Paski do żucia pielęgnujące zęby

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Błażej
Posty: 56
Rejestracja: 19 października 2018, 17:30

29 października 2018, 14:49

Jest to bardzo dobry produkt. Ale polecam także spray Deodent.
Magda G.
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2019, 22:07

23 września 2019, 22:15

ja korzystam ze szczoteczki-gryzaka do zębów. u góry ma otwór na pastę. daje psu codziennie na kilka min i jak na razie ma białe ząbki :)
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

15 stycznia 2021, 09:20

jotkaszka pisze:
17 czerwca 2012, 21:31
Czy ktoś z Państwa, a raczej z Państwa podopiecznych, używał pasków do żucia zapobiegających osadzaniu się kamienia Dentidog Pro?
Zachwalał mi je ostatnio weterynarz, ale ze względu na to, że mój pies woli coś połknąć niż pogryźć waham się. Jakiś czas temu było głośno o kontrowersyjnych przekąskach greenies, zastanawiam się, czy te paski nie są do nich podobne.
U mnie paski do żucia kompletnie się nie sprawdziły... Zamiast żuć pies je gryzł i połykał :| więc zmieniliśmy trochę pielęgnację. Podajemy mu albo kości albo specjalne gryzaki wołowe, które swoją drogą uwielbia :D na przykład takie:

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-6817-MACED-Przysmak-dla-psa-gryzak-wolowy-light-15cm-2szt-75g.html
Szczerze polecam. Nie dość, że są zdrowe i naturalne, to jeszcze pomagają w walce z kamieniem ;)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość