Co podać kotu na klaczki jak jest na niskotluszczowej diecie i diecie na zapalenie pęcherza

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

drapad@o2.pl

27 października 2018, 06:38

Mój kocurek jest na diecie niskotluszczowej i na pęcherz hills cd, co much podać na klaczki bo wymiotuje nimi czasem. Dieta bo zapalenie pęcherza i enzymy wątroby podniesione, również nadczynność tarczycy, mail podany antybiotyk i kroplówkę, co robić.
Błażej
Posty: 56
Rejestracja: 19 października 2018, 17:30

16 sierpnia 2019, 21:37

Podaj kotu pastę słodową , która pokrywa przewód pokarmowy kota i ułatwia usunięcie sierści .
Pozdrawiam
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

11 stycznia 2021, 09:13

drapad@o2.pl pisze:
27 października 2018, 06:38
Mój kocurek jest na diecie niskotluszczowej i na pęcherz hills cd, co much podać na klaczki bo wymiotuje nimi czasem. Dieta bo zapalenie pęcherza i enzymy wątroby podniesione, również nadczynność tarczycy, mail podany antybiotyk i kroplówkę, co robić.
Cześć!
Nasi klienci często wybierają tę pastę dla kotów

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-12375-DOLFOS-LintOff-Paste-pasta-dla-kotow-przeciw-powstawaniu-kul-wlosowych-100g.html?query_id=1
Jej używanie nie zaburzy specjalistyczne diety Twojego czworonoga. Pasta DOLFOS LintOff Paste przeciwdziała powstawaniu kul włosowych. Systematyczność w stosowaniu pozwoli usunąć kule włosowe z przewody pokarmowego oraz zmniejszy ryzyko pojawienia się niedrożności układy trawiennego.
Wysoka jakość produktu sprawia, że jest on całkowicie bezpieczny dla kotów. A regularne używanie produktu pozytywnie wpływa na stan zdrowia zwierząt.
Wypróbuj! :wink:

KrakVet.pl
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

11 marca 2021, 08:14

Hej, ja swojemu sierściuchowi podawałam DOLFOS LintOff Paste. Pasta fajnie przeciwdziała powstawaniu kul włosowych. Łatwo są dzięki niej usuwane z organizmu, a w dodatku są całkowicie bezpieczne dla zwierzaków :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość