witaminy (najlepiej poprawiające apetyt)

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
kiweron
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 19:14
Lokalizacja: Kraków

07 września 2007, 10:22

Jestem na kupnie witamin dla rocznej kici. Tylko problem w tym, że nie wiem jakie wybrać. Może coś doradzicie? Dobrze by było, gdyby miały w sobie coś poprawiającego apetyt, kicia chudnie w oczach.
Awatar użytkownika
Borysek
Posty: 883
Rejestracja: 21 lutego 2007, 11:13

07 września 2007, 14:14

Kiweron, a ustaliłaś z wetem przyczynę tego gwałtownego chudnięcia kici? Ja bym od tego zaczął, a później zastanowił się nad ewentualnymi witaminkami.
Na poprawę apetytu (i nie tylko) może będzie dobra ta pasta (?): http://www.krakvet.pl/gimpet-power-plus ... -2982.html
Awatar użytkownika
kiweron
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 19:14
Lokalizacja: Kraków

30 września 2007, 10:20

Pastę kupiłam, ale kicia się na nią obraziła (na mnie przy okazji też, że jej ja każę jeść). Apetyt ejj się poprawił, gdy zmieniłam karmę na Royala dla kotó wybrednych. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
shunay
Posty: 30
Rejestracja: 22 lipca 2005, 13:18
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

31 października 2007, 20:02

Zwróć uwagę przy wyborze karmy na zawartość tłuszczu, aby Ci kicia przytyła staraj się dobierać takie karmy, które maja po 20% tłuszczu i więcej. Jednak pamiętaj, żeby Ci sie za duża kuleczka z kota nie zrobiła :lol: Mam podobny problem z kotką perska, jednak moja Pani weterynarz poleciła mi podawać citropepsin- zakupisz w aptece 8)
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

09 marca 2021, 08:39

kiweron pisze:
07 września 2007, 10:22
Jestem na kupnie witamin dla rocznej kici. Tylko problem w tym, że nie wiem jakie wybrać. Może coś doradzicie? Dobrze by było, gdyby miały w sobie coś poprawiającego apetyt, kicia chudnie w oczach.
Dzień dobry,

Jeśli kotka nie ma apetytu oraz traci masę ciała, należałoby dowiedzieć się dlaczego tak jest. Wizyta u lekarza weterynarii oraz przeprowadzenie badań pomoże dojść dlaczego kot ma problem z apetytem oraz utratą wagi. Po badaniach (tu dobrze by było wykonać badanie krwi ew, USG) ustalić dietę dla kota oraz dobrać ewentualne suplementy.

lek. wet. Karolina Miechowska
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

09 marca 2021, 09:38

Cześć!
Najbardziej efektywne nie będą witaminy, a wizyta u lekarza i dobranie odpowiedniej diety. Zwierzęta często buntują się, jesli karma im nie smakuje.
W naszym sklepie dostępy jest Olej z łososia, który nie tylko podnosi walory smakowe produktów, ale także uzupełnia niedobory kwasów tłuszczowych Omega-3 - dlatego sierść i kondycja skóry kota znacznie się poprawią!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27119-Bosch-Olej-z-lososia-1000ml.html?query_id=2
Zapraszamy do naszego sklepu :)
KrakVet.pl
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

10 marca 2021, 08:15

kiweron pisze:
07 września 2007, 10:22
Jestem na kupnie witamin dla rocznej kici. Tylko problem w tym, że nie wiem jakie wybrać. Może coś doradzicie? Dobrze by było, gdyby miały w sobie coś poprawiającego apetyt, kicia chudnie w oczach.
A próbowałaś zmienić karmę? Może po prostu jej nie smakuje :( Też miliśmy podobny problem. Ciągle zostawiała na dnie miski, a waga spadała... Ile karm w tym okresie wypróbowaliśmy to już nasze, ale w końcu trafiliśmy na najlepszą :D u nas świetnie sprawdza się DOLINA NOTECI Rafi z kaczką - mokra karma dla kota - 400g. Kotka je ze smakiem i nie zostawia już nic w misce.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-28083-DOLINA-NOTECI-Rafi-z-kaczka-mokra-karma-dla-kota-400g.html?query_id=1
może u ciebie też się sprawdzi?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość