nie stosowałem i jestem przeciwny suplementom diety ( z uwagi na brak jakiejkolwiek kontroli nad sposobem wytwarzania i składem takowych ). Mamy 3 starsze suczki i "suplementujemy" je codziennie ale środkami mającymi status leków nie suplementów diety. Co do suplementów na stawy : uwazam ze takie srodki nie działają ( na poziomie placebo działają bo właścicielowi wydaje się że zwierzak lepiej funkcjonuje ).
Awatar użytkownika
kotczerwony
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2017, 21:39

15 marca 2017, 02:24

a na co jest w ogóle ta revita? Ja szczerze nie podawaŁabym żadnych leków , jeśli nie wiemy czy to ma pomóc/
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość