jaki żwirek jest lepszy: silikonowy czy drewniany?

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Maria1985
Posty: 1
Rejestracja: 05 stycznia 2018, 20:08

05 stycznia 2018, 20:17

używam żwirku drewnianego. EKO jest :)
Łapek
Posty: 16
Rejestracja: 03 lipca 2016, 22:03

08 stycznia 2018, 19:10

silikonowy jest ok ale moje koty go nie zaakceptowaly :D drewniany tez ok ale śmierdzi jak dla mnie :D moje koty zostaly nauczone wychodzenia na dwor i tam sie zalatwiaja :D kuwete moglam zlikwidowac :D teraz dbam tylko o odpowiednie zywienie siersciucha i suplementacje witamin i mineralow podajac vetaminex od vetexpert :D
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

14 stycznia 2021, 08:23

gasma pisze:
11 lutego 2008, 22:22
jaki żwirek jest lepszy: silikonowy czy drewniany?
który z nich lepiej się sprawdza jako neutralizator zapachów?
Dla jednego kotka używam silikonowego, ale juz po 10-14 dniach wymaga wymiany,
nieco śmierdzi i mój kiciuś długo sie zastanawia zanim skorzysta z kuwety- to trochę drogo wychodzi
czy ktoś kto używał obu może mi coś polecić , coś skutecznego :?:
Cześć!
Zdecydowanie polecamy żwirek JRS Cat's Best Original

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-21772-JRS-Cats-Best-Original-drewniany-zwirek-dla-kota-zbrylajacy-8-6kg.html
Nasi klienci go uwielbiają! Bezpieczna formuła żwirku sprawia, że będzie on odpowiedni dla każdego kota. Niekwestionowaną zaletą jest to, że w procesie powstawania nie użyto żadnej chemii. Żywotność żwirku powinna cię przekonać - można go używać aż do siedmiu tygodni!

Na naszym blogu możesz zapoznać się z tekstem na temat wszystkich rodzajów żwirków.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/jaki-zwirek-dla-kota-wybrac/
Zapraszamy do lektury :wink:

KrakVet.pl
pola84
Posty: 6
Rejestracja: 25 stycznia 2023, 09:10

14 lutego 2023, 09:19

dla mnie drewniany to totalny niewypał, bardzo trudno czyściło mi się kuwetę przy nim i zapach mnie drażnił. silikonowy natomiast dużo lepiej sobie radził, ale nie znalazłam nadal idealnego
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość