Rózia walczy o życie, prosimy o pomoc

Masz zwierzaczki do sprzedania?? Chcesz kupić pupilka?? Przedstaw tutaj swoją ofertę!

Moderatorzy: Robert A., Jarek, Marek

ODPOWIEDZ
Andronicus
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2021, 12:36

18 kwietnia 2021, 14:43

Nasza Rózia została znaleziona około 4 miesiące temu na środku ruchliwej drogi, wychudzona i schorowana. Aktualnie ma 6 miesięcy. Od razu ją pokochaliśmy i otoczyliśmy opieką.

Mimo naszych wysiłków Rózia nie ma lekkiego życia - szybko zdiagnozowano u niej białaczkę, zmagała się z wieloma infekcjami. Ostatnio spełnił się jeden z naszych najgorszych koszmarów - u Rózi zdiagnozowano FIP. W Polsce jest on uznawany za nieuleczalną i śmiertelną chorobę, jednak istnieje skuteczna terapia eksperymentalna. Dotychczasowa diagnostyka i leczenie pochłonęły nasze oszczędności, a wspomniana terapia jest niezwykle droga. Jest to jednak jedyna szansa, aby Rózia przeżyła. Leczenie polega na codziennych zastrzykach przez minimum 12 tygodni, a przerwanie leczenia spowoduje, że Rózia umrze w ciągu kilku dni. Więcej o Rózi, jej stanie zdrowia oraz jej zdjęcia znajdują się w opisie zbiórki: https://zrzutka.pl/ms5zwb.

Postanowiliśmy ze wszystkich sił walczyć o to, aby Rózia żyła jak najdłużej w dobrym zdrowiu, jednak nie uda nam się tak szybko zebrać pieniędzy potrzebnych na terapię. Bardzo prosimy o pomoc w leczeniu Rózi - wpłatę i udostępnienie zbiórki. Nawet najmniejsze kwoty będą dla nas ogromnym wsparciem. Bez pomocy Rózia nie ma szans na przeżycie! Dziękujemy!
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość