Moskiewski Pies Stróżujący

Masz zwierzaczki do sprzedania?? Chcesz kupić pupilka?? Przedstaw tutaj swoją ofertę!

Moderatorzy: Robert A., Jarek, Marek

ODPOWIEDZ
89ola
Posty: 745
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 14:27

12 kwietnia 2014, 17:39

wybacz, ale jeżeli ktoś nie potrafi odpowiedzieć na zadane proste pytania to nie ma opcji aby był wart czyjeś uwagi (tak samo jak psy które pochodzą z tej hodowli).

jedyne co potrafisz to rzucać bezmyślnie cytatami z internetu, wytykając wady innych.
rada na przyszłość-potencjalny kupiec g... obchodzi co dzieje się w innych hodowlach, on chce wiedzieć co masz do zaoferowania ty i twoje psy. stowarzyszeń jest wiele ale twoje w ogóle nie budzi zaufania i nie dziw się jak ludzie pójdą po psa gdzie indziej
Seiti
Posty: 3112
Rejestracja: 03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja: Łódź

12 kwietnia 2014, 17:54

Tyle z tej jałowej dyskusji, że jak ktoś będzie szukał info o DZHP to sobie może poczytać ten wątek i wyciągnie własne wnioski. Dla mnie jesteście podejrzani i tacy pozostaniecie.
Jeśli ktoś chce psa, który nawet nie stał obok przedstawiciela rasy za jaką go podają to zapraszam do schroniska bądź fundacji, chociaż można odmienić los jakiejś bidy, a nie napychać kieszenie pożal się boże "hodowcom".
ffalka
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwietnia 2014, 14:39

13 kwietnia 2014, 19:27

sarmacja - kolejny raz nie zauważyłeś pytania.

jakie wybitne cechy wg ciebie ma ta suka, że jest eksploatowana w hodowli???????

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/quote]
ffalka
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwietnia 2014, 14:39

14 kwietnia 2014, 11:53

Niestety, brak odpowiedzi potwierdza smutną prawdę - w DZHP jedyną cechą predysponującą sukę do rozrodu jest... posiadanie przez nią macicy.
Sarmacja
Posty: 21
Rejestracja: 28 marca 2014, 16:54

25 kwietnia 2014, 10:21

Seiti pisze:Tyle z tej jałowej dyskusji, że jak ktoś będzie szukał info o DZHP to sobie może poczytać ten wątek i wyciągnie własne wnioski. Dla mnie jesteście podejrzani i tacy pozostaniecie.
Jeśli ktoś chce psa, który nawet nie stał obok przedstawiciela rasy za jaką go podają to zapraszam do schroniska bądź fundacji, chociaż można odmienić los jakiejś bidy, a nie napychać kieszenie pożal się boże "hodowcom".

Czysta prawda moje Panie- kto wejdzie na ten wątek przeczyta również o was i o zkwp. Na pewno dojdzie do wniosku, że po co napychać wam kieszenie kupując psa rasowego z rodowodem zkwp skoro takie same może znaleźć w każdym schronisku dla psów – za darmo. Nie mniej cieszy mnie, że zrozumiałyście nauczkę i przystałyście atakować porządnych hodowców z innych związków. Nie radzę wam tego robić- chyba, że chcecie od nowa wzbudzić dyskusje w tak bolesnym dla was temacie jak hodowla psów rasowych w zkwp.
Snedronningen
Posty: 1279
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja: Stavanger

25 kwietnia 2014, 10:35

Temat hodowli ZKwP nie jest dla mnie bolesny. Natomiast dla ciebie, jak widać, jest. Bo nie masz ludziom nic do zaproponowania niż przedstawienie ZKwP w jak najgorszym świetle. A to kiepska reklama. Zamiast wyróżniać się na tle innych poprzez wyższe standardy pokazujesz kanalie i mówisz "ja jestem lepszy od tych najgorszych", ale już nie porównujesz się do tych najlepszych. Czemu? Boisz się tego porównania?
Seiti
Posty: 3112
Rejestracja: 03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja: Łódź

25 kwietnia 2014, 10:46

A co tu porównywać? Nowe dogi? "Rasy" co to nie wiadomo, co to ma być? Z czym on ma to porównać, tylko z pseudo ZKwP. Chyba nie zaliczasz siebie do porządnych hodowców? Twój alternatywny świat musi być niezły, że nie dostrzegasz wad psów i warunków w jakich przyszło im żyć. Jeszcze się nimi chwalicie.
Mam swoje zdanie o ZKwP, wiem co tam się dzieje, ale też wiem, ze nie wolno wrzucać wszystkich do jednego worka. Temat bolesny? Tematem bolesnym jest dla mnie śmierć mojej suki, która była KUNDLEM, a podobno wieść niesie, że bezrasowce takie zdrowe...
moskal
Posty: 3
Rejestracja: 13 marca 2014, 13:40

03 września 2014, 14:11

Mamy prawdziwą przyjemność poinformować Państwa, iż w dn. 07/08.04.2014 na świat przyszło 12 pięknych moskali (1 piesek i 11 suczek). Szczenięta są zdrowe i dobrze się rozwijają co stwierdzamy na podstawie informacji często przekazywanych nam od nowych wlascicieli MPS oraz w wyniku własnych codziennych obserwacji. 11 szczeniąt trafiło już do nowych domostw, gdzie mogą dawać wiele radości na co dzień oraz kochać i bronić swoje "stado". Szczenięta są po trzech szczepieniach (łącznie ze szczepieniem na wścieklizne), są odrobaczone, posiadają wszczepiony chip, rodowód, aktualną książeczkę zdrowia oraz wyprawkę.

Pozostała jedna suczka : DIWA. ZAPRASZAMY DO REZERWACJI!!
ZDJECIA SUCZKI - http://www.moskale.pl/index.php/szczenieta/miot-d
gość1

03 września 2014, 15:23

To znaczy że chciałes poinformowac o kolejnym miocie kundelków które pragniesz oddac do adopcji?
A kiedy nam oznajmisz o kastracji wszystkich psów w swoim chlewiku?
Marcel1908
Posty: 1
Rejestracja: 30 grudnia 2014, 15:02

30 grudnia 2014, 15:04

:)
abibull

26 sierpnia 2015, 17:13

[quote="Sarmacja"][quote="Seiti"]Tyle z tej jałowej dyskusji, że jak ktoś będzie szukał info o DZHP to sobie może poczytać ten wątek i wyciągnie własne wnioski. Dla mnie jesteście podejrzani i tacy pozostaniecie.
Jeśli ktoś chce psa, który nawet nie stał obok przedstawiciela rasy za jaką go podają to zapraszam do schroniska bądź fundacji, chociaż można odmienić los jakiejś bidy, a nie napychać kieszenie pożal się boże "hodowcom".[/quote]


Czysta prawda moje Panie- kto wejdzie na ten wątek przeczyta również o was i o zkwp. Na pewno dojdzie do wniosku, że po co napychać wam kieszenie kupując psa rasowego z rodowodem zkwp skoro takie same może znaleźć w każdym schronisku dla psów – za darmo. Nie mniej cieszy mnie, że zrozumiałyście nauczkę i przystałyście atakować porządnych hodowców z innych związków. Nie radzę wam tego robić- chyba, że chcecie od nowa wzbudzić dyskusje w tak bolesnym dla was temacie jak hodowla psów rasowych w zkwp.[/quote]

Bo Opętani Hodowcy z zkwp nie widzą u siebie kłody w oku a dostzregają u uczciwych hodowców z innych związków drzazgę .

Monopol ZKWP się skończył ale zostala tam nadal Komuna i układziki
politeus

02 października 2015, 17:04

witam:) czytając te wszystkie informacjie doszłam do wniosku ze jak się chce mieć kochanego i wiernego psa to niezależnie jaki będzie to związek to warto posiadac takiego przyjaciele
zkrainymery
Posty: 1
Rejestracja: 18 marca 2016, 18:26

18 marca 2016, 18:46

Zapraszamy do odwiedzin naszej stronki z licencjonowaną suką hodowlaną,stronka zawiera dokładne informacje o rasie,historie,liczne fotki jak i dokumenty z badaniami naszej suni która zdała wszystkie kategorie testów psychicznych,jest wolna od dysplazji HD/A,posiada certifikat DNA i otrzymała wiele doskonałych ocen na wystawach.Nasza hodowla jest jedyną na Śląsku blisko Opolskiego.Na lato 2016 planujemy miot L.ZAPRASZAMY do rezerwacji szczeniąt,kontakt i wiecej info na...
http://www.moskiewskie-kraina-mery.weebly.com
Marlenaaa11
Posty: 3
Rejestracja: 12 października 2017, 12:21

12 października 2017, 12:26

aha
Marlenaaa11
Posty: 3
Rejestracja: 12 października 2017, 12:21

12 października 2017, 12:28

Nie polecam hodowli psów moskiewski pies stróżujący

HODOWLA MOSKIEWSKIE RANCZO sprzeedaje psy z dysplazją stawów
hodowca ma gdzieś dobre imie hodowli
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość