pchły? nie pchły? sam nie wiem co?

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

pokropek
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2008, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

12 lutego 2009, 20:06

witam wszystkich, bardzo liczę na poradę -mój 6 letni Kropuś który wogóle nie opuszcza naszego mieszkania od jakiegoś czasu strasznie się czochra, biega nerwowo po pokoju, skóra tak jakby mu "chodziła" na grzbiecie i się gryzie - wygląda to więc na pchły ale one nie powinny chyba gryżć mnie a ja czuję się tak jakby swędziało mnie całe ciało i mam na nogach, rękach i klatce piersiowej jakieś krosty jakby od ugryzień...co to moze być, pchły, wszy czy jakieś inne paskudztwo?????? jestem trochę przerażony bo skąd coś takiego w mieszkaniu? juz zamówiłem w Krak-vecie kropelki na kark dla Kropka i spryskiwacz do pomieszczenia ale czy to pomoże? i czy siebie też czymś pryskać? pozdrawiam serdecznie i z gory dziękuję za cenne wskazówki.
Krzysiek i Kropek :(
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

13 lutego 2009, 00:33

pokaż kota lekarzowi nieprzejrzy mu futro i znajdzie co razem złapaliście.
pokropek
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2008, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

13 lutego 2009, 11:40

Dziekuję bardzo, tak zrobię.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

05 marca 2021, 08:58

pokropek pisze:
12 lutego 2009, 20:06
witam wszystkich, bardzo liczę na poradę -mój 6 letni Kropuś który wogóle nie opuszcza naszego mieszkania od jakiegoś czasu strasznie się czochra, biega nerwowo po pokoju, skóra tak jakby mu "chodziła" na grzbiecie i się gryzie - wygląda to więc na pchły ale one nie powinny chyba gryżć mnie a ja czuję się tak jakby swędziało mnie całe ciało i mam na nogach, rękach i klatce piersiowej jakieś krosty jakby od ugryzień...co to moze być, pchły, wszy czy jakieś inne paskudztwo?????? jestem trochę przerażony bo skąd coś takiego w mieszkaniu? juz zamówiłem w Krak-vecie kropelki na kark dla Kropka i spryskiwacz do pomieszczenia ale czy to pomoże? i czy siebie też czymś pryskać? pozdrawiam serdecznie i z gory dziękuję za cenne wskazówki.
Krzysiek i Kropek :(
Cześć! :)
W naszym sklepie pojawiły się ostatnio nowe produkty, które Klienci od razu pokochali. FRANCODEX Obroża dla kotów powyżej 2 kg odstraszająca insekty - 4 miesiące ochrony - 43cm. Z pewnością będzie odpowiedni również dla Twojego kota.

Obroże są skuteczne w działaniu, ale co najważniejsze - bezpieczne dla zwierząt. Równocześnie skutecznie odstraszają insekty, takie jak pchły i kleszcze.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27963-FRANCODEX-Obroza-dla-kotow-powyzej-2-kg-odstraszajaca-insekty-4-miesiace-ochrony-43-cm.html
Sprawdź sam!
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość