Czy ktoś wie, co się dzieje z moim Pug Puppy?

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

makerbiles6
Posty: 4
Rejestracja: 02 czerwca 2020, 12:59

02 czerwca 2020, 13:03

Mój mops ma około 4-5 miesięcy i ostatnio trochę się rozchorował. Nie wymiotuje źle, co się dzieje. Ból brzucha zmienił się z różowego na różowawo-czarny, ona też ma naprawdę czerwono-różowe uszy w środku i właśnie ostatniej nocy miała Diareera. Nie wyciągnęliśmy jej tak często, może tylko 5 razy. Czy to dlatego, że Dajemy jej Kości Psa? Mam innego psa, który uwielbia kości kości, a szczeniak lubi je zabierać, a czasem po prostu dajemy jej własne. Daliśmy jej również smakołyki pup-peroni. Czasami też gryzie moje jedzenie dla innych psów, więc czasami je bez szczeniąt bez naszej wiedzy. O to, że uwielbia wychodzić na podwórko i zabraliśmy ją do domu mojej babci 2 razy, może w zeszłym miesiącu. Właśnie wymieniam rzeczy, które być może uda wam się znaleźć. Ostatnią rzeczą, którą uwielbia jeść wszystko, papier, bawełnę, wszystko. nie zjadła kawałków papieru i bawełny, ale widziałem, jak ją połyka i połyka.
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

23 grudnia 2020, 20:15

Dzień dobry!
Problemy z układem pokarmowym u pieska jak najbardziej mogą wynikać z podjadania niewłaściwych rzeczy. Najlepiej byłoby odstawić wszystko poza zaleconą karmą i uniemożliwić spożywanie niczego poza nią. Jeśli pomimo tego objawy nie ustąpią konieczna może być dokładniejsza diagnostyka u lekarza prowadzącego, w tym badanie kału.
lek. wet. Karolina Miechowska
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość