Migrena

Masz zwierzaczki do sprzedania?? Chcesz kupić pupilka?? Przedstaw tutaj swoją ofertę!

Moderatorzy:Robert A., Jarek, Marek

ODPOWIEDZ
kasia311
Posty:34
Rejestracja:23 września 2012, 11:39

09 lutego 2024, 12:18

Jakie witaminy brać przy migrenach? Mam migrenę z aurą ( mroczki w jednym oku, później ból po przeciwnej stronie głowy, mdłości itd.)
Badania typu rezonans itd. robione, wszystko ok.
Obecnie biorę magnez i witamine D3 2000
alexiss
Posty:45
Rejestracja:07 grudnia 2012, 12:05

09 lutego 2024, 16:07

Nawodnienie to podstawa - na czczo woda ciepła ze szczyptą soli 1-2 szklanki, potem w ciągu dnia regularne nawadnianie, również z dodatkiem elektrolitów. Potem magnez, mój neuro polecił magnesol 300mg rozpuszczalny 2xdziennie (fakt, że ja dodatkowo mam tężyczkę). Polecam ten magnesol bo nie ma zawiera dwutlenku tytanu. Potem neurovit, ale nie non-stop, np. 3m-ce i przerwa na 2-3 m-ce. Q-enzym, d3 i omega. Jeśli czujecie spadki energii, to popróbujcie z adaptogenami, mój nr 1 to różeniec górski. Osobiście, polecam odstawienie prozapalnej żywności gluten, cukier, alkohol, mleko.
https://karnozyna.com/

Dobrze jest też zastanowić się nad suplementacją karnozyny ,znacznie poprawia kondycję organizmu.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości