Badania lekarskie.

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Angelika&NANETTE

22 maja 2008, 21:44

Mam 15 mies. sunie Siberian husky. Chciała bym zrobić jej badania na dysplazję stawów biodrowych i zbadać oczy. Gdzie mogę się zgłosić i ile by to kosztowało...Z góry dziękuję.
wisnia
Posty: 181
Rejestracja: 15 października 2007, 19:30
Lokalizacja: Mazury

30 maja 2008, 22:30

Jeśli piesek jest rasowy i chcesz zrobić wpis do rodowodu to musisz poszukać w wykazie placówek które to wykonują, bo tylko niektóre mają uprawnienia (najczęściej te przy uczelniach) i niewielu lekarzy może takie wpisy robić i dokonywać oceny zdjęć. Zależy z jakiego jesteś województwa - ja mogę Ci podać lekarza i numer tel w Olsztynie - tam kosztuje to 150 zł. Jeśli mieszkasz gdzieś dalej to spróbuj wstukać w wyszukiwarkę "dysplazja lekarze" lub coś podobnego i poszperać - ja tą drogą jakoś znalazłam, ale było to dość dawno i nie potrafię bliżej podać adresu strony. Pozdrawiam! :)
wisnia
Posty: 181
Rejestracja: 15 października 2007, 19:30
Lokalizacja: Mazury

30 maja 2008, 22:31

Oczywiście chodzi o dysplazję! :wink:
wisnia
Posty: 181
Rejestracja: 15 października 2007, 19:30
Lokalizacja: Mazury

30 maja 2008, 22:39

Sorry "dysplazja lekarze" jest do niczego - wstukaj tak "Lekarze uprawnieni do odczytu zdjęć RTG - w kierunku dysplazji biodrowej" i znajdziesz :lol: :wink:
Angelika&NANETTE

31 maja 2008, 15:44

Wielkie dzięki:) Napweno poszperam:) :lol: :lol:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość