Święta i prezenty

Masz zwierzaczki do sprzedania?? Chcesz kupić pupilka?? Przedstaw tutaj swoją ofertę!

Moderatorzy: Robert A., Jarek, Marek

ODPOWIEDZ
kasia311
Posty: 28
Rejestracja: 23 września 2012, 11:39

18 listopada 2022, 14:20

Święta coraz bliżej i zastanawiam się nad tym co podarować rodzinie na prezenty. Czy macie pomysły na jakies uniwersalne prezenty? Szukam inspiracji.
Semona
Posty: 2
Rejestracja: 13 września 2022, 10:25

22 listopada 2022, 23:32

U mnie zawsze był problem z prezentem dla ojca cy brata, w końcu wymyśliłam ze będę im kupować kosmetyki do samochodu, to też swoje kosztuje a warto kupić takie dobrej jakości. Znajomy mi polecił https://showcarshine.pl/ tam majaspory wybór specyfików, zarówno do czyszczenia i pielęgnacji samochodu czy motocykla. Faceci kochaja swoje auta ,więc to był dobry wybór :)
alexiss
Posty: 31
Rejestracja: 07 grudnia 2012, 12:05

23 listopada 2022, 08:07

Pani Maruda wkracza i rzecze:
Nie istnieją prezenty uniwersalne. Nie ma rzeczy, która każdemu podpasuje, dlatego warto pytać by nie obdarować kogoś problemem.

Sama w tym roku zamówiłam dla każdego z rodziny po kubeczku - takim porządnym ręcznie malowanym z pracowni z ceramiką Bolesławiecką:
https://andyceramika.pl/
ceramikę z Bolesławca możesz sobie podejrzeć na tej stronie.
Obrazek
domiś89
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwietnia 2023, 19:11

19 kwietnia 2023, 18:41

Nie wiem jak wy, ale ja przykładowo cenię sobie takie prezenty, które są użyteczne... Dlatego postanowiłam przykładowo teraz mojemu ojcu na urodziny kupić taki produkt, jak brzytwa solingen i jeszcze do tego chcę wybrać kosmetyki.
Vet4u
Posty: 669
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

20 kwietnia 2023, 11:19

Witam,
Warto także pamiętać o naszym czworonożnym kompanie!
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu Krakvet.pl:
https://www.krakvet.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html
Na pewno uda się coś znaleźć wśród szerokiego asortymentu przysmaków, zabawek i akcesoriów.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Vet4u
Rubikaa
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2023, 09:52

28 lipca 2023, 09:54

Czułem się bardzo komfortowo będąc częścią tej platformy, ponieważ nigdzie indziej nie znajdziesz tak wielu informacji o swoim zdrowiu. Dziękuję bardzo
ASLaN_KIO
Posty: 2
Rejestracja: 05 września 2023, 10:09

05 września 2023, 10:30

Oczywiście! Święta to wspaniały czas, aby obdarować rodzinę wyjątkowymi prezentami. Oto kilka uniwersalnych pomysłów:

Kosze upominkowe: Zestaw upominkowy z dobrym winem, pyszną czekoladą, orzechami i innymi smakołykami zawsze cieszy się powodzeniem.

Personalizowane prezenty: Personalizowane poduszki, kubki, lub ramki ze wspólnymi zdjęciami to piękny sposób na wyrażenie miłości i bliskości.

Książki: Dla miłośników czytania, dobra książka z ulubionego gatunku zawsze jest trafionym prezentem.
flapflap
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2023, 14:23

02 lutego 2024, 12:25

Cześć! Kosze prezentowe, a w nich różnego rodzaju upominki. Jakiś alkohol, cukierki krówki personalizowane, kubek, perfum, świeczka.. Tak naprawdę wybór jest ogromny tego wszystkiego :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość