Transporter dla kota

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

elza
Posty: 135
Rejestracja: 06 listopada 2007, 13:51
Lokalizacja: Kraków

29 lipca 2008, 09:06

Rozwala się mój koszyk kilkuletni i musze nabyc transporter. Miała kiedys pozyczony Sirio ale nigdzie nie moge ich dostac.
Jakie macie transporterki i jakie opinie o nich. Sprawa dosc pilna :)
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty: 696
Rejestracja: 13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja: Kraków

29 lipca 2008, 11:10

Ja kupiłam swój (adres na PW); przeszedł już swoje, i jestem z niego bardzo zadowolona, a co najważniejsze ceny mają również przestępne
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

04 marca 2021, 09:02

elza pisze:
29 lipca 2008, 09:06
Rozwala się mój koszyk kilkuletni i musze nabyc transporter. Miała kiedys pozyczony Sirio ale nigdzie nie moge ich dostac.
Jakie macie transporterki i jakie opinie o nich. Sprawa dosc pilna :)
Cześć! :)
Nasi Klienci pokochali ZOLUX Transporter dla psa lub kota GULLIVER 1 DELUX. Jest bardzo wygodny i praktyczny w użytkowaniu. Jego maksymalne obciążenie to 6 kilogramów, dlatego większość kotów się do niego zmieści.
Dokładne wykończenie i materiały wysokiej jakości sprawiają, że transporter pozostanie z wami na długie lata.

Sprawdź sama!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27797-ZOLUX-Transporter-dla-psa-lub-kota-GULLIVER-1-DELUX.html?query_id=1
KrakVet.pl
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

04 marca 2021, 09:39

cześć! jak kilka lat temu kupiłam transporter z firmy Zolux. to ten:

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27795-ZOLUX-Transporter-dla-psa-lub-kota-GULLIVER-3-DELUX.html?query_id=1

I jeśli dobrze pamiętam :D to mamy go już w domu jakieś dobre 5 lat i cały czas wygląda jak nowy. Dodam że dużo podróżujemy ze zwierzętami (mamy psa i kota). Średnio dwa razy w miesiącu gdzieś wyjeżdżamy, więc z transportera korzystamy cały czas :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość