pies zimą

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

10 listopada 2021, 07:39

cześć mam sukę labradora (prawie 2 lata). Moje pytanie - czy zabezpieczacie psy zimą? Jakieś koce? Nie wiem, czy kupować coś do kojca czy nie trzeba
oneklonek
Posty: 18
Rejestracja: 09 czerwca 2021, 07:52

10 listopada 2021, 07:44

u nas pies w te najzimniejsze dni jest w domu. A tak to w kojcu. Budę ma ocieploną i odpowiednio zabezpieczoną dlatego nic mu nie grozi ;)
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

10 listopada 2021, 07:49

Hej!
Zabezpieczenie psa zimą ma ogromne znaczenie! W końcu psy, podobnie jak ludzie są narażone na działanie niskich temperatur. Dotyczy to zwłaszcza:
  • małych ras,
  • psów, u których nie ma podszerstka.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, jak zadbać o psa zimą koniecznie zaglądnij na naszego bloga! W poradniku Jak zadbać o psa zimą? znajdziesz wszystkie potrzebne informacje w tym temacie. Dowiesz się, na co zwracać uwagę i jak uchronić psa przed szkodliwym działaniem niskich temperatur.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/jak-zadbac-o-psa-zima/
KrakVet.pl
maczek1
Posty: 72
Rejestracja: 02 czerwca 2021, 07:47

23 listopada 2021, 10:26

nasz piesek ma ocieplaną budę no i jak jest baaaaaaaaaardzo zimno no to bierzemy go do domu. Ale to pies dużej rasy, więc... labradory chyba są troche delikatniejsze niż owczarki
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość