Owczarek niemiecki długowłosy - pielęgnacja

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

04 września 2020, 11:43

Cześć! Czy ktoś mógłby polecić mi dobrą szczotkę do wyczesywania psa? Mam 8-miesięcznego owczarka niemieckiego długowłosego. Wypada mu dużo sierści, mam wrażenie że szczotka, którą mam teraz nie do końca daje sobie radę. Ktoś może polecić jakieś godne uwagi produkty?
niaiu
Posty: 111
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 09:51

20 stycznia 2021, 11:08

hej, mam też owczarka niemieckiego i używam grzebienia i FURMINATORA. To zestawienie sprawdza się doskonale. I w okresie gubienia sierści nie musze się martwić i ciągle sprzątać zalegającej po kątach sierści. Wypróbuj, w krakvecie na pewno mają! ;)
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

20 stycznia 2021, 11:29

Cześć!
w naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz produktów do prawidłowej pielęgnacji czworonogów. Dla owczarków niemieckich długowłosych polecamy szczególnie FURMINATOR Long Hair deShedding Tool Large Dog bezpiecznie, delikatnie i skutecznie usuwa podszerstek i martwą sierść. Dzięki temu produktowi Twój podopieczny będzie zadbany, a jego sierść będzie lśniąca i silna.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-26382-FURMINATOR-Long-Hair-deShedding-Tool-Large-Dog.html
Wystarczy używać FURMINATOR Long Hair deShedding Tool Large Dog dwa razy w tygodniu (w okresie linienia). Kilkanaście minut wyczesywania pozwoli utrzymać sierść psa w wysokiej kondycji. Niepodważalną zaletą produktu jest to, że nie wyrywa sierści, a kształtem dopasowuje się do ciała zwierzęcia. Dlatego zabiegi pielęgnacyjne nie będą stresujące dla Twojego zwierzaka.

Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość