Pazury u Haskich

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Kasia i Paweł

07 maja 2007, 07:41

Czy Psy rasy Syberian Haski mogą mieć obcinane pazury, jeżeli tak to od jakiego wieku?Nasz piesek ma 5 tygodni.
Kori
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2006, 21:31

08 maja 2007, 19:51

5 tygodni? Boże! ten piesek powinien być przy matce! :shock:

moja Kori ma 2 lata. Odkąd ja odebrałam z hodowli ( w wieku 3 miesięcy)nigdy jej nei obcinałam pazurków (co nei znaczy że nie można :) ) Dużo biegała, spacerowała.. pazurki ścierały się same

jesli jest taka potrzeba skontaktowałabym sie z wetem,a le może ktoś tutaj pomoże. Słyszałam, że nie obcina sie pazurków różowych - są żywe - bolą, tylko ta białą, szara czy tam czarną część.

Pozdrawiam kumpla mojego pieska
Angelika&NANETTE

30 kwietnia 2008, 18:35

Pierwszy-podstawowy błąd to za wczesne odebranie szczeniaka matce!!! Zacznij obcinać tak od 3 miesiąca! :( Ja także mam haszczaka :) I nie obcinam jej pazurków.Ścina je biegając po asfalcie. Jeśli Twój psiak ma napradwę długie pazurki to na początek niech pierwsze trzy razy zrobi to weterynarz i Cie nauczy. Potem kup specjalne obcinaczki i do roboty :wink: :wink:
CyBeRa
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 21:10
Lokalizacja: Ruda Śląska

30 kwietnia 2008, 21:35

nie trzeba obcinać mam w prawdzie alaskana malamuta ale to są podobne pieski (mój jest nieco większy od sh) ale nie obcinałam mu nigdy bo nie było takiej potrzeby
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość