MystiCat - gra o kotach, by pomóc kotom

Masz zwierzaczki do sprzedania?? Chcesz kupić pupilka?? Przedstaw tutaj swoją ofertę!

Moderatorzy: Robert A., Jarek, Marek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MystiCat
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2022, 16:28

09 maja 2022, 16:52

Hej! Jesteśmy kociarzami... zawodowymi kociarzami, którzy miłość do tych czworonogów niejednokrotnie wyrażali angażując się w poprawę ich bytu.
Byliśmy Domem Tymczasowym, widzieliśmy od środka jak wygląda praca z kotami, jak wiele trzeba siły i samozaparcia, by im pomóc.
Tym razem nasza aktywność dotyczy gry MystiCat, w której każdy z Was może zostać opiekunem stada mistycznych kotów, a przy okazji przyczynić się do zbiórki na cel charytatywny.

Tak! Jednym z celów przyświecających nam przy tworzeniu gry, jest przekazywanie części dochodów, różnym fundacjom i organizacjom non-profit zajmującym się dobrostanem kotów i innych zwierząt.
Zamierzamy też edukować naszych graczy, na temat realnych kotów, tworząc rzetelne artykuły, czy prowadząc quizy, za odpowiedzi w których gracze otrzymywać będą nagrody wewnątrz gry - mamy nadzieję,
że uda nam się dzięki temu dotrzeć do części społeczności graczy, którzy na ogół nie interesują się wiedzą o kotach, a jak wszyscy dobrze wiemy, informacje na temat tych zwierząt, to często mity.

Gra powstaje od ponad półtora roku i wiele elementów jest już gotowych, a część podstawowych mechanik gry przeszła kilka faz testów i rewolucji, by uczynić je jak najbardziej zabawnymi.
Na tworzenie gry poświęcamy swój czas, a także finansujemy ją z naszych oszczędności.

Posiadamy wiele lat doświadczenia przy tworzeniu gier, a także dużą wiedzę na temat kotów, są jednak umiejętności, których nam brakuje.
Do tego właśnie potrzebujemy waszego wsparcia finansowego - aby zamówić brakujące elementy (głównie grafiki interfejsu), a także znacząco przyspieszyć ukończenie wersji beta projektu.

Spora część z dochodów z samej gry (bo planowane jest aż 10%) będzie przekazywana na rzecz organizacji pomagającym kotom i innym zwierzakom. Do tego już z samej kampanii zostanie część przeznaczona na pomoc fundacji!

Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy, by odwiedzili stronę internetową naszego projektu na wspieram.to oraz nasze media społecznościowe! :D
Wspieram.to: https://wspieram.to/MystiCat
Facebook: https://www.facebook.com/mysticat.pet/
Rubikaa
Posty: 3
Rejestracja: 28 lipca 2023, 09:52

28 lipca 2023, 10:00

Dobry wieczór! Bardzo fajne, dzięki za wpis! Często studiuję takie recenzje i ogólnie lubię czytać grę MystiCat, ponieważ od dawna jestem miłośnikiem gier online. Dla początkujących polecam owoce o północy z tym przydatnym zasobem https://kasynoanalyzer.com/free-slots-o ... ght-Fruits. Nadaje się zarówno dla początkujących, jak i pewnych siebie użytkowników.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość