obroża

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

kasia4a2

16 stycznia 2014, 22:38

nie polecam żadnych obroży, mój kot miał dość ciasną obrożę i tak się bawił, kombinował, że część zaklinowała się w pyszczku. Co się działo to była 2 w nocy a wszyscy lataliśmy ..... :x Kot wpadła w taki szał, ciężko było mu to zdjąć. Byłam szczęśliwa, że byłam w domu, a nie w pracy, bo niewiem jakby się to skończyło. :?:
axi1977
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2014, 14:35

20 maja 2014, 14:55

Jestem za tym żeby nie zakładać, moja wychodząca kotka miała taką co się sama rozpina i ciągle ją gubiła, znajdowałam zawsze rozpiętą, to znaczy że się nią ciągle zaczepiała .... w końcu do mnie dotarło że nie powinna nosić obroży.
Grażyna_B

06 czerwca 2014, 14:48

Kota, można zaczipować - wtedy jego identyfikacja nie sprawia problemu, oczywiście pod warunkiem, że znalazca podjedzie z nim do miejsca gdzie można dokonać odczytu danych. Obroży przy wychodzącym kocie raczej bym nie polecała ze względu na niezwykłą kreatywność kotów przy ładowaniu się w kłopoty. Mówię to z doświadczenia, a posiadam dość spora gromadę, w większości wychodzących kotów.
Belix
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2014, 11:01

11 czerwca 2014, 11:04

Też nie jestem za obrożowaniem. koty mają to do siebie że jeśli jej nie zgubią to zaczepią się o coś


_____
Awatar użytkownika
Frania120
Posty: 88
Rejestracja: 01 stycznia 2015, 13:59

16 lipca 2015, 16:47

moja kotka jest wychodząca, mam ją od roku i ma obróżkę. Nigdy nie było z tym problemów.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość