CZy Advantage działa przeciwko

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

misiowa
Posty: 66
Rejestracja: 23 lutego 2009, 16:08

03 kwietnia 2009, 16:32

kleszczom , czy tylko zwalcza pchły. Jeżlei nie zwalcza kleszczy to czy po zastosowaniu advantage mogę kotu w krótkim okresie czasu zaaplikować frontline albo inny preparat działajacy na kleszcze czy powinnam czekac miesiac?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

04 kwietnia 2009, 23:17

adventage działa tylko na pchły, jeśłi chcesz dołożyć coś na kleszcze na pewno odczekałbym parę dni.
Błażej
Posty: 56
Rejestracja: 19 października 2018, 17:30

19 października 2018, 20:52

Advantage działa Tylko na pchły. Jest to bardzo dobry preparat w leczeniu Apzs.
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

13 stycznia 2021, 09:46

misiowa pisze:
03 kwietnia 2009, 16:32
kleszczom , czy tylko zwalcza pchły. Jeżlei nie zwalcza kleszczy to czy po zastosowaniu advantage mogę kotu w krótkim okresie czasu zaaplikować frontline albo inny preparat działajacy na kleszcze czy powinnam czekac miesiac?
Cześć! tak jak już pisali wyżej - advatage tylko na pchły niestety. Wydaje mi się, że wystarczy odczekać od kilku dni - do tygodnia. To powinno wystarczyć. Warto się dopytać weterynarza w tej kwestii, żeby nie wyrządzić krzywdy swojemu zwierzakowi :wink: . Mogę szczerze polecić te kropelki:

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-592-Frontline-Spot-On-dla-kotow-3-sztuki.html
są równocześnie skuteczne i bezpeczne. Dodatkowo są dziecinnie proste w aplikacji.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

20 stycznia 2021, 12:02

misiowa pisze:
03 kwietnia 2009, 16:32
kleszczom , czy tylko zwalcza pchły. Jeżlei nie zwalcza kleszczy to czy po zastosowaniu advantage mogę kotu w krótkim okresie czasu zaaplikować frontline albo inny preparat działajacy na kleszcze czy powinnam czekac miesiac?
Cześć!
W naszym sklepie znajdziesz kropelki, które zwalczają zarówno kleszcze, jak i pchły -SABUNOL krople przeciw pchłom i kleszczom dla psów 6ml. Kropelki przeciwdziałają również inwazji innych insektów, które uprzykrzają życie naszym czworonogom.
Nasi Klienci pokochali ten produkt!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-26070-SABUNOL-krople-przeciw-pchlom-i-kleszczom-dla-psow-6ml.html

Dzięki kropelkom na 4 tygodnie masz spokój z kleszczami, natomiast okres zwalczania pcheł i ich larw trwa aż 4 miesiące!

Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość