Coś do sierści.

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Borysek
Posty: 883
Rejestracja: 21 lutego 2007, 11:13

05 czerwca 2008, 10:52

zoon pisze: Za komuny było prościej - brało się to co było. Teraz cierpię na rozterki kapitalizmu 8)


:lol:

Do krótkiej sierści dobra będzie szczotka z nylonowym włosiem, ewentualnie gumowe zgrzebło (ale ono gorzej usuwa martwy włos i bardziej nadaje się do masażu kota).
Iza-Erin
Posty: 1556
Rejestracja: 23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja: Stolica Podlasia :)
Kontakt:

05 czerwca 2008, 10:58

zoon pisze:Ale mnie chodzi o szczotkę lub grzebień. Chrupki jemy RC. Hill's i Mastery nam nie smakowały :D
Upsss :oops: To się nie zrozumieliśmy :lol:
Ja kupiłam dla moich kiciaków grzebień z metalowymi ząbkami, które są dość gęsto ułożone. Sprawdza się bardzo dobrze, wyczesuje wyłażące kłaki bardzo efektywnie. Inna sprawa, że moje budrysy nie zawsze mają ochotę na zabiegi pielęgnacyjne. Wtedy ja robię za drapak :wink:
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty: 696
Rejestracja: 13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja: Kraków

11 czerwca 2008, 23:35

To tak jak u mnie: czasem Maniek leży spokojnie, a czasem wyglądam strasznie. Jakoś nie potrafię wyczuć jak będzie danego dnia :cry: :cry:
DamaKier
Posty: 1130
Rejestracja: 03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

19 czerwca 2008, 21:24

Ja polecam grzebień przeciwpchelny, który ma bardzo gęste ząbki i dokładnie wyczesuje oraz szczotkę z naturalnym włosiem- tania, ale skuteczna i jeśli kot nie przepada za czesaniem, to warto zacząc własnie od niej, bo przypomina głaskanie troszkę :wink:
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

05 marca 2021, 09:40

Cześć!
W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz produktów do wyczesywania sierści dla kotów. Nasi klienci najchętniej sięgają po FURMINATOR Short Hair deShedding Tool Small Cat. Oczywiście rozmiar produktu najlepiej dopasować do wielkości kota i długości jego sierści :)

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-26379-FURMINATOR-Short-Hair-deShedding-Tool-Small-Cat.html
Dzięki temu produktowi skutecznie pozbędziesz się martwych włosów, wyczeszesz sierść i zadbasz o jej prawidłową kondycję.

Zapraszamy do naszego sklepu! ;)
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość